[SH] Nl$10 Sh Qj

• potyka007
      potyka007
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.01, Hozzászólások: 3.931
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $12,15
      Hero:
      $10,77

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with Q:heart: , J:diamond:
      4 folds, SB raises to $0,30, Hero calls $0,20.

Flop: ($0,60) T:heart: , Q:spade: , J:spade: (2 players)
      SB bets $0,40, Hero raises to $1,38, SB raises to $3,00, Hero raises to $10,47 (All-In), SB calls $7,47.

Turn: ($21,54) 4:heart:
      River: ($21,54) 7:heart: (2 players)

Final Pot: $21,54
  • 7 válasz
    • Bling5630
      Bling5630
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.11, Hozzászólások: 463
      végülis jó line mert floppon callozni biztos h nem jo, nagyon drawy a board, tehát raise, utána fold az nagyon kérdéses tehát allin, ha szine sora lesz nekunk meg van outunk a fullhoz sztem ennyi
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      feszesebb arc, szóval amivel itt rád emel az TT+, AQ+ és az a WTSD+W$SD sem elhanyagolható. nem tudom, hogy játék közben ezeket használod-e, én igen. a kezed ereje is kitalálható, ezért a fenti két értéken túl még inkább hátul lehetsz. FD-től nem igen kell félni, ilyen boardon vagy végig calloznám, de ha riveren pushol akkor fold, de ebben az egy szituációban (leoszás+villain) a rise/fold-ot is elfogadnám ha okot akarnánk keresni a dobásra, met csak úgy ezt lehetetlen. :(
    • potyka007
      potyka007
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.01, Hozzászólások: 3.931
      Original von Sharrrky feszesebb arc, szóval amivel itt rád emel az TT+, AQ+ és az a WTSD+W$SD sem elhanyagolható. nem tudom, hogy játék közben ezeket használod-e, én igen. a kezed ereje is kitalálható, ezért a fenti két értéken túl még inkább hátul lehetsz. FD-től nem igen kell félni, ilyen boardon vagy végig calloznám, de ha riveren pushol akkor fold, de ebben az egy szituációban (leoszás+villain) a rise/fold-ot is elfogadnám ha okot akarnánk keresni a dobásra, met csak úgy ezt lehetetlen. :(
      Feszesebb arc?

PRF:20
      ORL:36

Biztos jó az a skála amit adtál neki?
      Vakharcban vagyunk!

Nálam inkább így festene: 22+, A2s+, A9o+ (mondjuk nálam A2o+), K5s+,K9o+, QT+, 54s+, 76o+, 75s+,

Flopon top két párunk van vakharcban javulási lehetőséggel.......
      Szerintem nagyon weak lenne a fold.
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Sharky,Bling miről beszéltek?

nem jó a raise/fold,pénzégetés :/

illetve azt is h Top2-vel ultra draw heavy boardon végig calloznátok majd river fold,millió scary card jöhet.

potyka jól játszotta Top2-vel itt tök std a stack off. tök jól állunk a range ellen,mert lehet nála millió draw,pár+draw,gyengébb 2pár,ha sora van akkor meg javulhatunk fullra.
    • Bling5630
      Bling5630
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.11, Hozzászólások: 463
      nem raise foldot irtam , hanem azt h jol csinalta
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      őőő, már nem tudom melyik értékét néztem.... midned1, DEHA feszeseb lenne így tolnám :D

amúgy baromi laza a range amit adsz neki. mást játszottál eddíg és most térsz át SH-ra? ez micro tét, a vakharcos ütésváltásokkal ne igen számolj ezen a limiten. gyakrabban fog itt (bármilyen) valós értéket képviselni a handje, mint blöff
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      teljesen std. bevágom top 2vel ilyen flopon any time.