Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL 5 QQ elegem van

• RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.18, Hozzászólások: 5.526
      $0.03/$0.05 No Limit Holdem
      5 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG Hero ($7.87)
      CO CO ($10.54)
      BTN BTN ($2.14)
      SB SB ($6.87)
      BB BB ($4.85)

Pre-Flop: ($0.08, 5 players) Hero is UTG Q:spade: Q:heart:
      Hero raises to $0.20, 1 fold, BTN calls $0.20, SB raises to $0.80, 1 fold, Hero goes all-in $7.87, BTN folds, SB goes all-in $6.07

Flop: K:heart: 5:spade: J:club: ($13.99, 2 players, 2 all-in)

Turn: 10:spade: ($13.99, 2 players, 2 all-in)

River: 3:club: ($13.99, 2 players, 2 all-in)

Final Pot: $13.99
      SB shows
      A:heart: K:diamond:
      Hero shows
      Q:spade: Q:heart:

SB wins $13.34 (net +$6.47)

Hero collects $1 (net -$6.87)
      BTN lost $0.20

kurvára nem hiszem el AK-val folyton pre allin kell menni
      legjobb esetben feltételezett 6 kibaszott outra játszókkal a faszom tele van
      természetesen a flipet 140BB deepen nem húzom be többnyire

ismeretlen volt de goldstar
      nem volt handem róla
      mivel nem adott meg azonnal gondoltam hogy max AKja van

én játékom?
      ő játéka? azé elég sokat gondolkodott szal nem egy szar ranget adhatott nekem

(mellesleg ritkán játszok 4betet QQval és akkor persze beszopom)
  • 8 válasz
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      talán a 4bet hiánya miatt gondolhatta, hogy valami gyengébbel próbálsz ijesztőbb lenni, az ilyen pushokra én is könnyebben ugrom, mint a 4betre. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy hibáztál, megadta gyengébbel, sry.
    • RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      2szer keveredtem idén 4bettel allin preflop QQ-val gondolom nem meglepő hogy a másikat is elbuktam csak azt szintén QQ ellen.............
    • Lesbat
      Lesbat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.04, Hozzászólások: 3.395
      Én is megadtam volna AKo-al. (buktam is miatta már párszor :f_thumbsup: ) Általában kisebb PP-kal szoktak pusholni. Szerintem is jobban jártál volna egy visszaemeléssel vagy call. A Q párjaim már sokban vannak, szerintem az összes pár közül ezzel buktam eddig a legtöbbet. Flopon SB emelésre elengedtem volna. De ez csak az én véleményem, mert a Stars mostanában kicsit feszessé tett. :s_biggrin:
    • RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      amúgy teljesen igazad van többnyire énis így szoktam játszani ahogy te javasoltad, de hát amikor beüt az Isteni szikra hogy ez egy goldstar és ez akár egy squeeze helyzet is lehet ezé rábaszom kihasználva max FE-t.
      erre gondolkodik sokat én elkezdek örülni hogy ez nem AA,KK és meggyőzőm magam hogy jól játszottam és dobni fog hiszen méééég deepek is vagyunk.

pre mutatástól fogva meg nem volt esélyem
    • Bling5630
      Bling5630
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.11, Hozzászólások: 463
      Original von Lesbat Én is megadtam volna AKo-al. (buktam is miatta már párszor :f_thumbsup: ) Általában kisebb PP-kal szoktak pusholni. Szerintem is jobban jártál volna egy visszaemeléssel vagy call. A Q párjaim már sokban vannak, szerintem az összes pár közül ezzel buktam eddig a legtöbbet. Flopon SB emelésre elengedtem volna. De ez csak az én véleményem, mert a Stars mostanában kicsit feszessé tett. :s_biggrin:
      +1
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      -nem kell ezt túl bezsélni tök standard és cooler,

-az h 4betelsz $2/call vagy egyből shove az már egyéni játék kérdése,a 4bet raisel erősebb lapot reppelsz míg a shove-val legtöbbször AK,meg ilyemire raknak és callolnak gyengébbel

-csak arra ügyelj h reg ellen néha 4bet pusholj AA-KK-val is mert így könnyen fognak readelni.
    • Lesbat
      Lesbat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.04, Hozzászólások: 3.395
      Ma buktam egy QQ vs. AK handet. Persze nálam volt a Q pár. Preflop push egy emelés és egy megadás után. Az eredeti emelő eldobta, másik call. NL50 FR 1 beülő (10$) mínusz.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      variancia.