[SH] NL4 AQs vs limp5bet fish

• emerde
      emerde
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.21, Hozzászólások: 655
      Sziasztok! Elég sokszor találkozom az asztaloknál (főleg kisebb limiteken látom), hogy sokan limp3betelnek. Ezeket nem nagyon tudom hova tenni, miként kezelni. Itt erről egy érdekes hand, ráadásul elég deepen. (statokhoz: vpip, pfr, 3bet, kezek száma)

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      BB:
      $2.89
      MP3:
      $6.89
      CO:
      $12.10
      BU(Hero):
      $5.88
      SB:
      $4.96

Preflop: Hero is BU with A, Q.
      MP3 calls $0.04, CO folds, Hero raises to $0.20, 2 folds, MP3 raises to $0.36, Hero raises to $1.00, MP3 raises to $6.93, Hero???

Véleményem szerint 3 opció jöhet itt szóba:

1. A 3-betjét callozni pozícióból és ott meglátni mi lesz. (talán ez lett volna a legjobb)

De ha már 4-beteltem rá, mert nem nagyon hittem a limp-3betnek:

2. 4-betelni rá és callozni ha visszatolja (nem tetszik 150BB deepen, mondjuk egy elég nagy donk a villain)
      3. 4-bet és ha visszatolja akkor fold.

Melyik itt a legjobb játék?
  • 4 válasz
    • sbala
      sbala
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.13, Hozzászólások: 1.710
      Tuti monster, nagyon simán fold. Amúgy poziból sztem csak call, az ilyen limpminraise viszonylag ritkán trash, és ha az, akkor meg elég gyorsan feladja, monsterrel meg erősen betel, szóval elég egyértelműen kiderül egy call után, hogy hol állunk.
    • Bling5630
      Bling5630
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.11, Hozzászólások: 463
      +1
    • Banyek22
      Banyek22
      Arany
      Regisztrált: 2008.03.02, Hozzászólások: 2.780
      Eredeti hozzászólás sbala felhasználótól: Tuti monster, nagyon simán fold. Amúgy poziból sztem csak call, az ilyen limpminraise viszonylag ritkán trash, és ha az, akkor meg elég gyorsan feladja, monsterrel meg erősen betel, szóval elég egyértelműen kiderül egy call után, hogy hol állunk.
      +1 :)

Limp/min3bet-et játszó fisht any2-val callozom,ha betalálok úgyis kifizet :f_ugly:
      Egy ilyen limp-min3bet-5betallin-t KK alatt nem szivesen calloznék, 4bet/foldot meg nem igazán illik játszani ezen a limiten :)
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von Banyek22
      Eredeti hozzászólás sbala felhasználótól: Tuti monster, nagyon simán fold. Amúgy poziból sztem csak call, az ilyen limpminraise viszonylag ritkán trash, és ha az, akkor meg elég gyorsan feladja, monsterrel meg erősen betel, szóval elég egyértelműen kiderül egy call után, hogy hol állunk.
      +1 :)

Limp/min3bet-et játszó fisht any2-val callozom,ha betalálok úgyis kifizet :f_ugly:
      Egy ilyen limp-min3bet-5betallin-t KK alatt nem szivesen calloznék, 4bet/foldot meg nem igazán illik játszani ezen a limiten :)
      +2