[SH] nl 10$sh:A9s river call or fold?

• kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 463420
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

SB: $6.55
      BB: $6.05
      UTG: $14.65
      MP: $2.00
      CO: $7.95
      Hero (BTN): $13.50

MP posts a big blind ($0.10)

Pre Flop: ($0.25) Hero is BTN with 9 :club: A :club:
      1 fold, MP checks, CO checks, Hero raises to $0.50, SB calls $0.45, 2 folds, CO calls $0.50

Flop: ($1.70) 8 :heart: 7 :diamond: Q :club: (3 players)
      SB checks, CO checks, Hero bets $1.10, SB calls $1.10, CO folds

Turn: ($3.90) T :spade: (2 players)
      SB checks, Hero checks

River: ($3.90) A :heart: (2 players)
      SB bets $2.60, Hero calls $2.60

river? turn ck behind miatt oké a call?vagy mivel elég vbet szagú a riverbet jobb a fold?
  • 3 válasz
    • eldegor
      eldegor
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 2.368
      Én is calloznám, bár én annak vagyok a híve, hogy turn bet és akkor river check behind, mert így simán gondolhatja, hogy gyengeséget mutattál és kiblöffölhet.
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Eredeti hozzászólás eldegor felhasználótól: Én is calloznám, bár én annak vagyok a híve, hogy turn bet és akkor river check behind, mert így simán gondolhatja, hogy gyengeséget mutattál és kiblöffölhet.
      turnön mire emeljek?nem jó a turn card,ellenben az a jó,h a turn gyengeséggel blöfföt indukálok,és ezen a riveren callozok,amúgy meg fold.felesleges bonyolítanom.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Original von kitartas77
      Eredeti hozzászólás eldegor felhasználótól: Én is calloznám, bár én annak vagyok a híve, hogy turn bet és akkor river check behind, mert így simán gondolhatja, hogy gyengeséget mutattál és kiblöffölhet.
      turnön mire emeljek?nem jó a turn card,ellenben az a jó,h a turn gyengeséggel blöfföt indukálok,és ezen a riveren callozok,amúgy meg fold.felesleges bonyolítanom.
      Ez így teljesen jó volt, van egy sorhúzód is, eléd sz@r lenne egy c/r után eldobni turn-ön. River meg call, sokszor blöffölnek ilyen line után az emberek.