Nl/100 AQ

• vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 474380
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

Hero (MP): $100.00
      CO: $33.20
      BTN: $120.25
      SB: $192.50
      BB: $23.50
      UTG: $100.00

Pre Flop: ($1.50) Hero is MP with Q :heart: A :club:
      1 fold, Hero raises to $3, 2 folds, SB calls $2.50, 1 fold

Flop: ($7.00) 2 :diamond: 6 :diamond: A :heart: (2 players)
      SB checks, Hero bets $5, SB raises to $14, Hero calls $9

Turn: ($35.00) 9 :spade: (2 players)
      SB bets $24, Hero calls $24

River: ($83.00) K :heart: (2 players)
      SB bets $151.50 all in, Hero?

26/20/4,9 AF 179hand

Ekkora AF ellen ez sima raise/call flopp?
      Vagy nem káró turnon push?
      Ha igy alakult a river?
  • 8 válasz
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.394
      Én ilyenkor azt szoktam nézni, hogy mennyi a Steal SB-ből. Ha 2X% körüli, akkor majdhogynem minden A-t, és pocketet emel, így A-os két párt, szetet kizárnék. Nekem ez inkább hajaz valami húzóra, vagy K9-ra, és egyéb rémes butaságokra.

Mivel nem tűnsz erősnek, így akár lehet rosszabb kéz is, pl valami leégett FD.

Flopon persze broke :)
    • Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      ejj ez igy riveren nagyon nehez :/ pedig nem mondom h riverig rosszul jatszottad volna, mert legalabb hagytad h a bloffok folytassak ezerrel
      En inkabb valami ketparra tippelek

neha jatszak ezt a flatcall-t pre AK-val is (bar oop ketlem)

meg ilyen A:diamond: 9:diamond: -ot tudok elkepzelni, sztem en flopon 3bet/brokeolnek, ha eleg hulye beteszi FD-vel
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      A river K nem változtat semmit, az AK eddig is vert minket ;)
      Elég agresszív játékos, nem reppel túl sok mindent (22, 66, AK) úgyhogy river call.

Nem tudom, hogy egy A9-et emelne-e flopon, de nem hiszem. Max. amelyiket Lackoo írja.

@bogec: Te milyen steal-ről beszélsz ?( Mi vagyunk a PF agresszorok...
    • Peetfeef
      Peetfeef
      Black
      Regisztrált: 2007.02.23, Hozzászólások: 731
      Sztem...
      Jó lenne még róla egy kis infó, mert attól hogy aggresszív, nem biztos, hogy egy AJ,AT kezet is így játszana értékért.(---> ha valóban így lenne akkor gyenge aggr. játékosról beszélünk és mehetne a call down/turn ch-shove ). Szóval ez tényleg komolyabb read-et igényelne hogy callaljuk a rivert is. Riveren nagyon nehéz,mert csak busted flush-draw-t verünk az előbbiekből kiindulva, dobnám így read nélkül. 22,66 AK nem sok, de pont ezek lesznek nála.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Nem értem miért akartok broke menni floppon amikor egy intelligens LAG v éppen lapömléses TAG játékos itt az egyedüli rosszabb lap amivel be fogja rakni az a

4 5

nehez tudom elképzelni, hogy value C/r Aj-t amit nem 3betelt pre....

Miért akarjátok kiütni a kezéből a blöff és félblöff lapokat?

TPGK draw heavy boardon blablabla...

Nem tudni mennyi okos, bár nem tudom hogy egy okos játék e feladni a blöfföt tunrön... mert szerintem teljesen egyértelmű a kezed... vagy húzód van vagy Ax és nem hiszem megpróbálná kiverni ezt a kezedből...

ezért a turn blöff az éntapasztalataim szerint itt -EV... ezrté nagyon valószínűtlennek tarom, hogy riveren itt még ousholna blöffből

persze azért adtál meg 2 utcát mert úgy láttad, hogy elől vagy ezért river call down...

de én erősen elgondolkoznék egy turn foldon...

előre kell gondolkozni.... szóval nálam ez vagy call trun/river vagy fold turn...
    • Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      az egyeduli? A:diamond: x :diamond: es 3 4 5 :diamond: akarmelyik kombinacioja siman kepes tonkremenni.

es azt se felejtsuk el hogy ekkora AF-fel siman ch/r-elhet FD-vel, nemtudom mennyi a ch/r flop, de ennyi handbol nem is nagyon lehet megallapitani.

Nem csak arrol van szo, hogy ha 3betelunk flopon nem adja meg rosszabb, meg hogy hagyjuk a felbloffoket, hanem a VEDELEMrol is, mert akkor most check/call aztan minden :diamond: turnon es riveren dobsz bmilk?

Riveren igy szerintem tul nehez a dontes, de flopon siman tonkremennek, ennyire agro (gyenge) regek van h tonkremennek FD-val. AK-t meg nem hiszem h nem 3betelne oop. Igy atgondolva azt mondom flop broke! Sztem ott kell eldonteni.

Ha szaraz flop lenne, na akkor mehetne a calldown. Itt gondolni kell a vedelemre is. Talan meg a flop call, nem karo turn broke tetszik
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      Original von bmilk Nem értem miért akartok broke menni floppon amikor egy intelligens LAG v éppen lapömléses TAG játékos itt az egyedüli rosszabb lap amivel be fogja rakni az a

4 5

nehez tudom elképzelni, hogy value C/r Aj-t amit nem 3betelt pre....

Miért akarjátok kiütni a kezéből a blöff és félblöff lapokat?

TPGK draw heavy boardon blablabla...

Nem tudni mennyi okos, bár nem tudom hogy egy okos játék e feladni a blöfföt tunrön... mert szerintem teljesen egyértelmű a kezed... vagy húzód van vagy Ax és nem hiszem megpróbálná kiverni ezt a kezedből...

ezért a turn blöff az éntapasztalataim szerint itt -EV... ezrté nagyon valószínűtlennek tarom, hogy riveren itt még ousholna blöffből

persze azért adtál meg 2 utcát mert úgy láttad, hogy elől vagy ezért river call down...

de én erősen elgondolkoznék egy turn foldon...

előre kell gondolkozni.... szóval nálam ez vagy call trun/river vagy fold turn...
      +1

szepen ossze van foglalva
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      elég agró volt, és aki blöff ch /raisel floppon az rengetegszer folytatja turnon, de nagyon sokan feladják riveren, mert egyszerüen nem merik elblöffölni az egész stackjüket, ezért volt a turn call

riveren dobtam

kösz