Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL25 SH AQo 3bet pot oop

• Szonnya
      Szonnya
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.22, Hozzászólások: 219
      Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) Hand History converter Courtesy of PokerZion.com

saw flop|saw showdown

Hero ($25)
      BB ($94.13)
      UTG ($49.52)
      MP ($27.70)
      Button ($69.49)

Preflop: Hero is SB with A:diamond: , Q:spade: .
      UTG raises to $1, 2 folds, Hero raises to $3.5, 1 fold, UTG calls $2.50.

Flop: ($7.25) 2:club: , T:club: , 3:diamond: (2 players)
      Hero bets $3.5, UTG calls $3.50.

Turn: ($14.25) 4:spade: (2 players)
      Hero bets $7, UTG calls $7.

River: ($28.25) 8:heart: (2 players)
      Hero calls $11 (All-In), UTG folds.

Final Pot: $39.25

Results in white below:
      Hero has Ad Qs (high card, ace).
      Outcome: Hero wins $39.25.

Flopon majdhogynem snap call volt, turnön már sokat gondolkozott, ott inkább csak QJ, KQ treffre tudtam tenni(bár ez nem túl logikus, mert azzal visszatolná, akkor már inkább 78, 89 treff). Igazából a rivert nem is értem, olyan jó oddsokat kap....bár max JJ, amivel ott meg tud adni, mert ha teszem azt 55-77, 99-cel(egyre gyakrabban kapok megadást kis párral a kézbe odaát) játssza ezt, akkor dobni fog. Mondjuk a 9es pár már inkább megadó lenne, ha idáig nem dobta el. Szóval gondolom totálisan rossz játék^^

32/20at játszott 67es fold to 3bettel.
  • 6 válasz
    • dulo80
      dulo80
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.13, Hozzászólások: 1.837
      AQ val nem 3bet -elem UTG-t. Még akkor sem, ha ilyen agresszív. Az egyetlen ok ami a raise mellett szól, az a pozíció.

Így megjátszva a trun-ön nem barreleznék, teljesen rosz lap rá, én ott feladom.

Nekem ez line lett volna:
      Pre: call
      flop: check és egy utca float, ha nagyon agró.
      turn -től találat nélkül check - fold, ha tovább folytatja.

Az viszont simán előfordulhat, hogy az én lineom a hibás :) , pontosan a pozíció miatt.
      Abban az esetben ha betalálunk, pedig simán menne a check - call esetleg check - raise floppon attól függ mennyire húzós a board.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Original von dulo80
      flop: check és egy utca float, ha nagyon agró.

szerintem ez nem életképes elképzelés.

Pre oké a 3bet, de a call is oké. Dinamika és ellenfél függő, meg persze te imaged.

Én floppon feladom... X/F

SZinte csak a AQ lesz az amit itt dobni fognak... vag esetleg nem dobot el egy KQs-t vagy AJ-t

minden más callolni fog.
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.15, Hozzászólások: 1.623
      32/20 ellen sztem jó a 3bet pre.
      Flop cbet oké, turn 2. töltet oké, river c/f nálam. AJ+ lapot dobathatsz a riveren, Tx, 8X és kézbepárok viszont meg fognak adni, ezért inkább nem tolnám be a maradék 11$-t.
    • Szonnya
      Szonnya
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.22, Hozzászólások: 219
      Riveren én sem igazán értettem, de turnön már eléggé gondolkodott és ott biztosnak látszott, h vagy 10es alatti pár vagy vmi szín húzó van nála. Tőlem még nem nagyon látott ilyet, ezért gondoltam, h talán még eldobhatja. Tulajdonképpen blöffön kívül semmit sem ver.
    • majas213
      majas213
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.13, Hozzászólások: 668
      Én nem 3betelném, nem callol olyan sokat 3betet, de ez több hand alatt áll be nyilván. Postflop hasonlo line menne mint dulonál. Ilyen linet én inkább trash handel csinálnék.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Pre jó a 3bet oop, de valószínű, hogy UTG ellen találat nélkül már a floppon feladom, mert a callja legtöbbször TT+ párokból fog állni, esetleg AK, AQ.

A turn-ön mindenképp check/fold, mert teljesen blank lap jött, nem fogja dobni, azt amivel floppon callozott.