Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Nl10 Kk

• ironstar
      ironstar
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.25, Hozzászólások: 935
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $10,00
      BU:
      $12,90

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with K:club: , K:heart:
      3 folds, BU raises to $0,30, SB folds, Hero raises to $0,90, BU calls $0,60.

Flop: ($1,85) 8:spade: , 6:diamond: , T:heart: (2 players)
      Hero bets $1,20, BU calls $1,20.

Turn: ($4,25) 4:diamond: (2 players)
      Hero bets $2,80, BU raises to $6,10, Hero raises to $7,90 (All-In), BU calls $1,80.

River: ($20,05) J:club: (1 players)

Final Pot: $20,05

Jó volt a megjátszás vagy turn emelésre dobás lett volna jó?
  • 4 válasz
    • Bling5630
      Bling5630
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.11, Hozzászólások: 463
      ez nagyon sokszor set, en meg az 57 se zarnam ki mindennel jonnek, mostanaban en folyamatosan ezzekel bukok h dobjam vagy ne, vszinu h dobas settje volt sztem
    • Banyek22
      Banyek22
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.02, Hozzászólások: 2.781
      Igaz, hogy csak 85 hand,de az alapján korrekt játékos. Pre ilyen TT,JJ,AQ-szerűségre tenném, ebből a TT csúnyán megvert, AQ-val már kiszállt volna, marad kb a JJ,amit verünk (a riverig :D ). Viszont szerintem egy JJ-vel egyből rádtolta volna turnon, nem ilyen bénát emelt volna... Ez inkább set :f_frown:
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      -pre raise 1$ OOP vagy
      -én turnön ellene betolnám, ezt a moveot megcsinálja JJ-QQ-val illetve blöffből is sztem,elég magas az AF-e,és jó játékosnak tűnik,simán kinézem belőle h ezt megcsinálja pl AK-val,van FE+outja+erős linet tol,egy másik reg ellen esetünkben te ,simán lehet ez jó játék.
      + mondom simán érezheti itt nagyon erősnek egy JJ-QQ-t.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Eredeti hozzászólás kitartas77 felhasználótól: -pre raise 1$ OOP vagy
      -én turnön ellene betolnám, ezt a moveot megcsinálja JJ-QQ-val illetve blöffből is sztem,elég magas az AF-e,és jó játékosnak tűnik,simán kinézem belőle h ezt megcsinálja pl AK-val,van FE+outja+erős linet tol,egy másik reg ellen esetünkben te ,simán lehet ez jó játék.
      + mondom simán érezheti itt nagyon erősnek egy JJ-QQ-t.
      +1