Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

nl100 t8s

• bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      SB ($58.35)
      BB ($21.70)
      Hero ($158)
      UTG+1 ($114)
      CO ($100)
      BTN ($34.90)

Dealt to Hero T:club: 8:club:

Hero raises to $3, UTG+1 calls $3, fold, fold, fold, fold

FLOP ($7.50) J:heart: T:spade: T:heart:

Hero bets $5, UTG+1 raises to $15, Hero raises to $40, UTG+1 raises to $111 (AI), Hero calls $71.85

most már tényleg rendbe kell tennem a postflop 3bet méretemet mert nem tudom mennyit emeljek....

félblöff, blöff, vagy mostneter, vagy indukáció.... kell e variálni....???

kösz
  • 5 válasz
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      Azért NL, mert lehet, és néha érdemes is variálni. A flop push egy kicsit több draw-t reprezentál, így azt én ilyenkor előnyben részesítem a sima B/3B/AIC játékkal szemben.

Ha indukálni szeretnél, akkor jó lehet a 35-40 körüli visszaemelés, de ez csak szigorúan a megfelelő ellenfél ellen, mert könnyen kifújhatja az ember a saját orrát (ahogy nálam párszor volt rá példa) :s_tongue:
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      jó lehet a push, de re/rasie sem rossz amire ö pusholhat, mint most
      ha FD je van akkor FE meg odds hiányában dobhat simán ha kap egy pusht
    • Eke88
      Eke88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.25, Hozzászólások: 1.713
      Nekem egy bajom van a handdel. Miért emelsz UTGből T8s-el mikor 3 short van mögötted? implied oddsaid itt sosem lesznek jók és még pozon kívül is leszel legtöbbször...

Flopon persze standard broke, én hasonlóan játszottam volna mint te.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Original von Eke88 Nekem egy bajom van a handdel. Miért emelsz UTGből T8s-el mikor 3 short van mögötted? implied oddsaid itt sosem lesznek jók és még pozon kívül is leszel legtöbbször...

random raiselek SC-vel UTGből... több asztalon nyomtam a szokásos 4 helyett 6-9 ezért nem néztem, a mögöttem ülő letéteket...
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      Original von Eke88 Nekem egy bajom van a handdel. Miért emelsz UTGből T8s-el mikor 3 short van mögötted? implied oddsaid itt sosem lesznek jók és még pozon kívül is leszel legtöbbször...

jo meglatas

postflop rendben van, persze.