Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] nl10 sh AQ

• Mauzer77
      Mauzer77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.16, Hozzászólások: 1.927
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      Hero ($10.05)
      BB ($3.75)
      UTG ($9.85)
      CO ($10)
      BTN ($10)

Dealt to Hero A:diamond: Q:diamond:

UTG calls $0.10, fold, fold, Hero raises to $0.40, BB calls $0.30, UTG calls $0.30

FLOP ($1.20) 9:heart: 7:club: A:heart:

Hero bets $0.80, BB folds, UTG calls $0.80

TURN ($2.80) 9:heart: 7:club: A:heart: 2:spade:

Hero bets $2, UTG calls $2

RIVER ($6.80) 9:heart: 7:club: A:heart: 2:spade: 6:heart:

Hero checks, UTG bets $2.50, Hero calls $2.50

Hero shows A:diamond: Q:diamond:
      (Pre 66%, Flop 65.8%, Turn 81.8%)

UTG shows T:spade: 8:diamond:
      (Pre 34%, Flop 34.2%, Turn 18.2%)

UTG wins $11.25

helo
      ellenfél ismeretlen

Jó így?
      Esetleg nagyobb cbet/turn bet??

kösz
  • 4 válasz
    • zoli777
      zoli777
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.12, Hozzászólások: 2.580
      Szerintem pre jo(esetleg 0.50 lehetett volna emelni, de ez aprosag), flop jo, turn jo(szerintem), riveren vagy blockbet/foldot jatszanek vagy ha mar checkeltel akkor pedig dobnek erre a nyitasra, siman adhatott flushuzoval is vegig, fishek nem nagyon dobank el ilyeneket, mondjuk a sor az meglepett picit, nem gondoltam volna, hogy 810-zel beszall :f_rolleyes: viszont en a szint mindenkeppen beletennem a rangebe, sot szerintem belefer egy slowplayelt set is ismeretlen ellen.
    • Bling5630
      Bling5630
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.11, Hozzászólások: 463
      +1
      en azert nagyobbakat hivtam volna, de nem lepodok meg a 8-10en, nalam ez teljesen alap lap amivel az ellenek jatszanak s hasonlo szitukba kevernek, turn talan check, aztan fold ha hiv, d enehez kitalalni h milye lehet st, szin, sor, legkozelebb vered, ha ilye tipusu lappal jatszik most kifizetted
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      river elég kellemetlen kártya,kiegészült minden draw,én nyomnék egy blockbet/foldot Ax-ből speciel még nyerünk value-ét.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von zoli777 Szerintem pre jo(esetleg 0.50 lehetett volna emelni, de ez aprosag), flop jo, turn jo(szerintem), riveren vagy blockbet/foldot jatszanek vagy ha mar checkeltel akkor pedig dobnek erre a nyitasra, siman adhatott flushuzoval is vegig, fishek nem nagyon dobank el ilyeneket, mondjuk a sor az meglepett picit, nem gondoltam volna, hogy 810-zel beszall :f_rolleyes: viszont en a szint mindenkeppen beletennem a rangebe, sot szerintem belefer egy slowplayelt set is ismeretlen ellen.
      +1