Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL50 77 turn set, fold? :)

• Ekstone
      Ekstone
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.29, Hozzászólások: 5.348
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($83.05)
      BB ($50)
      UTG ($177)
      UTG+1 ($51.35)
      CO ($69.30)
      Hero ($50)

Dealt to Hero 7:spade: 7:club:

UTG calls $0.50, UTG+1 raises to $2, fold, Hero calls $2, fold, fold, UTG calls $1.50

FLOP ($6.75) Q:club: K:diamond: T:spade:

UTG checks, UTG+1 checks, Hero checks

TURN ($6.75) Q:club: K:diamond: T:spade: 7:diamond:

UTG bets $4, UTG+1 raises to $15.75, Hero ????

Egyik játékosról sincs sok kezem.
      UTG 57/0/0-ás 7 kézből.
      UTG+1 26/10/5-ös 2-as AF-el és 13-as WTS-el de csak 70 kézből.

Szép kis set-ünk lett turn-re, de az előttünk lévő akciók fényében érdemes-e tovább mennünk? Vagy ennyire ne akarjam letörni kíváncsi (dobni nem tudó) fish énem, és push?

Egy megérzés játék közben azt súgta (vszínű UTG+1 furcsa, pre agresszorként való postflop line építése miatt), hogy UTG+1 szörnyet flop-olt (set vagy sor) és villogott a piros vészjelző, hogy FOLD FOLD FOLD

Easy fold?
      Easy push? :D
  • 3 válasz
    • Zol19
      Zol19
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 10.900
      Nem szívesen dobnék itt. Lehetünk itt verve, de lehet nála néhány 2 pár, nagyritkán AK, AdQd amit túljátszik, ezért push.
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      sziasztok
      hát ez elég kemény szitu
      utg +1 igen erősnek látszik, egy olyan lap van amivel ezt játszhatná és verjük az a KQ de sztem az cbetelte vna mert annyira nem erős lap

inkább flosorra, tenném

asszem ez olyan szitu amikor elméletileg a settel jók vagyunk, gyakorlatilag mindig verve leszünk..

vmi w$sd érték?

amúgy így read nélkül criing push és összeteszem a kezem h KQ van nála:D :D
      de ha eldobod az sem nagy baj elvégre alig van pénz a potban és azért sokszor leszel verve itt
    • Ekstone
      Ekstone
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.29, Hozzászólások: 5.348
      100%-os a W$SD értéke 2 kézből (egyik ez a kéz), szal gondolom nem mérvadó.

Igen, szerintem is itt minden azon dől el, hogy kinézzük-e UTG+1-ből, hogy képes-e a lapjait túlértékelni (ezen a flop-on tulképpen csak a flop sort lehet nyugodtan slow play-elni sztem) és ilyen KQ lapokkal fékezni.

Mivel nem volt elég információm, így hagytam magam meggyőzni SD függő fish énem által, és push-oltam, aztán sírtam :D

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($83.05)
      BB ($50)
      UTG ($177)
      UTG+1 ($51.35)
      CO ($69.30)
      Hero ($50)

Dealt to Hero 7:spade: 7:club:

UTG calls $0.50, UTG+1 raises to $2, fold, Hero calls $2, fold, fold, UTG calls $1.50

FLOP ($6.75) Q:club: K:diamond: T:spade:

UTG checks, UTG+1 checks, Hero checks

TURN ($6.75) Q:club: K:diamond: T:spade: 7:diamond:

UTG bets $4, UTG+1 raises to $15.75, Hero raises to $48 (AI), UTG folds, UTG+1 calls $32.25

RIVER ($106) Q:club: K:diamond: T:spade: 7:diamond: 3:heart:

UTG+1 shows A:club: J:club:
      (Pre 49%, Flop 96.7%, Turn 77.3%)

Hero shows 7:spade: 7:club:
      (Pre 51%, Flop 3.3%, Turn 22.7%)

UTG+1 wins $103

Köszi az elemzést!