kvízzel kapcsolatos kérdés

• kszpd
      kszpd
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.26, Hozzászólások: 571
      Ezzel a témával Kisikét környékezném meg.

Egy barátom most hívott,és panaszkodott,hogy nem tudja megoldani a kvízt.
      Mondtam neki,hogy olvassa el a cikkeket.Azt mondta,azokat kívülről tudja már.
      Hát segítettem neki.
      20 kérdésből 17-re biztos jó választ adtam.Hány jó válasz kell,hogy sikerüljön?

Észrevétel:

Egyes kérdések és válaszok nem egyértelműek. Valószínűleg ezeket ronthattam el.

PL:

Hogy határozzuk meg a pozíciót?

A 3 válasz közül vagy egy ami a letét méretéhez kapcsolódik (Ezt értem)
      A 2. lehetőség: Az óramutató járásával ellentétes irányba számolunk vissza... merre vissza? (ez csak számomra nem egyértelmű megfogalmazás?)
      a 3. lehetőség: az óramutató járásával megegyező irányba számolunk vissza.(itt sem értem a megfogalmazást)

Én a gombhoz viszonyítom a pozíciómat. Esetleg még a többi játékoséhoz tudom (pozícióban vagy pozíción kívül vagyok).Ez a visszazámolósdi nekem maximum szilveszterkor jut eszembe...

Másik ilyen problémás kérdés volt:

Milyen alapvető játékmód kínálkozik gyenge kézzel.

A stratégia arra tanít,hogy hiába van szemét lapunk ha egy ellenfél ellen nyomjun C-betet pláne ha száraz a flop és mi voltunk a preflop agresszorok.
      Magából a kérdésből hiányzik a helyzet konkrét helyzet meghatározása. Az "alapvető" szó jelentésével sem vagyok tisztában. Ez azt jelenti,hogy "a stratégia szerint"?

(Egy kérdésben helyesírási hibát is találtam. A "Milyen" szó helyett "Miylen" van írva azt hiszem.)

Régóta vagyok tag,és nem szoktam apróságokból nagy ügyet csinálni.
      Nem olvastam el a kezdő fórum témáit.Esetleg más is panaszkodott?

Ahogy a témám elején írtam, 17 válaszban biztos vagyok.Egyértelmű-ek a válaszok,nem nehéz rájönni mit jelöljek be.A kisujjamban van a stratégia mégis megbukok..

Segítségedet köszönöm!
  • 12 válasz