Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

nl100 qq ssh

• bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      SB ($194)
      BB ($133)
      UTG ($100)
      UTG+1 ($123)
      Hero ($102)
      BTN ($194)

Dealt to Hero Q:diamond: Q:heart:

fold, fold, Hero raises to $3, fold, fold, BB calls $2

FLOP ($6.50) 3:spade: 6:spade: Q:spade:

BB checks, Hero bets $5, BB calls $5

TURN ($16.50) 3:spade: 6:spade: Q:spade: 2:club:

BB checks, Hero bets $12, BB calls $12

RIVER ($40.50) 3:spade: 6:spade: Q:spade: 2:club: 7:heart:

bőbő elpasszolja a rivert :D , hős mit csináljooooon???

70 hand 24/18

kösz
  • 26 válasz
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      Azért azt betehetted volna, hogy mit lép BB :D :D :D
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Original von bogec84 Azért azt betehetted volna, hogy mit lép BB :D :D :D
      :D
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      Hős beteljen kicsivel több mint fél potot, és push-ra foldoljon ;)
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      sztem sem pushol flush nélkül, v bet/fold
    • Eke88
      Eke88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.25, Hozzászólások: 1.713
      szerintem check back, nem hiszem hogy rosszabbal megad még riveren, max 66 v 33 minden mást el fogja dobni (Aos FD pl) vagy rádtolja nuttal szóval itt értékélt nem tudsz betelni szerintem
    • SzalaiJani
      SzalaiJani
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.05, Hozzászólások: 36
      easy vbet, és valszeg fold a pushra.
    • grimreaper00
      grimreaper00
      Globális
      Regisztrált: 2008.02.19, Hozzászólások: 2.117
      A probléma ott kezdődik, hogy már csak 1 dáma lehet nála. Szetekkel emelt volna már floppon is, ezen a boardon és a licitmenet fényében nem látok nála 2 párt sem nagyon. Szóval ch back. Vegyük észre, hogy más lenne a helyzet, hogyha floppon 2. vagy 3. szetünk lenne, mivel akkor még adhatja Qx-el is.
    • Skaidy
      Skaidy
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 120
      szerintem mehet a vbet, de pushra dobj, vannak még azért kezek amikbe value maradna, ha nem beteled
    • grimreaper00
      grimreaper00
      Globális
      Original von Skaidy szerintem mehet a vbet, de pushra dobj, vannak még azért kezek amikbe value maradna, ha nem beteled
      PL?
    • Eke88
      Eke88
      Bronz
      Aki szerint itt még van value az légyszíves írja le hogy szerinte mi van itt villainnél amivel még megad egy river betet és verjük, szóval mi ellen van itt value, mert nagyon kíváncsi vagyok rá.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      slowplayezett AA vagy KK, vagy bármi random hülyeség
      pl egy kisebb betre calloz egy JJs, mert azthiszi hogy csak blöffölsz ...

top setet nem negyon checkelgetek

akár kisebb set is lehet nála, mert miért ne lehetne hogy valaki nem mer allint menni egyszinü floppon settel?
    • Eke88
      Eke88
      Bronz
      Eredeti hozzászólás vanyas felhasználótól: slowplayezett AA vagy KK, vagy bármi random hülyeség
      pl egy kisebb betre calloz egy JJs, mert azthiszi hogy csak blöffölsz ...

top setet nem negyon checkelgetek

akár kisebb set is lehet nála, mert miért ne lehetne hogy valaki nem mer allint menni egyszinü floppon settel?
      Egy 24/18as arc nem hiszem hogy AA v KKval sehol sem emel vissza egy ilyen boardon, főleg ha van nála pikk. JJ tuti nincs nála, mert azzal nem calloz 2 utcát ezen a boardon, még ha pikkje van akkor is cak 3. nutra húz, szóval lehet hogy drawing dead, de river betet 100% hogy nem adna már meg vele ha az is van nála. A random hülyeség meg általában flush lesz amivel idáig eljött, max Ax amiben A pikk..de az ellen meg nincs vbetünk.
      Szóval ha itt thin vbetelünk és ránkemel, akkor ugye eldobjuk, és egy figyelmesebb reg simán levágja hogy itt mink volt (valamilyen közepes hand -> KsQ, AQ, AsQ QQ+ vagy set mivel ezekkel barelleznénk itt legtöbbször és thin vbet/fold-olnánk riveren) és könnyen blöffölhetővé válunk, legalábbis szerintem.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      70 hand alatt nem általánosithatsz igy

Ha több ezer handed lenne róla, akkor jobban belöhetnéd a rangét, és a check is jo lehet(ne)
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      zsíííír kis hand :D
    • SzalaiJani
      SzalaiJani
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.05, Hozzászólások: 36
      Az egy dolog h KQ\AQ meglehetősen valószínűtlen,de ugyanúgy a rangébe kell venni(a blockerektől függetlenül) + 88-JJ csomószor callolhat itt riveren ha kicsit spewybb regről van szó. De ilyen spotban (1 színű board 3barrel) callolt már engem 2.pár, és Ahigh is. Szóval ez itt easy vbet.. és ha azt kérdi valaki magától mivel callol -> kb. csomóspewyhandel és szinte soha nem lesz nála jobb lap ilyen line után.

