Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 SH KJo

• Marcipan999
      Marcipan999
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.24, Hozzászólások: 793
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $19,72
      Hero:
      $9,69
      MP3:
      $10,15
      CO:
      $1,00
      BU:
      $9,85

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.71 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with K:heart: , J:spade:
      3 folds, SB raises to $0,40, Hero calls $0,30.

Flop: ($0,80) J:heart: , 3:spade: , 4:spade: (2 players)
      SB bets $0,60, Hero raises to $1,80, SB raises to $10,20, Hero raises to $9,29 (All-In).

Turn: ($20,29) 5:diamond:
      River: ($20,29) 6:diamond: (2 players)

Final Pot: $20,29

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a pair of jacks (Kh Js)
      SB shows high card ace with king kicker (As Kd)

Hero wins with a pair of jacks (Kh Js)

Igazából erre nincs magyarázat, hogy miért így. Nagyon TAG volt Enemy, sokat lopott, de KJo-t kevésnek találtam visszaemeléshez. találatban bíztam, a reraise viszont nagyon dobatósnak tűnt.
  • 3 válasz
    • baptista86
      baptista86
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.30, Hozzászólások: 1.219
      Én flopon csak calloztam volna, és valószínű végig. Nálam ez előnyben/hátrányban szitu.
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      [quote][i]

találatban bíztam, a reraise viszont nagyon dobatósnak tűnt.[/quote]erősen SD képes lappal ne raise/foldolj;)
      és ahogy baptista is írta calldown,ha blöffön van,hadd barrelezzen,míg egy raiset nem nagyon ad olyan lap ami ellen elől vagyunk,illetve nem akarunk stackért játszani.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      [quote]Eredeti hozzászólás kitartas77 felhasználótól: [quote][i]

találatban bíztam, a reraise viszont nagyon dobatósnak tűnt.[/quote]erősen SD képes lappal ne raise/foldolj;)
      és ahogy baptista is írta calldown,ha blöffön van,hadd barrelezzen,míg egy raiset nem nagyon ad olyan lap ami ellen elől vagyunk,illetve nem akarunk stackért játszani.[/quote]+1