Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL400 56s

• senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      UTG egy atom nit.
      CO pedig egy hatalmas fish. Megy mindennel, ha gyengeséget lát lecsap.

$2/$4 No Limit Holdem - 10 Players - Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG ($425)
      UTG+1 ($460)
      UTG+2 ($400)
      MP1 ($866.10)
      MP2 ($302.60)
      Hero (MP3) ($421.90)
      CO ($1,267)
      BTN ($72)
      SB ($411.20)
      BB ($419.30)

Pre-Flop: ($6, 10 players) Hero is MP3 6:heart: 5:heart:
      UTG raises to $12, 4 folds, Hero calls $12, CO calls $12, 3 folds

Flop: 2:heart: A:heart: 4:heart: ($42, 3 players)
      UTG checks, Hero checks, CO checks
      A flop gyönyőrű viszont UTG el is árulta ezzel magát, vagy nincs nála A vagy van egy nem túl erős kickerrel. Végülis nem olyan nagy tragédia hogy checkel, mert ott van a fish. Belenyitnátok vagy várjak hogy ő emeljen?

Turn: J:spade: ($42, 3 players)
      UTG bets $36, Hero calls $36, CO folds
      Érdekes hogy UTG így belelendült, itt akár vissza is emelhetnék, de még mindig várok a fishre. Sajnos dobott.

River: A:diamond: ($114, 2 players)
      UTG bets $40, Hero ???
      A river A borzalmas, pározódott az asztal. Még mindig ott van a lehetőség hogy AJ-AK legyen nála, esetleg JJ. Van értleme itt egy raise/fold-nak? Úgy gondolom hogy JJ és AJ nélkül nem fog rámpusholni csak megadni, viszont fullal easy push lesz a részéről. Szerintetek?
  • 12 válasz
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      ???:O

flop check?
      ezt nem tudom megérteni..
      100 ból 100 szor bet flop

utg nél tuti nincs set a flopon sem AK AQ azzal tuti cbetelne, esetleg AxKh
      de sztem azzal is cbetelne értékért

turnön a betje vagy JJ vagy blöff, mivel a flopon kb semmit sem slowplayezhet ami a rangeében van, hamondod h nit akkornem fog KQs sel utg emelni, kisebb sc-kkel meg főleg nem

szal turnön vagy JJ vagy blöff

ez alapján a river réznek nincs értelme, mert blöffből nem nyersz több valuet

ha flopon betelsz akkor türnön be is kerül a pénz sztem JJ ellen és riveren lemákol, de jókor tetted vna be ; )
    • Zol19
      Zol19
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 10.900
      Szerintem itt a flop check az még rendben van, ha a fish tényleg elég agresszív és sokszor betel.
      A turn call az viszont már nagy hiba. A fishnél nyilván nincs semmi olyan amivel itt visszaemelne, mert azzal a flopon betelt volna, viszont lehet nála valami kóbor :heart: , amiben érzi az erőt. Ez itt nálam kötelező raise.
      Rivert én is csak calloznám. Még lazább ember ellen sem látok itt value-t az emelésben nit ellen meg főleg nem.
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      én erről úgy elmélkedtem itt, hogy az a lap amivel a fiss emelni fog ezen a boardon azzal callozni is fog, szal sok value különbség nincs az emelés és a c/r között flopon

c/r re valsz úgyis mindig dobni fog a fiss, és c/r nélkül is simán berakatjuk vele a stackjét a későbbi utcákon, szal így a c/r felesleges lesz, sztem mindenképp több valuet vesztünk úgy ha checkeljük a flopot mintha betelünk, mert nincs olyan fiss, aki itt 100ból 100 szor nyitni fog , és ha nincs semmije se kör se A, akkor nem fog nyitni az szinte biztos, és annak azért 50% esélye van
    • Zol19
      Zol19
      Bronz
      Annyi értelme azért van a c/r-nek, hogy a blölffjeivel betel egyet.
      Persze a flop bettel sincs bajom.
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Nekem az a bajom a flop bettel hogy ha nincs nála A vagy akkor valószinű hogy eldobja, de a semmivel többszöt fog megpróbálni blöffölni -ez a meglátásom.

A turnön emelni kellett volna ez igaz.

Riveren pedig annak ellenére hogy JJ-t tettem a legnagyobb valószinűséggel a kezébe, egyszerűen nem akartam elhinni hogy megint túlhúztak, ezért egy gyenge raise után a pushra eldobtam :f_cry: Egy AK-AQ biztos hogy csak megadott volna...
    • grimreaper00
      grimreaper00
      Globális
      Regisztrált: 2008.02.19, Hozzászólások: 2.117
      Eredeti hozzászólás senna12 felhasználótól: Nekem az a bajom a flop bettel hogy ha nincs nála A vagy akkor valószinű hogy eldobja, de a semmivel többszöt fog megpróbálni blöffölni -ez a meglátásom.

Riveren pedig annak ellenére hogy JJ-t tettem a legnagyobb valószinűséggel a kezébe, egyszerűen nem akartam elhinni hogy megint túlhúztak, ezért egy gyenge raise után a pushra eldobtam :f_cry: Egy AK-AQ biztos hogy csak megadott volna...

Viszont hogyha nincs nála se ász, se kör, akkor úgysem fog fizetni semmivel, szóval nem vesztesz értéket. Ha van nála valamelyik, akkor viszont igen. Szóval én sem látom értelmét szabad lap adásának!
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Original von grimreaper00
      Eredeti hozzászólás senna12 felhasználótól: Nekem az a bajom a flop bettel hogy ha nincs nála A vagy akkor valószinű hogy eldobja, de a semmivel többszöt fog megpróbálni blöffölni -ez a meglátásom.

Viszont hogyha nincs nála se ász, se kör, akkor úgysem fog fizetni semmivel, szóval nem vesztesz értéket. Ha van nála valamelyik, akkor viszont igen. Szóval én sem látom értelmét szabad lap adásának!
      szívemből beszélsz, ugyanezt mondtam msnen neki, de jól esik a megerősítés: )
    • Zol19
      Zol19
      Bronz
      Én még mindig azt mondom, hogy a blöffökből, amik a fish skálájának nagy részét fogják képezni a c/r-el nyerünk többet.
      Én nem úgy vettem észre, hogy az ilyen játékosoknak A, vagy :heart: kell a bethez.
      Ő annyit lát itt, hogy előtte 2-en checkeltek, ezért nagy %-ban betelni fog.
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      de azért látja azt is, hogy egyszínű a board és az sok fisst megijeszt..
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Original von Zol19 Ő annyit lát itt, hogy előtte 2-en checkeltek, ezért nagy %-ban betelni fog.
      +1
      ezaz, többször lesz nála semmi mint valami
      ha betelek max kapok egy callt, ha viszont checkelek akkor ő betel (jó ez most pont nem az az eset :f_biggrin: )
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      de sokkal rosszabbul jársz azzal ha checkel mint azzal h te betelsz és ő csak megad, esetleg dob..
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Eredeti hozzászólás ingyenfrag felhasználótól: de sokkal rosszabbul jársz azzal ha checkel mint azzal h te betelsz és ő csak megad, esetleg dob..
      a gyakorlat azt mutatja hogy nem mindegy, úgyis túlhúznak, bármi van náluk :s_cry: