[SH] NL4 T7o, póker vs. full house

• neocry
      neocry
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.07, Hozzászólások: 371
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      MP2:
      $5.97
      MP3:
      $5.12
      CO:
      $3.43
      BU:
      $7.10
      SB:
      $5.07
      BB(Hero):
      $5.22

Preflop: Hero is BB with 7, T.
      MP2 folds, MP3 calls $0.04, 3 folds, Hero checks.

Flop: ($0.1) T, 3, T (2 players)
      Hero bets $0.04, MP3 calls $0.04.

Turn: ($0.18) A (2 players)
      Hero checks, MP3 checks.

River: ($0.18) T (2 players)
      Hero bets $0.09, MP3 calls $0.09.

Final Pot: $0.36.
      Results follow:

Hero shows four of a kind, tens(7 T).
      MP3 shows a full-house, tens full of aces(A 4).

Hero wins with four of a kind, tens(7 T).

Itt most én voltam a dolog jobbik oldalán (ellentétben a pár órával előbb postolt esettel), de nem igazán sikerült valuet kinyerni a dologból. A gondolatmenetem kb. végig az volt, hogy próbáltam weaknek tűnni, és nem túl nagyokat emelni, ezért a flopon csak beledonkoltam egy kicsit, ilyenkor általában nem hiszik, hogy T van nálam, a flösstől meg 1 ellenfél ellen annyira nem tartottam (így utólag látva lehetett volna, de el tudtam volna dobni, ha úgy alakul). Turnön checkeltem, mintha feladnám a handet, meg az érkező A jó bet card lett volna neki, még akkor is, ha nincs nála, de így meg főleg, hogy flösshúzós A volt nála... Itt tehát egy checkraisere próbáltam játszani, nem jött össze. Riveren meg ismét abban bíztam, hogy egy fél potos betre rámemel bármilyen PP-vel a kezében, főleg A-os fullal. Ha nagyobbat emelek, akkor minden szemét hand eldobja, ha meg kifizet, akkor nyertem vele +5-6 centet, aminél többet ér szerintem annak a lehetősége, hogy visszaemel rám. Lehet, hogy én komplikálom túl a dolgokat, így utólag egy bet-bet-bet, vagy egy bet-check-overbet line jobban tetszene, de szerintem iszonyatosan gyengén játszotta meg a handjét. Vagy ennyire egyértelmű lett volna, hogy T van nálam? Villain: 22/7/2.1 (VP,PFR,AF) 150 hand alatt.
  • 4 válasz