NL25 Játék TT-vel 3-Bet potban

• malic
      malic
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.20, Hozzászólások: 349
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      SB:
      $40.35
      BB:
      $43.39
      MP2:
      $15.64
      MP3:
      $25.35
      CO(Hero):
      $29.87
      BU:
      $40.80

Preflop: Hero is CO with T, T.
      2 folds, Hero raises to $1.00, BU folds, SB raises to $3.50, BB folds, Hero calls $2.50.

Flop: ($7.25) 8, 7, J (2 players)
      SB bets $4.50, Hero calls $4.50.

Turn: ($16.25) 3 (2 players)
      SB checks, Hero bets $11.00, SB raises to $32.35, Hero calls $10.87.

Sziasztok! Ezzel kapcsolatban sok kérdésem lenne. Sok cikk van, ami tárgyalja a zsebpárokkal való játékot, de 7-es, vagy 9-esekig.

"A játék JJ/TT lapokkal legtöbbször határértékű. Egyrészt ezek a flop előtt gyakran nagyon erős kezek, melyekkel a flop után igencsak nehéz játszani, amennyiben nem találod el a szetedet. Hogy ezekkel a kezekkel a flop előtt agresszívan, vagy passzívan játssz-e, az természetesen sok változótól függ. Ezeket a kezeket alapvetően erősnek kell tekinteni, és ezeket nem tárgyaljuk."

Preflop: 4-bet talán túlzás, fold túl gyenge lenne. Tehát call, mert pozícióban leszek.

Flop: Itt már abszolut nem tudtam mi tévő legyen. A terv talán az volt h megadom, ha turnön valami blank jön akkor bet/?semmi?.

Hogyan lehet egy ilyen kezet helyesen megjátszani? Semmi read-em nincs az ellenfélről (FTP Rush Poker).

Köszönöm
  • 4 válasz
    • kicsischumi
      kicsischumi
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.06, Hozzászólások: 572
      Az ilyeneknél nekem mindig a read/stat segít, ha tudom h valaki any2val raiseli a lopásom vakokról akkor szivesebben callolok/vagy light 4betelek, mintha ezt egy nit tenné. Sokszor sztem a dobás sem rossz megoldás.

A turnon checkbehindolnák és rivertől függően döntenék. Showdown képes kezünk van, nem kéne blöffbe fordítani, vagy c/r-t kapni a turnon. Valamint akér még blöfföt is indukálhatunk is ha vmi kis pp-vel vagy trashel jött.
    • Mohojojo13
      Mohojojo13
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.09, Hozzászólások: 894
      [quote][i]
      A turnon checkbehindolnák és rivertől függően döntenék. Showdown képes kezünk van, nem kéne blöffbe fordítani, vagy c/r-t kapni a turnon. Valamint akér még blöfföt is indukálhatunk is ha vmi kis pp-vel vagy trashel jött.[/quote]Én AAt lehet h szivesebben játszanám így mint az ellenfelünk, vagy pedig ha kicsekkeled a turnt, riveren már egy betet meg fogsz adni elég sokszor!

Mostanában rengeteget bukok 3bet potokban floatolgatással...

főleg ez a board nem tetszik nekem floatra, flopon esetleg rézelhetsz de csak 2 overt fog dobni, jók a szinek akkor azt se, igazából flopon dobható, de én is callolgatok, de mindig bukó a vége
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.15, Hozzászólások: 1.623
      "Hogy ezekkel a kezekkel a flop előtt agresszívan, vagy passzívan játssz-e, az természetesen sok változótól függ."
      Na pont ezért kell statokat használni. ;) Nem mindegy ki 3betelt rád. Azt mondják sokan, hogy csak sok kéz alapján meg blabla... de sztem nem így van. Már 50-60 kéz is nagyon sokat segíthet 1-1 határeset helyzetben!
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Van most egy jó cikk a rush asztalokról, az alapján azt mondom, hogy a pre fold sem gáz. A call is ok pozból, aztán flop call még belefér, de utána c/f végig.