Kérdem én: ha az ellenfél rangének 95%-át verjük, és ennek a 95%-nak 60%-át dobja a vbetre, 40%-al callol(vagy akár csak 20%) nem +ev a vbet?

top set meg nem túl thin vbet még itt sem :D
    • Peetfeef
      Peetfeef
      Black
      Regisztrált: 2007.02.23, Hozzászólások: 731
      Original von SzalaiJani Az egy dolog h KQ\AQ meglehetősen valószínűtlen,de ugyanúgy a rangébe kell venni(a blockerektől függetlenül) + 88-JJ csomószor callolhat itt riveren ha kicsit spewybb regről van szó. De ilyen spotban (1 színű board 3barrel) callolt már engem 2.pár, és Ahigh is. Szóval ez itt easy vbet.. és ha azt kérdi valaki magától mivel callol -> kb. csomóspewyhandel és szinte soha nem lesz nála jobb lap ilyen line után.

Kérdem én: ha az ellenfél rangének 95%-át verjük, és ennek a 95%-nak 60%-át dobja a vbetre, 40%-al callol(vagy akár csak 20%) nem +ev a vbet?

+1
      Ez egy nagyon nagyon sima v bet. Nem betelnék túl nagyot, kb felpotot hadd adja meg vmi hülye parral, pp-vel.

A nehéz az lenne itt ha kapnánk egy pusht. Infó nélkül dobnám, de mondjuk egy reg ellen, akivel már mérkőztünk jópárszor még lehet h egy call sem rossz( többször blöfföl mint slowplayel).
    • grimreaper00
      grimreaper00
      Globális
      Original von Peetfeef
      Original von SzalaiJani Az egy dolog h KQ\AQ meglehetősen valószínűtlen,de ugyanúgy a rangébe kell venni(a blockerektől függetlenül) + 88-JJ csomószor callolhat itt riveren ha kicsit spewybb regről van szó. De ilyen spotban (1 színű board 3barrel) callolt már engem 2.pár, és Ahigh is. Szóval ez itt easy vbet.. és ha azt kérdi valaki magától mivel callol -> kb. csomóspewyhandel és szinte soha nem lesz nála jobb lap ilyen line után.

+1
      Ez egy nagyon nagyon sima v bet. Nem betelnék túl nagyot, kb felpotot hadd adja meg vmi hülye parral, pp-vel.

A nehéz az lenne itt ha kapnánk egy pusht. Infó nélkül dobnám, de mondjuk egy reg ellen, akivel már mérkőztünk jópárszor még lehet h egy call sem rossz( többször blöfföl mint slowplayel).
      Egy regnél blöfföt itt soha nem tudok elképzelni. Mi az a hand, amivel mi 3 utcát betelnénk?Setek, flössök, esetleg egy 3 utcás blöff a nagyon vakmerő egyénektől, de nem hiszem, hogy egy ésszerű játékos itt 3 utcán keresztül blöffölne. Az AxAs, KxKs lapokkal szerintem minden ésszerű játékos ch/behindolna riveren, JsJx-el pedig turn minimum ch behind lett volna. Na és mi az, amivel ő 2utcát calloz, majd blöffbe-fordítja river betünk után, amikor ennyire erős a ranged?Szerintem kb semmi. Setekkel egyszínű boardon akárki broke megy(még a legnitebb reg is), nem ch/c-ik 2 utcán át. Még mindig azt mondom, hogy itt thin valuebetnek helye nincs, de hogyha valaki ész érvekkel meg tud győzni... ;)
    • Peetfeef
      Peetfeef
      Black
      Regisztrált: 2007.02.23, Hozzászólások: 731
      Én itt AA,KK-t sem ch behindolnám hanem, valubet/fold az összes lehetséges Q ellen ami ilyenkor nála lehetne!
    • Eke88
      Eke88
      Bronz
      Original von Peetfeef Én itt AA,KK-t sem ch behindolnám hanem, valubet/fold az összes lehetséges Q ellen ami ilyenkor nála lehetne!
      AA/KKval más a helyzet, itt az a baj hogy egyetlen Q van még a pakliban, így elég valószínűtlen hogy itt Q legyen nála...
      Az hogy fish calloz itt 3 utcát 2. párral az lehet, de ez egy regnek néz ki (24/18), aki itt sosem fog megadni 2 párnál rosszabbal szerintem, és mivel ezen a boardon set vagy flush lehet csak nála szinte, és mivel a flushre több lapkombináció lehetséges mint setre (amit szerintem már védett volna) így nem látom még mindig hogy mi ellen van itt még value. Inkább check back, és note-olnám hogy mivel jött el idáig, meg amúgy sem hiszem hogy túl sok valuet hagynék a handben egy check behinddal.
    • 1
    • 2