Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL 40 SH KJs

• SzamEE07
      SzamEE07
      Ezüst
      Regisztrált: 2009.08.19, Hozzászólások: 2.075
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.40(BB) Replayer
      SB ($20.08)
      BB ($43.01)
      Hero ($64.49)
      UTG+1 ($131)
      CO ($40)
      BTN ($42.94)

Dealt to Hero J:heart: K:heart:

Hero raises to $1.60, fold, fold, BTN calls $1.60, fold, fold

FLOP ($3.80) 3:club: J:spade: 2:club:

Hero bets $2.40, BTN raises to $7.20, Hero raises to $25.20, BTN raises to $41.34 (AI), Hero calls $16.14

TURN ($86.48) 3:club: J:spade: 2:club: 4:heart:

RIVER ($86.48) 3:club: J:spade: 2:club: 4:heart: 7:diamond:

Hero shows J:heart: K:heart:
      (Pre 52%, Flop 1.9%, Turn 0.0%)

BTN shows 2:heart: 2:spade:
      (Pre 48%, Flop 98.1%, Turn 100.0%)

BTN wins $83.48

Villain:32/17/AF:5/41 hand

A drawk miatt mentem tönkre...rossz ötlet volt? :rolleyes:
  • 3 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      sztem vállalható, tényleg nagyon drawy a flopp
    • Sebhelyes
      Sebhelyes
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.16, Hozzászólások: 1.351
      Az szerintem túlzás, hogy nagyon húzónehéz a flop, mivel szinte csak flösshúzó lehet kint. Az arcról ráadásul elég kevés kéz alapján van 5.0-s AF-ünk. Viszont ezekkel együtt is vállalható a játék a rengeteg FE miatt a kisebb pároktól és húzóktól.

Egy másik opció:
      Én inkább csak megadtam volna a visszaemelését, és ha nem egészül ki a flösshúzó, akkor passzívan végigkövettem volna a bemutatásig. Így pár gyengébb kezet (44-TT, Jx) is bent tartottam volna, amivel szintén játszhat így. (egy 44+-el pl én pont így játszottam volna flop reraise-ig BTN helyében) Ha pedig csak a húzók miatt mentem volna tönkre flopon, akkor egy kiegészült húzót látva nem lenne érdemes folytatni se turnön, se riveren.
      Egy J T 2 flopon a második opció már nem lenne jó, mivel kis párok nem játszanának így, azaz sokkal kevesebb gyengébb kész kezet tudnánk bent tartani és sokkal több húzóra lenne lehetőség. Akkor csak a te megoldásod jöhetne szóba.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Vállalható, mert igaz, hogy kevés hand van róla, de tipikusan olyan arcnak néz ki, aki draw-val vagy Jx-el is agrón tolja.

Egy másik megoldás az amit sebhelyes is írt, hogy call flop, aztán amíg nem jön , addig c/c.