Nl/100 99

• vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Button ($18.50)
      SB ($60.70)
      Hero (BB) ($100)
      UTG ($101.50)
      MP ($93.80)
      CO ($18.50)

Preflop: Hero is BB with 9, 9
      UTG bets $3.50, 4 folds, Hero calls $2.50

Flop: ($7.50) 6, 7, 7 (2 players)
      Hero checks, UTG bets $4.50, Hero calls $4.50

Turn: ($16.50) 7 (2 players)
      Hero checks, UTG bets $12.50, Hero calls $12.50

River: ($41.50) J (2 players)
      Hero ?

ellenfél 25/21 95 hand AF:inf

elhiggyük az erös UTG open range-jét? de akkor már akár a turnon is dobhatunk nemigaz? Hogy játszatok hasonló szitukban?
      kösz
  • 7 válasz
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.394
      Nagyjából tiszta lehet neki, hogy mi a ranged, így nem vagy könnyű helyzetben. Esetleg meg lehetne próbálni egy blockB/F-ot.

Semmiképp nem C/C.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Ő nem egy feszes játékos, vagyis elég széles skálával nyithat UTG-ből.
      Szerintem itt a turnön el kell dönteni, hogy feladod, vagy tovább mész. Ha viszont tovább mész, akkor nem kérdés, hogy meg kell adnod a riveren is, máskülönben fölöslegesen fizettél a turnön.

A blockbet/foldnak én nem sok értelmét látom, mert dobatjuk az összes blöff kezét, és kifizetjük az erősebbeket, arról nem beszélve, hogy elég átlátszó is lehet és akár a blöff kezeit is ránktolja.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Eredeti hozzászólás pborisz felhasználótól: Ő nem egy feszes játékos, vagyis elég széles skálával nyithat UTG-ből.
      Szerintem itt a turnön el kell dönteni, hogy feladod, vagy tovább mész. Ha viszont tovább mész, akkor nem kérdés, hogy meg kell adnod a riveren is, máskülönben fölöslegesen fizettél a turnön.

A blockbet/foldnak én nem sok értelmét látom, mert dobatjuk az összes blöff kezét, és kifizetjük az erősebbeket, arról nem beszélve, hogy elég átlátszó is lehet és akár a blöff kezeit is ránktolja.
      +1

szvsz is tunrön ez vagy bluff vagy vbetet tol MID-HIgh over párral..

én tunrön elengedném...

EZ már csak Ax lesz vagy magasabb pár
    • Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      ajh de rossz szitu, az egyetlen amit nem bloffbol jatszana igy es vered az a 88. De amig ilyen keves hand van rola szerintem nem tudnam dobni, es ch/c river (persze azert betsizetol fuggoen)
    • Peetfeef
      Peetfeef
      Black
      Regisztrált: 2007.02.23, Hozzászólások: 731
      ezen a flopon sztem majdnem 100%-ban c betelne, 99 kis overpárod van, ha aggresszívebbnek ítéled meg akkor akár mehet a call down 3 utcan (mert valszeg barrelozik elég lazán ilyenkor), néha azért feladnám ilyenkor is riveren ha nagyon eldurvul a board ,ha szted nem blöff 3 betelne flopon akkor meg inkább egy raise-t jobbnak látok c betére, ha adja akkor újragondolás turn, de legtöbbször pot controll, mert ilyen kézzel nem szívesen építenénk tovább a potot.
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      Original von pborisz Ő nem egy feszes játékos, vagyis elég széles skálával nyithat UTG-ből.

+1
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      ez oké, de akár barellezhet is Ax el, vagy valami trashel, amit 99el verünk turnon, de ha riveren lejön egy over akkor könnyen tulhúzhatott.
      Az nem jó hogy call turn, és 9 töl kisebb riveren is call, de ha over jön akkor fold?