[SH] nl $10 sh:QQ túl kombinált spot.

• kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 487540
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

SB: $10.20
      BB: $10.70
      UTG: $10.00
      CO: $10.00
      Hero (BTN): $10.00

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with Q :heart: Q :diamond:
      2 folds, Hero raises to $0.30, 1 fold, BB calls $0.20

Flop: ($0.65) 4 :diamond: 5 :heart: 5 :spade: (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.50, BB raises to $1.40, Hero calls $0.90

Turn: ($3.45) 8 :heart: (2 players)
      BB checks, Hero checks

River: ($3.45) 7 :heart: (2 players)
      BB bets $2, Hero raises to $8.30 all in, BB calls $6.30

ez a hand elég érdekesre és rosszra sikeredett...:/
      flop ok?turn azért ck behindoltam mert hirtelen úgy gondoltam h a flop raise range így,h passzolt turnön nagyrészt air-okból fog álni,amit meg c/r-elt a duplikált flop miatt,és azt akartam h riveren a gyengeségem miatt tüzeljen újra,+ ne nézzek bele még egy c/r-be....
      -riveren meg azért shoveoltam mert úgy voltam vele,h a midpocketjeivel itt herocallozhat.

nagyon rossz koncepció mi?
      az std azaz h turn/river vbet,vagy flopon 3bet?
  • 10 válasz
    • Bling5630
      Bling5630
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.11, Hozzászólások: 463
      pre nagyobbat emelnek, 0,4a ugyis adta volna, mindegy

flop sztem 3bet

turnt sztem jol gondoltad az tetszik h check behindoltal mert igy megusztad a lehetseges c/r-t

river:en csak lecalloltam volna, de ha mid pairje volt s jol olvastad akkor jo az AI
    • Banyek22
      Banyek22
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.02, Hozzászólások: 2.781
      Pre buttonról 3BB az standard (illetve nem mindenkinél, de pl. én is így játszom), flop megint csak rendben van, turn szintén (itt nagyon kellemetlen lenne egy c/r-t kapni), viszont én a riverbe nem látnám bele, hogy rosszabbal is adni fogja az AI-t. Bár végülis... Flushbe biztos jók vagyunk, csak az a kérdés,hogy a feltételezett pp-jére esett-e a full :f_smile:
    • Banyek22
      Banyek22
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.02, Hozzászólások: 2.781
      Hm, bár végülis ha fullja van az meg inkább cooler szitu :f_rolleyes:
      Nem szóltam :f_cool:
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      gondolkodtam ezen a partin,így utólag sztem jobb lett volna a :

-flop call turn ch behind,mivel valszeg a blöffjeit/gyengébb kezeit tovább hívja, erősebbel c/r-el,riveren pedig csak call,vagy ha elénk ck-el,akkor vbet/fold

-vagy pedig a b/f turn ,h a 66-77,99-JJ kezeiből még nyerjünk valuét,river pedig úgyanúgy ahogy fent írtam.

de igazából a turn ck behindos river b/f ha elénk hív csak call opció jobban tetszik.

erről ki mit gondol?
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      "de igazából a turn ck behindos river b/f ha elénk hív csak call opció jobban tetszik" -itt nekem is.

amúgy saját tapasztalat, ha utcánkét változik a koncepciód, ritkán lesz jó vége: "és azt akartam h riveren a gyengeségem miatt tüzeljen újra,+ ne nézzek bele még egy c/r-be...." ha valaki ilyet ír másnak, ok, de neked ott elkéne döntened, hogy az ellenfél melyik tipusba tartozik. ha tudod, hogy a riveren ai-ig mennél akkor, miért tartasz a c/r-től? ha félsz tőle, miért viszed ai-ig a riveren? nem rég tettem egy AK-TTs kezet a naplómba, pontosan ugyan ezt a hibát látom itt is.

véleményem szerint amivel herocallozhat riveren, beteheti flopon is.
    • Bling5630
      Bling5630
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.11, Hozzászólások: 463
      nekem az elso tetszik a river ck esetén vbet/fold
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Original von Sharrrky "de igazából a turn ck behindos river b/f ha elénk hív csak call opció jobban tetszik" -itt nekem is.

amúgy saját tapasztalat, ha utcánkét változik a koncepciód, ritkán lesz jó vége: "és azt akartam h riveren a gyengeségem miatt tüzeljen újra,+ ne nézzek bele még egy c/r-be...." ha valaki ilyet ír másnak, ok, de neked ott elkéne döntened, hogy az ellenfél melyik tipusba tartozik. ha tudod, hogy a riveren ai-ig mennél akkor, miért tartasz a c/r-től? ha félsz tőle, miért viszed ai-ig a riveren? nem rég tettem egy AK-TTs kezet a naplómba, pontosan ugyan ezt a hibát látom itt is.

véleményem szerint amivel herocallozhat riveren, beteheti flopon is.
      abszulút igazad van,egyetértek,éppen ezért rohadtul rossz játék volt tőlem a river AI,ha river AI akkor már turnon b/c lett volna a jó...ha meg riverig potcontrollozok,meg blöfföt indukálok akkor egyértelműen csak call a river.

szóval jogos ez a "utcánkétnt változik a terv,nem leszjó vége" gondolat meneted,erre odafigyelek.. thank's :f_cool:
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      örülök, ha tudtam segíteni, remélem nem gond, ha ide rakom példának, lássa aki ere téved:
      copypastolva naplóból:

"hero tragédia

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BB:
      $7.80
      MP2:
      $13.05
      MP3(Hero):
      $10.90
      CO:
      $13.30
      BU:
      $11.00
      SB:
      $10.00

Preflop: Hero is MP3 with A, K.
      MP2 folds, Hero raises to $0.40, 3 folds, BB calls $0.30.

Flop: ($0.85) T, 5, A (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.60, BB calls $0.60. húzó mentes board c/c... ez set, vagy gyengébb A..

Turn: ($2.05) 6 (2 players)
      BB checks,
      Hero checks. mert biztosan set :D

River: ($2.05) 4 (2 players)
      BB bets $1.20,
      Hero raises to $5.10, áhh nem biztosan gyengébb A
      BB raises to $6.80, Hero calls $1.70.

Final Pot: $15.65.
      Results follow:

Hero shows a pair of aces(A K).
      BB shows three of a kind, tens(T T). :D

BB wins with three of a kind, tens(T T).

hülyehülyehülye, irgalmatlanul hülye vagyok, pedig a turn bettel jól raisre csábul és dobhatom, így megint magamat szivatom..."
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Original von Sharrrky örülök, ha tudtam segíteni, remélem nem gond, ha ide rakom példának, lássa aki ere téved:
      copypastolva naplóból:

"hero tragédia

hülyehülyehülye, irgalmatlanul hülye vagyok, pedig a turn bettel jól raisre csábul és dobhatom, így megint magamat szivatom..."
      jót röhögtem a mellékelt "gondolatmeneteken" :D :D amúgy igen turn b/f gyengébb Ax még simán callozz,set/2pár meg raisel,és tudunk dobni.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      szerintm itt egy click it back bet is jó lenne indukálni vmit, szerintem az overpárjait nem dobálja itt.