Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

fajo vereseg

• Poseidon0826
      Poseidon0826
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.14, Hozzászólások: 1
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.1/$0.25 Pot-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $9.74
      SB:
      $24.65
      BB:
      $12.95
      MP2:
      $50.93
      MP3(Hero):
      $27.95
      CO:
      $26.10

Preflop: Hero is MP3 with Q, A.
      MP2 folds, Hero raises to $0.50, 3 folds, BB calls $0.25.

Flop: ($1.1) A, 5, 3 (2 players)
      BB bets $1.05, Hero raises to $2.10, BB raises to $7.35, Hero calls $5.25.

Turn: ($15.8) 7 (2 players)
      BB raises to $5.10, Hero calls $5.10.

River: ($26) 6 (2 players)

Final Pot: $26.
      Results follow:

BB shows three of a kind, fives(5 5).
      Hero shows a pair of aces(Q A).

BB wins with three of a kind, fives(5 5).
  • 4 válasz
    • Sanyivan
      Sanyivan
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.29, Hozzászólások: 3.764
      Szia Poseidon0826!

Szerintem ennek a kéznek inkább az NL kézelemzésben lenne a helye, közelebb áll hozzá, mint az FL-hez. :) Szólok, hogy tegyék át oda.

A topic címébe pedig ne csak ilyet írj, hogy "fájó vereség", mivel egyrészt a nem a végeredmény határozza meg a játékod helyességét, másrészt a végeredmény az objektív véleménynyilvánítást is korlátozhatja. Fontos lenne viszont bele írni a játéktípust, és a kezedet. Ezt a változtatás gombbal utólag is meg tudod tenni.

Egyébként a flopon szerintem megválhattál volna a kezedtől. BB egy pot méretű donkbettel fogad, majd az emelésedre betolja a maximumot. Én itt erősen elgondolkodtam volna, hogy van-e keresnivalóm a leosztásban. Top pár 2. kickerrel nem hiszem, hogy all-in szeretnék menni egy ismeretlen ellen, akit alapvetően nem tekintünk hülyének. (Mivel nem írtál róla semmit, nincs okunk mást feltételezni róla.) Úgyhogy ez nálam raise/fold flop, de majd a hozzáértők megmondják. Így is túl sokat írtam ehhez a kézhez ahhoz képest, hogy nem is értek hozzá. ;)
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      ez 3 utca call

sehol nem kell emelni
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Original von bmilk ez 3 utca call

sehol nem kell emelni
      +1
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      preflop raise pot plz, flopon nem emelnék, mert nagoyn kevés semi blöff hand van itt, a blöffjeit meg dobatod.