NL100 SH AJo 3bet potban

• Skaidy
      Skaidy
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 120
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.5/$1 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      MP3:
      $256.55
      CO:
      $95.65
      BU:
      $85.60
      SB(Hero):
      $103.00
      BB:
      $31.75

Preflop: Hero is SB with A, J.
      2 folds, BU raises to $3.00, Hero raises to $10.00, BB folds, BU calls $7.00.

Flop: ($21) 9, 6, A (2 players)
      Hero bets $14.00, BU calls $14.00.

Turn: ($49) 8 (2 players)
      Hero bets $31.00, BU calls $31.00.

River: ($111) 4 (2 players)
      Hero bets $48.00, BU calls $30.60.

Final Pot: $189.6.

Results follow:

Hero shows a pair of aces(Ad Js).
      BU shows a pair of aces(Ac Qc).

Hero wins with a pair of aces(Ad Js).
      BU wins with a pair of aces(Ac Qc).

ellenfélről nincs információ, jó így szerintetek, hogy végig value? AKt 4betelt volna szerintem, így reális rangeből csak az AQ vagy 99 ver, nem akartam becheckelni nehogy kiessen a flöse.
      river check esetleg? busted drawal előbb teszi be, de lehet valuet hagyok Axben.
  • 4 válasz
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.394
      Bármilyen hihetetlenül is hangzik, AJ-val ismeretlent nem szeretek 3Betelni.

Általában olyan ellen harapok vissza vele, akinek a megadórange-ről tudom, hogy sok dominált lappal is meg fog adni, vagy sokat dob 3B-re.

River: itt azért eléggé thin egy vaulebetről beszélünk. Inkább hagynám, hogy ő tolja be.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      statok nincsenek, ha kevesed dob 3 betre akkor jó lehet, de ismeretlen ellen én sem 3 betelnék.
      river pusht nem fogja adni egy TT+ ami nem hitt nekünk esetleg, FD szintén nem fogja adni
      esetleg ch/call jöhet itt szóba sztem
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      számomra elképesztő hogy 3 utca vbetet tolsz... csak az a kérdés mi ellen... mert az így nagyon erős túljátszás...

én ezt turnön checkelem... de legkésőbb riveren de akkor is csak akkor betelném ha turnt ha valami hatalmas CS lenne az enemy és 3betre kb 40-50%ba dob csak...

Busted drawba én nem nagyon gondolkoznék... nem kell védeni a kezet drawk ellen...

sőt én szeretem a turn check utána lejött szin-t c/colni mert ráblöffölnek airrel...
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      Eredeti hozzászólás vanyas felhasználótól: statok nincsenek, ha kevesed dob 3 betre akkor jó lehet, de ismeretlen ellen én sem 3 betelnék.
      river pusht nem fogja adni egy TT+ ami nem hitt nekünk esetleg, FD szintén nem fogja adni
      esetleg ch/call jöhet itt szóba sztem
      +1