NL 25 KK 5-en floppon :S

• kissbb
      kissbb
      Ezüst
      Regisztrált: 2009.01.13, Hozzászólások: 4.298
      SB-től tartottam a legjobban a többiek azok fishek voltak.
      SB 13/10 45hand..
      Potkontroll v. push v. fold?
      $0.10/$0.25 No Limit Holdem
      6 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG Hero ($25.20)
      UTG+1 Lillefug ($24.40)
      CO RearNakedCh8ke ($43.57)
      BTN 20090313 ($27.81)
      SB THE_RANNNNN ($47.24)
      BB Whightlight ($9.65)

Pre-Flop: ($0.35, 6 players) Hero is UTG K:club: K:spade:
      Hero raises to $1, Lillefug calls $1, 1 fold, 20090313 calls $1, THE_RANNNNN calls $0.90, Whightlight calls $0.75

Flop: 2:club: 7:diamond: 8:diamond: ($5, 5 players)
      THE_RANNNNN bets $4, Whightlight calls $4, Hero calls $4, 2 folds

Turn: 7:club: ($17, 3 players)
      THE_RANNNNN checks, Whightlight goes all-in $4.65, Hero calls $4.65, THE_RANNNNN calls $4.65

River: 2:diamond: ($30.95, 3 players, 1 all-in)
      THE_RANNNNN checks, Hero checks
  • 8 válasz
    • kicsischumi
      kicsischumi
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.06, Hozzászólások: 572
      Sztem easy 3bet flopon. Többrésztvevős parti, jópár húzó is kinnt van. Nem lenne jó sok callt kapni.
      Hamár csak call sztem igy joh. Nem sok mindenből nyerni valuet riveren vagy turnon.
    • Mohojojo13
      Mohojojo13
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.09, Hozzászólások: 894
      ekkora potnál, ha rézeled flopon, comitted vagy, gondolom rosszat éreztél, de a dobás azért mégiscsak túl weak!
      Kellemetlen szitu, jó volt így, még azt is el tudom képzelni, hogy elég voltál.
    • kissbb
      kissbb
      Ezüst
      Eredeti hozzászólás Mohojojo13 felhasználótól: ekkora potnál, ha rézeled flopon, comitted vagy, gondolom rosszat éreztél, de a dobás azért mégiscsak túl weak!
      Kellemetlen szitu, jó volt így, még azt is el tudom képzelni, hogy elég voltál.
      Igen, azért nem raiseltem mert egyrészt comitted másrészt még 2-en jönnek is mögöttem, az elemzés után berakom az eredményt.
    • kicsischumi
      kicsischumi
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.06, Hozzászólások: 572
      És ha lejön valami :diamond: vagy kiegészül vmi sorhúzó? Nem túl weak dobni utána? bár lehet így kisebb lesz a variancia mint flop 3bet/broke vagy commitálás esetén. Én nem tudnám csak callolni flopon. Kiváncsi vagyok vmi ,,okos,, véleményére is:)
    • kissbb
      kissbb
      Ezüst
      Eredeti hozzászólás kicsischumi felhasználótól: És ha lejön valami :diamond: vagy kiegészül vmi sorhúzó? Nem túl weak dobni utána? bár lehet így kisebb lesz a variancia mint flop 3bet/broke vagy commitálás esetén. Én nem tudnám csak callolni flopon. Kiváncsi vagyok vmi ,,okos,, véleményére is:)
      Ez a gáz, hogy olyan húzós a board szín+sor, persze ilyenkor calloznak be 4-en máskor meg körfold vicc :D
      Pusholtak volna mögöttem akkor fold, ha szín jön v.9-es az gáz lett volna akkor megint csak fold , nagyon weak lenne ez így, de 100BB-t lehet pusholni kellett volna majd kiderül :)
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.15, Hozzászólások: 1.623
      Itt a call nem jó, mert jó oddsokat adunk a sor és flösshúzoknak.
      Raise 10, mert allin szeretnénk kerülni a W nevű shortyval. Ha mögöttünk vki vagy a donkoló gyerek ránktolja akkor még mindig dobhatunk de ez már nagyon statfüggő nálam.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von victorius888 Itt a call nem jó, mert jó oddsokat adunk a sor és flösshúzoknak.
      Raise 10, mert allin szeretnénk kerülni a W nevű shortyval. Ha mögöttünk vki vagy a donkoló gyerek ránktolja akkor még mindig dobhatunk de ez már nagyon statfüggő nálam.

nem raisefoldolnék itt, ha ez az sb nagy nit, akár még a flop dobáson is gondolkoznék, turn egész jo kártya nekünk mer kevesebb set lehet, onnan a megjátszás okés.
    • kissbb
      kissbb
      Ezüst
      SB-nek 89s :spade: :spade: -e,BB A7.