Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Nl10 Kk

• Marcipan999
      Marcipan999
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.24, Hozzászólások: 793
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $9,83
      BB:
      $10,73
      Hero:
      $9,85
      CO:
      $0,50
      BU:
      $9,86

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.71 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with K:club: , K:heart:
      Hero raises to $0,40, CO folds, BU calls $0,40, 2 folds.

Flop: ($0,95) Q:club: , T:diamond: , 2:club: (2 players)
      Hero bets $0,70, BU calls $0,70.

Turn: ($2,35) 8:heart: (2 players)
      Hero bets $2,00, BU raises to $8,76 (All-In), Hero raises to $8,75 (All-In).

River: ($19,86) T:heart: (2 players)

Final Pot: $19,86

Results follow (highlight to see):
      Hero shows two pairs, kings and tens (Kc Kh)
      BU shows two pairs, queens and tens (Qd 5d)

Hero wins with two pairs, kings and tens (Kc Kh)

Van mitől félni? TT, QQ, 9J? Q5s? ;)
      Van épeszű enemy, aki ekkorát overbetel, úgy hogy azzal nem dobatásra játszik? Vagy overbetet inkább meg lehet adni, mit egy méretezett emelést?
  • 4 válasz
    • Bling5630
      Bling5630
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.11, Hozzászólások: 463
      en szoktam felni, mostanaban sok iylen overbetet latok, ellenem is csinaljak s nem mindig merem megadni mert kaptam ilyen q5 jellegu dolgot is meg nutokat, eszetlenul toljak osszevissza
    • Marcipan999
      Marcipan999
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.24, Hozzászólások: 793
      Original von Bling5630 en szoktam felni, mostanaban sok iylen overbetet latok, ellenem is csinaljak s nem mindig merem megadni mert kaptam ilyen q5 jellegu dolgot is meg nutokat, eszetlenul toljak osszevissza
      Na látod pont ez a bajom nekem is, ezért postolom ezeket a handeket, mert az ideg szét..sz, amikor eldobok egy ilyen KK-t például, és az ember felcsap egy teljesen esélytelen - értsd ezalatt, hogy ha még 5 lapot letennének akkor sem nyerhetne - handet, és rögtön átfut rajtam, hogy hány dodót dobtam ki az ablakon, mert hittem az ilyen hülyéknek. Amit meg végképp nem értek, hogy ezek a fogalmatlan idióták tudnak 300-500BB-vek ülni asztaloknál.
    • eldegor
      eldegor
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 2.368
      Ez valószínű set lesz vagy akár 9J - szerintem inkább dobás.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Egy jól méretezett bet után nagyon kevés maradna előtte, úgyhogy nem akkora overbet ez, mivel nincs róla semmi infónk egyelőre, inkább hinnék neki és dobnék. Persze az is egy megoldás, hogy megadod infó miatt :)