Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] nl 10$ sh:TT riveren blöffbefordítom

• kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 463437
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

SB: $10.15
      BB: $14.30
      Hero (UTG): $10.00
      CO: $2.00
      BTN: $12.20

Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with T :spade: T :diamond:
      Hero raises to $0.40, 2 folds, SB raises to $1.10, 1 fold, Hero calls $0.70

Flop: ($2.30) A :club: 7 :spade: A :spade: (2 players)
      SB bets $1.40, Hero calls $1.40

Turn: ($5.10) 2 :heart: (2 players)
      SB checks, Hero checks

River: ($5.10) K :heart: (2 players)
      SB checks, Hero bets $3, SB folds

river bet ok? úgy gondoltam tudok jobbat dobatni, {JJ-QQ} vagy ne fordítsam blöffbe az SD képes lapom ergo ck behind ?
      (gondolom itt sok múlik az ellenfelen,de infó nincs)
  • 6 válasz
    • Bling5630
      Bling5630
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.11, Hozzászólások: 463
      pre en lehet eldobtam volna visszaemelesre, de aztan jo mert floppon nagyon kicsit hiv, turm egyertelmu, aztan river sztem ok
    • gwe
      gwe
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.14, Hozzászólások: 318
      szerintem teljesen ok.
      Axles egyik videójában is láttam egy hasonló dolgot.
      Betyáros, dobatni a QQ, JJ-t. :s_tongue:

Szerintem SD nem jó. Csak a blöff 3bet lapjait tudjuk legyőzni.
    • 20081031
      20081031
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.31, Hozzászólások: 3.667
      Pre én dobtam volna de azt hiszem ráfogok állni arra h IP callozok ilyen lapokkal utánna tetszik a line :s_cool:

@Bling5630:
      A cbet mérete 3bet potban ilyen floppon standard felesleges nagyobbat emelni.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

UTG-t 3betel SB-ből, azért az elég erős, én ilyenkor inkább dobni szoktam ha nem tudok semmit villainről. Postflop meg jó volt így. A riveren nagyon tetszik a bet, mert showdown-nál nem hiszem, hogy jók lennénk, mert itt leginkább JJ, QQ lehet nála. Azt meg ugye illene dobnia egy betre.
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Original von Jamm Hello,

UTG-t 3betel SB-ből, azért az elég erős, én ilyenkor inkább dobni szoktam ha nem tudok semmit villainről. Postflop meg jó volt így. A riveren nagyon tetszik a bet, mert showdown-nál nem hiszem, hogy jók lennénk, mert itt leginkább JJ, QQ lehet nála. Azt meg ugye illene dobnia egy betre.
      én rendszeresen callolok 3betet TT/JJ-val (mivel HUDom gyakorlatilag nincs így mindenki ellen) persze nem csak sethunting miatt,ez hibás koncepció?
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      NL10-en nem feltétlen lesz +EV ha mindenki ellen callolsz. És ez a szitu azért más, mintha egy BU emelésed 3betelné, mert ugye ott lazábban teheti, mert szélesebb range-el openraise-elsz, mint UTG-ből. UTG raise-re egy SB 3bet, az általában erős lap lesz.