Túl sok felhasználó

• richardbartos
      richardbartos
      Globális
      Regisztrált: 2008.05.20, Hozzászólások: 11
      Sziasztok, bocs h ilyen rohadt sok hülye kérdésem van..
      A legújabb:
      Otthon a következő pokeroldalakon vagyok felregisztrálva: Bwin, Partypoker, 888poker, Dracula Holdem, Pokerstars, Fulltilt és asszem vmi HC poker
      Ezeken a platformokon nekem és a testvéremnek is van több felhasználója de van, h nekem is több van valamelyiken. DE lassan már nem is látom át az egészet. Az a kérdésem h hogy lehet ezeket töröltetni? És mindegyiken 1-1 et meghagyni?
  • 43 válasz
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Nos, ez érdekes. Amit te csinálsz az multiaccolás és szigorúan TILOS. Nem lehet töröltetni, sőt nem is volt szabad többször regisztrálnod. Az ilyesmit gyorsan felejtsd el.
    • richardbartos
      richardbartos
      Globális
      viszont soha nem töltöttem fel pénzt sehová, nem adtam meg a nevem sehol, csak egyszerűen mindig elfelejtettem az azonosítómat ill. a jelszavamat. Az öcsémnek meg akkor mondjam meg, h amin egyszer én regelek ott ő már ne? Bár volt olyan hely ahol nem is engedték h regeljen, de a legtöbben ő is regisztrált. de sosem igazi pénzzel.
    • devilses
      devilses
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.06, Hozzászólások: 6.765
      Ha jól olvasom akkor te se igazi pénzzel játszottál ugye?
      Tehát eddig csak playmoney-s számláid voltak?
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Original von richardbartos viszont soha nem töltöttem fel pénzt sehová, nem adtam meg a nevem sehol, csak egyszerűen mindig elfelejtettem az azonosítómat ill. a jelszavamat. Az öcsémnek meg akkor mondjam meg, h amin egyszer én regelek ott ő már ne? Bár volt olyan hely ahol nem is engedték h regeljen, de a legtöbben ő is regisztrált. de sosem igazi pénzzel.
      Teljesen mindegy hogy töltöttél-e fel pénzt vagy sem, ha egy teremben egy személynek több számlája van, az törvénytelen.
    • richardbartos
      richardbartos
      Globális
      csak freerollok miatt volt az egész. ha beszólok külön-külön mindegyik supportnak, h ez van akkor mi lesz? akkor kérhetem h töröljék a számláimat hogy a jövőben emiatt ne legyen gáz???
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Original von richardbartos csak freerollok miatt volt az egész. ha beszólok külön-külön mindegyik supportnak, h ez van akkor mi lesz? akkor kérhetem h töröljék a számláimat hogy a jövőben emiatt ne legyen gáz???
      Akkor törlik az összes számládat, és többet nem regisztrálhatsz oda. Szerintem hanyagold az adott termeket.
    • szucsdiamond
      szucsdiamond
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.27, Hozzászólások: 4.862
      Starson nekem 4 van, küldözgettem össze vissza a zsét rajta, a kutyát se érdekelte! :D
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Original von szucsdiamond Starson nekem 4 van, küldözgettem össze vissza a zsét rajta, a kutyát se érdekelte! :D
      Remélem ez nem komoly...
    • richardbartos
      richardbartos
      Globális
      viszont soha nem egy gépről regisztráltam magam és mivel nincs is adat megadva azt lehet csinálni, hogy egyre pl teszek fel lóvét és akkor azt viszem tovább egyedül??
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Original von szucsdiamond Starson nekem 4 van, küldözgettem össze vissza a zsét rajta, a kutyát se érdekelte! :D
      Persze, aztán mikor majd a nagy lovét akarod levenni, akkor rájönnek, és lesz nagy sírás-rívás, hogy csalnak a termek...
      Én a helyedben inkább bekussolnék, ha már voltam olyan ostoba, hogy multiaccoztam.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Original von richardbartos viszont soha nem egy gépről regisztráltam magam és mivel nincs is adat megadva azt lehet csinálni, hogy egyre pl teszek fel lóvét és akkor azt viszem tovább egyedül??
      Talán ez a legjobb amit tehetsz. Tegyél egyre pénzt fel, de ott rendesen, a saját adataiddal regisztrálj, a többit meg jó messzire kerüld el!
    • szucsdiamond
      szucsdiamond
      Bronz
      Original von MaxMad
      Persze, aztán mikor majd a nagy lovét akarod levenni, akkor rájönnek, és lesz nagy sírás-rívás, hogy csalnak a termek...
      Én a helyedben inkább bekussolnék, ha már voltam olyan ostoba, hogy multiaccoztam.
      Csak okossan kell csinálni! :D Egy időben terveztem, hogy vissza kéne menni starsra, de már lettettem róla! :D
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      @szucsdiamond

Az a te magánügyed, hogy mit csinálsz, de azt ne reklámozd a fórumon, mert esetleg mások is követik a példádat, amiből csak baj származhat.
    • szucsdiamond
      szucsdiamond
      Bronz
      Original von MrBobiBoss @szucsdiamond

Az a te magánügyed, hogy mit csinálsz, de azt ne reklámozd a fórumon, mert esetleg mások is követik a példádat, amiből csak baj származhat.

Most mit vagyok lehurrogva? Ha azt akarod, hogy ez ne legyen téma a forumon, akkor töröld az egész topicot... Éncsak megosztottam ezen a téren szerzet tapasztalataimat!
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Szucsdiamond! Mostanában nagyon elszaladt veled a ló (ezt nem csak erre a topicra értem). Ha nem veszel vissza kicsit magadból, akkor sajnos kénytelenek leszünk bizonyos kellemetlen eszközökhöz folyamodni. Ezt vedd úgy, mint első figyelmeztetést.
    • gedeeva
      gedeeva
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.25, Hozzászólások: 4.706
      Szerintem richardbartos nem csak ott multiaccozhatott :D
    • szucsdiamond
      szucsdiamond
      Bronz
      Original von MrBobiBoss Szucsdiamond! Mostanában nagyon elszaladt veled a ló (ezt nem csak erre a topicra értem). Ha nem veszel vissza kicsit magadból, akkor sajnos kénytelenek leszünk bizonyos kellemetlen eszközökhöz folyamodni. Ezt vedd úgy, mint első figyelmeztetést.
      Vettem a lapot főnök!
    • rally25
      rally25
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.02, Hozzászólások: 8.804
      Original von MaxMad
      Lehet hogy elszaladt a lo, meg az is hogy hülye amiért ilyet tett, de ezért lekussoltatni és igy beszélni vele, mert kulturáltan megosztotta a tapasztalatát, kissé igazságtalannak tartom...
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Nem véletlenül írtam úgy, hogy mit tennék ÉN ha az ő helyében lennék. A mi felelősségünk az, hogy a felhasználókat a helyes irányba tereljük, a sikeres pókerjátékossá válás útján. Nemhinném, hogy ez lenne a megfelelő irány, és sztem ezzel ő is pontosan tisztában van. Ennek ellenére így reklámozni ezt a dolgot nem más, mint provokáció, de kultúrált tapasztalat-megosztásnak a legkevésbé sem nevezném...:rolleyes: