Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl25 SH 38o

• GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.330
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      CO:
      $25.00
      BU:
      $127.94
      SB(Hero):
      $26.26
      BB:
      $27.62
      MP2:
      $15.34
      MP3:
      $19.85

Preflop: Hero is SB with 3, 8.
      3 folds, BU raises to $0.75, Hero raises to $2.50, BB folds, BU calls $1.75.

Flop: ($5.25) 4, 4, 8 (2 players)
      Hero bets $2.50, BU calls $2.50.

Turn: ($10.25) 6 (2 players)
      Hero bets $6.00, BU calls $6.00.

River: ($22.25) 7 (2 players)
      Hero checks, BU bets $116.94(All-In), Hero calls $15.26.

Final Pot: $154.45.

Results follow:

Hero shows two pairs, eights and fours(3d 8c).
      BU shows two pairs, sevens and fours(7s Js).

Hero wins with two pairs, eights and fours(3d 8c).

BU letétje miatt arra gondoltam, hogy gyakran lopkodja a vakokat és sokszor nagyon marginális kezek lehetnek nála ezárt visszaloptam. De flopon nagyobbat kellett volna nyitnom. Valószínűleg a másik asztallal foglalkoztam, vagy megzavart vmi, mert ez a bet sizing elég rossz. A turn 2nd barrel nagyon kérdéses a flop gyenge nyitás után nem kellet volna erőltetni a dolgot. Riveren meg herocallt hajtottam végre. A nyitása egyszerűen túl sok erős sugalt, és az is furdalta az oldalam mia lehet ennél a szuperdeep játékosnál. Az elhibázott flop után fel kellet volna adnom a kezet.

Happy end lett a vége, de ugye jól gondolom, hogy itt sokat hibáztam?
  • 1 válasz
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Azért ilyen trash handdel nem 3betelném, mert flop után kb. csak a cbetben bízhatunk. Legalább legyen blockerünk, vagy egyszínű kapcsoló lapunk...stb. Ha már így alakult, akkor flop cbet callja után már fel lehet adni.