[SH] Nl10 Tt

• gwe
      gwe
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.14, Hozzászólások: 318
      Azt gondoltam jó vagyok egy coin flipre a flopon ismeretlen playa ellen.
      Jó a 3bet ismeretlen steal-elő ellen TT-vel, vagy jobb a set hunting?

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      Hero ($10.85)
      BB ($10.30)
      UTG ($10.50)
      CO ($10)
      BTN ($5.50)

Dealt to Hero T:spade: T:diamond:

fold, CO raises to $0.40, fold, Hero raises to $1.20, fold, CO calls $0.80

FLOP ($2.50) 7:club: 4:club: 9:club:

Hero bets $2, CO raises to $8.80 (AI), Hero calls $6.80

TURN ($20.10) 7:club: 4:club: 9:club: 2:diamond:

RIVER ($20.10) 7:club: 4:club: 9:club: 2:diamond: 4:heart:

CO shows K:heart: K:diamond:
      (Pre 81%, Flop 87.1%, Turn 95.5%)

Hero shows T:spade: T:diamond:
      (Pre 19%, Flop 12.9%, Turn 4.5%)

CO wins $19.10
  • 12 válasz
    • Bling5630
      Bling5630
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.11, Hozzászólások: 463
      ha 3betelsz a 1010-zel akkor lenyegeben a set menthet meg mert magas lap vszinu h jon, itt pl nem de a c/r én dobtam volna az h adja a pre 3betet, siman lehet eleve, jj,qq,kk,aa +premium sc -k meg ha nem is 4betelet, de ilyen floppon allint nem adtam volna
    • 20081031
      20081031
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.31, Hozzászólások: 3.667
      Csak simán setre mentem volna /szerintem nem kell ez még NL10-en/ de végülis ok a 3bet is
      QQ-AA szerintem pre 4betelt volna JJ és FD lesz legtöbbször nálla amivel így játszik valszeg bevállalnám. :s_rolleyes:
      Mondjuk könnyen előfordulhat hogy egy fold kifizetődőbb itt...:D
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      ha csak megadod, valószínűleg ugyan ez lesz belőle...szerintem jobb feszesebben visszalopni, mert ha nem maniac, akkor oop leszünk egy olyan handdel, ami gyakran nem marad jó terítésig.

3bettel, vagy anélkül, ez a parti mindenképp full stackig ment volna nálam is...

amúgy az ilyen 3bet call, flop cbetre push-t néha én is eljátszom KK+al, mert ebben a szituban laza a 3bet range, 4betre jön a dobás, cbetetelni kb. 90%-ban fog, míg lejavulni... persze villain függő (-magas AF)
    • Banyek22
      Banyek22
      Arany
      Regisztrált: 2008.03.02, Hozzászólások: 2.780
      Sose mentem volna tönkre ezen a floppon, végülis mit akarunk megverni? :f_ugly:
    • Bling5630
      Bling5630
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.11, Hozzászólások: 463
      +1
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      mondjuk az ilyen AK-Q-J szerű húzós kezekből (lazasághoz mérten) kihozni a legtöbbet, ugyan akkor védeni is? :f_cool:
    • szekely89
      szekely89
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 276
      Ezen a floppon semmi értelme c/r -re pusholni,ugyanis ha ,,csak" húzója van akor is 50-50,tehát a legjobb eseteknek az 50%-át elbukod,amikor hátul vagy akkor meg lesz 2 outod:) -->EASYFOLD
    • gwe
      gwe
      Bronz
      Equilatorba megnéztem ezt a handet.
      Az ellenfélnek adtam egy 99+ párokból, és a szóbajöhető A:club: -os, K:club: -os húzókból álló range-t. Az is azt mondja, hogy TT-vel nagyon határeset a call.

Talán ha csak 1/2-2/3 pottal nyitok rá, könnyebben el tudom engedni. :f_rolleyes:
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Original von szekely89 Ezen a floppon semmi értelme c/r -re pusholni,ugyanis ha ,,csak" húzója van akor is 50-50,tehát a legjobb eseteknek az 50%-át elbukod,amikor hátul vagy akkor meg lesz 2 outod:) -->EASYFOLD
      őőő, milyen c/r?

ha már 3beteltél! és lejön egy ilyen flop, dobod? minek 3beteltél? - rossz. call? jön még egy :club: ? - rossz.
      Standard játékot tekintve max egy JJ-be szaladsz, netán egy bemákolt szetbe.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Kisebb cbet/fold. 37% részesedés kéne a 0EV callhoz.
      JJ+, A:cKx, A:cQx range ellen csak 22% részesedésed van.

QQ+-al calloznám ezt a push-t, azzal már megvan az odds.

De lehetne pre csak megadni, aztán végig c/c-ozni, ameddig alacsony a board.
    • Guzm0Nc
      Guzm0Nc
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.02, Hozzászólások: 173
      Ismeretlen ellen nem érdemes szerintem túlbonyolítani. A TT nem egy annyira erős lap, hogy 1 ilyen boardon egy ekkora pushra ne lehessen eldobni. Egyedül talán az A9 ellen vagy elöl (bár már ez is egy fishy-bb range a részéről) Flösshúzó, set, vagy overpár nélkül nemhiszem, h betolta volna, amik ellen max flipelsz. Preflop szerintem jó a játék (bár a setvadászat céljából meg is lehetett volna csak adni, az is jó lett vna) Flopon én is tököset beteltem volna, mert ha jobb, akkor rátolja, ha calloz, akkor valszeg húzó, ha foldol, akkormeg GG.
      (UI: Ha bwinen játszottad, akkor gondolkodás nélkül adtam volna én is :D )
    • gwe
      gwe
      Bronz
      Original von Guzm0Nc Ismeretlen ellen nem érdemes szerintem túlbonyolítani. A TT nem egy annyira erős lap, hogy 1 ilyen boardon egy ekkora pushra ne lehessen eldobni. Egyedül talán az A9 ellen vagy elöl (bár már ez is egy fishy-bb range a részéről) Flösshúzó, set, vagy overpár nélkül nemhiszem, h betolta volna, amik ellen max flipelsz. Preflop szerintem jó a játék (bár a setvadászat céljából meg is lehetett volna csak adni, az is jó lett vna) Flopon én is tököset beteltem volna, mert ha jobb, akkor rátolja, ha calloz, akkor valszeg húzó, ha foldol, akkormeg GG.
      (UI: Ha bwinen játszottad, akkor gondolkodás nélkül adtam volna én is :D )
      A stars-on volt ez... :s_smile: