Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[FR] BB: AT vs BU: KJs vaklopása by Föccer

• Foccer
      Foccer
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.02, Hozzászólások: 37
      Üdv!

Most voltam bent edzésen, és ottan azt volt az okosítás, hogy az alábbi szitut +EV megjátszani. Az induló kéz rendben is volt, 55/45 nekem, szóval az okítottak rendben voltak, csakhát a backdoor flush-nek nagy az ereje :)

ATo vs KJs

Ellenről tudni kell, hogy 50/0 vpip/pfr, nem túl nagy mintán. A read az volt, hogy any2 vaklopáson van, ezért szinte biztos jobb vagyok AT-vel. Edzőbának jobb kimenetele volt az ilyen helyzetnek, mint neked, de ez volt a fishmentő :)

Köszi szépen.

üdv, Föccer
  • 4 válasz
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      szia

pont azt magyaráztam , hogy AT-vel ne 3betelj, meg ez a 3bet allin mi már?
      ilyet soha semmivel nem csinálunk kb, de legkevésbé AT vel

nem tudom mi volt az elképzelésed amúgy, preflop sima call, flopon call, turn raise

és figyelj arra, hogy üljél 100BB-vel

kicsit tényleg hülyén hat hogy pont ezt magyaráztam, hogy csak AT AJ vel ne 3betelj, aztán pont ez jön ki:)
    • Foccer
      Foccer
      Bronz
      Jaja. Az AT, AJ no 3bet megvolt, viszotn volt egy olyan rész, hogy nagyon széles range ellen lehet lazábban visszatolni. A másik, meg hogy a stelat range mindig nafgyon széles, és 3betre nagy százalékban kapunk fold-ot (ez mondjuk feszesebb játékosok ellen műxszik, az is igaz :) )

No, mindegy, akkor nem volt jó a duplikálás, és erre voltam kíváncsi :)

Köszi szépen.

üdv, föccer
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      persze gyakran fogsz foldot kapni de így nem +EV a push
      ha shorti lenne 20BB vel akkor okés, de 40BB AT vel nem az igazi esetleg AJ vel be lehet vállalni már ilyen fiss ellen de az is határeset
    • Foccer
      Foccer
      Bronz
      Okés.

Köszi szépen. Lassan kezdem sejteni a témát, mint macska az esőt :) megyek is, és termelek némi rake-t.

Te meg mennyél vissza a pályára, uszt csússzál nagyokat...

üdv, föccer