Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 sh AKs

• szekely89
      szekely89
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 276
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $13,37
      BB:
      $14,51

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with K:diamond: , A:diamond:
      4 folds, Hero raises to $0,40, BB calls $0,30.

Flop: ($0,80) J:club: , T:diamond: , J:diamond: (2 players)
      Hero bets $0,50, BB calls $0,50.

Turn: ($1,80) A:heart: (2 players)
      Hero bets $1,20, BB raises to $2,40, Hero calls $1,20.

River: ($6,60) 7:diamond: (2 players)
      Hero checks, BB bets $2,50, Hero raises to $5,00, BB calls $2,50.

Final Pot: $16,60

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a flush, ace high (Kd Ad)
      BB shows a straight, ace high (Kh Qs)

Hero wins with a flush, ace high (Kd Ad)

A turn minraise-re megíjedtem hogy esetleg fullja lett,Riveren ezért nem mertem pusholni ugy gondoltam h csak erősebb adná meg és gyengébbel nem igen emelne vissza,de egy minbetet még lecalloz,szerintetek jó a megjátszás?
  • 18 válasz
    • Banyek22
      Banyek22
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.02, Hozzászólások: 2.781
      És ha riveren visszaemel a minraisere, akkor meg eldobod? :f_o:
    • szekely89
      szekely89
      Bronz
      jogos a kérdés, mikor postoltam már gondoltam h hülyeség volt a minraise :D
      Nyilván nem dobtam volna el,viszont ha pusholok leht nem adja egy sor a lehetséges full és flush miatt:D
    • gwe
      gwe
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.14, Hozzászólások: 318
      Én lead-el tem volna a riveren? Szerintem nem jó a check raise itt.
    • Banyek22
      Banyek22
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.02, Hozzászólások: 2.781
      Azok után, hogy a turnon minraiselt, és 5-ös AF-je van, végülis oda lehet chekkelni, bár én nem tettem volna :)
    • Bling5630
      Bling5630
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.11, Hozzászólások: 463
      A turn minraise-re megíjedtem hogy esetleg fullja lett,Riveren ezért nem mertem pusholni ugy gondoltam h csak erősebb adná meg és gyengébbel nem igen emelne vissza,de egy minbetet még lecalloz,szerintetek jó a megjátszás?[/quote]igen a miniraise ijeszto s vegulis sora is lett , a c/c lehet jobb lett volna nalam
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      flop/turn ok,river b/f,a duplikált board/turn minraise miatt félnék a fulltól és ezen a ponton csak azzal fog visszaemelni riveren.

jav*
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      Original von kitartas77 ...a duplikált board/turn minraise miatt félnék a fulltól és ezen a ponton csak azzal fog visszaemelni.
      a lineal amit írtál egyet értek, de ebben nem vagyok biztos. Jx hibás slowja is lehet; JT,JA,TT mellett van még pár lap ami így csinálná, mivel a pre agresszornál kevésbé fognak húzót feltételezni, sokan nem fogják védeni. Bejött az A és itt már több lehetőséget lát egy nem full de erősebb kéz, hogy pénzt szedjen ki belőled.
      szvsz a turn minraise után hero csak a flushben/luksorában bízhat de abba se nagyon:
      River B/F.

ui: ha turn csak a full emel vissza, miért call turn és miért b/f river, akkor miért nem fold rögtön?
    • mehizol
      mehizol
      Kezdő
      Regisztrált: 2007.06.25, Hozzászólások: 5
      Szerintem ebben igencsak sok value-t hagytál.
      A turnon 3beteltem volna, vagy push. Kismillió outod van, a full pedig nem reális.
      A river check pedig nagyon weak, ilyen játékkal nagyon-nagyon sok pénztől esel el, jó eséllyel nálad van a nut, ilyenkor ezen a limiten tolni kell.
    • gwe
      gwe
      Bronz
      Original von mehizol Szerintem ebben igencsak sok value-t hagytál.
      A turnon 3beteltem volna, vagy push. Kismillió outod van, a full pedig nem reális.
      A river check pedig nagyon weak, ilyen játékkal nagyon-nagyon sok pénztől esel el, jó eséllyel nálad van a nut, ilyenkor ezen a limiten tolni kell.
      30%-a volt a turnon.
      A reraise, vagy push teljesen értelmetlen. Húzni kell az FD-ra. Viszont a riveren én is bet-eltem volna.
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      [quote][i]
      ui: ha turn csak a full emel vissza, miért call turn és miért b/f river, akkor miért nem fold rögtön?[/quote]ha ezt nekem írtad akkor én a riverre értettem,h ott fog csak azzal visszemelni ezért river b/f mert még van benne value.
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      jah, ok, csodálkoztam is, de ezek szerint teljesen felesleges volt a hsz.-em. :f_smile:
    • mehizol
      mehizol
      Kezdő
      "A reraise, vagy push teljesen értelmetlen".

Miért is? A turnon be tudtuk volna pakoltatni vele, nemcsak flushre húzunk hanem full-ra is, sőt egy rr-re (a push ellenfélfüggő) még csak committedek sem leszünk.
      A callban szerintem sok értéket hagyunk.
    • szekely89
      szekely89
      Bronz
      Mond már meg nekem h mi értelme van turnon visszaemelni ? hát semmi FE-m nincs ugyanis nem fog nyilván turn minraise után dobni , 30% az meg magába kevés....Szinte 100% h verve vagyok a Turnon,a flopp call turn raise általában elég erős lapot ,,takar" ezen a limiten.A turnon nem kérdéses a játék szerintem,a riveren van a hangsúly...
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Sorold fel mehizol azokat a lapokat,amik itt előfordulhatnak és versz a turnön, illetve így játszik vele. Aztán sorold fel azokat, amiket nem versz és így játszhat velük....
    • mehizol
      mehizol
      Kezdő
      Nem mondtam, hogy a call rossz opció, csak szerintem ezzel így value-t vesztünk, korábban már leírtam, hogy miért.
    • szekely89
      szekely89
      Bronz
      Itt a pushal valjút vesztünk az tuti , mert -EV-s azért mert ami itt beteszi az tuti ver,jelen esetben is vert volna...
    • gwe
      gwe
      Bronz
      Original von szekely89 Itt a pushal valjút vesztünk az tuti , mert -EV-s azért mert ami itt beteszi az tuti ver,jelen esetben is vert volna...
      +1

mehizol milyen lapoktól vársz a turn-ön értéket?
      Amire ott bepakolja a stack-jét az hatalmas favorit ellenünk.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      riverig teljesen ok, és ott sincs hiba, sztem a check raise nem rossz itt.