Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

nl 25 SH 44

• trickstyle24
      trickstyle24
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.067
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      Hero ($26.25)
      BB ($27.55)
      UTG ($11.25)
      UTG+1 ($13.20)
      CO ($9.10)
      BTN ($25)

BTN: 20/15/3.2af/176hands

Dealt to Hero 4:heart: 4:spade:

fold, UTG+1 calls $0.25, fold, BTN raises to $1.25, Hero calls $1.15, fold, fold

FLOP ($3) 5:diamond: 5:club: 2:diamond:

Hero checks, BTN checks

TURN ($3) 5:diamond: 5:club: 2:diamond: 3:diamond:

Hero bets $2, BTN calls $2

RIVER ($7) 5:diamond: 5:club: 2:diamond: 3:diamond: 7:spade:

Hero bets $4.25, BTN calls $4.25

-gondoltam valami overeket checkel flopon--)turn,river bet
      ok a megjátszás?
  • 16 válasz
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.15, Hozzászólások: 1.623
      Ha overeket raksz a kezébe, akkor river c/c jobb. Nálam ez river c/f.
    • Sebhelyes
      Sebhelyes
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.16, Hozzászólások: 1.351
      Ilyen alacsony pp-kel a vakokból szeretek 3betelni BU emelőre, mivel alacsonyak az implikált esélyeink. Különösen egy reg esetén, aki onnan nagyon lazán izolálhat.

Flopon emelés mellett szól:
      - Turn és a river ritkán lesz jó lap számunkra
      - Széles a skálája, aminek nagy részét dobja egy cbetre
      - Egyelőre valószínűleg nálunk van az erősebb kéz, viszont az ellennek komoly részesedése van ellenünk

Flop check mellett szól:
      - Ezen a flopon gyakran visszajátszhat
      - Van SD value-nk, amit nem akarunk egy c/r-re dobni

Ha valakinek még vannak érvei egyik-másik mellett, az írja le, nekem most ennyi jutott eszembe. Mivel sok hal ül az asztalnál, talán nem akar annyira visszajátszani egy másik regre. Így itt inkább emelnék.

River nekem c/c. Húzók nem egészültek ki, magas lapok nem jöttek, a te line-od nem erős ---> gyakran megpróbálhat kiblöffölni.
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.131
      Jól mondják a srácok, ha overcardokra teszed, akkor river c/c.

@Sebhelyes:

Ez a flopon emelés vagy check melletti érvelés arra az esetre vonatkozik, ha 3betelünk BU-ra, és megadja? Mert ugye csak akkor beszélhetünk cbetről.

Check/raise-zel viszont nem kerülhetünk szembe, mert mi vagyunk oop.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      river c/f readdel c/c
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Eredeti hozzászólás Sebhelyes felhasználótól: Ilyen alacsony pp-kel a vakokból szeretek 3betelni BU emelőre, mivel alacsonyak az implikált esélyeink. Különösen egy reg esetén, aki onnan nagyon lazán izolálhat.
      +1, és ha 2 overt adsz a kezébe, akkor tényleg a river c/c a jobb.
    • Sebhelyes
      Sebhelyes
      Bronz
      Eredeti hozzászólás ALCU01 felhasználótól: Jól mondják a srácok, ha overcardokra teszed, akkor river c/c.

@Sebhelyes:

Ez a flopon emelés vagy check melletti érvelés arra az esetre vonatkozik, ha 3betelünk BU-ra, és megadja? Mert ugye csak akkor beszélhetünk cbetről.

Check/raise-zel viszont nem kerülhetünk szembe, mert mi vagyunk oop.
      Hehe:D álmos voltam, amikor ezt írtam:D Most is az vagyok, szal majd kipihenten átfogalmazom.

szerk:

Amit a flop check vs raiseről írtam, az így nem jó, mert tényleg nem mi vagyunk a pre agresszorok, 3bet potban meg nem minden érv igaz. Viszont 3bet után ki mit csinálna ezen a boardon?
      Flop így c/r nekem.
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Original von Sebhelyes Ilyen alacsony pp-kel a vakokból szeretek 3betelni BU emelőre, mivel alacsonyak az implikált esélyeink. Különösen egy reg esetén, aki onnan nagyon lazán izolálhat.
      Ezt nem értem. Miért lenne alacsony az implikált esélyünk?
      Ha betalálunk egy Q T 4 boardon, akkor a reg is fizetni fog egy c/r-re vagy flop c/c turn donk linera, persze csak ha betalált ő is.
      Ha meg 3betelsz pre és kapsz egy callt és nem talál el a flop... ha nem cbetelsz kb. feladtad a potot, ha cbetelsz, de a másik talált vmit, akkor meg túl sokat buksz.

Kérem szépen a véleményeket és találkozás esetén sört fizetni annak, aki megmondja melyik cikk szól erről.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Egy reg nagyon széles skálával betel BU-ról, éppen ezért ha csak megadsz, és jön a szet, akkor nagyon ritkán leszel kifizetve, ellenben ha 3betelsz, akkor sokszor fog dobni, így hosszútávon jobban megéri 3betelni kis párokkal vakokból egy hátsó openraisre.
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Okés, köszi. Cikket nem kaptam, így sört meg ti nem kaptok. :P :D
    • malic
      malic
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.20, Hozzászólások: 349
      Original von victorius888
      Kérem szépen a véleményeket és találkozás esetén sört fizetni annak, aki megmondja melyik cikk szól erről.

# Flop előtt - Ha emeltek előtted (bár itt más a példa)
      # Hogyan játssz az alacsony zsebpárokkal és szetekkel? ;)
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Köszi. Holnap megnézem. :)
      Viszont brutál messze vagy. Madridba elég keveset járok. :D Pedig egy el classicora szívesen elmennék.
    • malic
      malic
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.20, Hozzászólások: 349
      Eredeti hozzászólás victorius888 felhasználótól: Köszi. Holnap megnézem. :)
      Viszont brutál messze vagy. Madridba elég keveset járok. :D Pedig egy el classicora szívesen elmennék.

Bp közelebb van? :)

De mondjuk rendezhetjük a dolgot a 2. magyar gyémánt talin is :s_p:
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Közelebb. :)
      Húzzunk bele, hogy tutira meg is legyen.
    • Sebhelyes
      Sebhelyes
      Bronz
      Original von victorius888
      Original von Sebhelyes Ilyen alacsony pp-kel a vakokból szeretek 3betelni BU emelőre, mivel alacsonyak az implikált esélyeink. Különösen egy reg esetén, aki onnan nagyon lazán izolálhat.
      Ezt nem értem. Miért lenne alacsony az implikált esélyünk?
      Ha betalálunk egy Q T 4 boardon, akkor a reg is fizetni fog egy c/r-re vagy flop c/c turn donk linera, persze csak ha betalált ő is.
      Ha meg 3betelsz pre és kapsz egy callt és nem talál el a flop... ha nem cbetelsz kb. feladtad a potot, ha cbetelsz, de a másik talált vmit, akkor meg túl sokat buksz.

Nekem nem jár sör? Én hívtam fel rá a figyelmed.:D
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Járni jár, de nem jut! :D
    • Sebhelyes
      Sebhelyes
      Bronz
      Igen, valami ilyesmit olvastam a bad beat definíciójánál is.... járni jár, de nem jut.:D