Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL 25 SH 108s vs szikla

• Szonnya
      Szonnya
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.22, Hozzászólások: 219
      Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) Hand History converter Courtesy of PokerZion.com

saw flop|saw showdown

SB ($19.56)
      BB ($25)
      UTG ($19.17)
      Hero ($30.05)
      Button ($53.54)

Preflop: Hero is MP with 8:heart: , T:heart: .
      1 fold, Hero raises to $1, Button calls $1, 2 folds.

Flop: ($2.35) 5:heart: , A:club: , 4:heart: (2 players)
      Hero bets $1.5, Button calls $1.50.

Turn: ($5.35) Q:heart: (2 players)
      Hero bets $3, Button calls $3.

River: ($11.35) Q:diamond: (2 players)
      Hero ? Cbet-re rendszerint dobott, most vhogy mégsem. :s_thumbsup:
  • 12 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      bet/fold
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.15, Hozzászólások: 1.623
      Szettel emelne a turnon, ezért c/c river. Így értéket nyersz Ax 2 pártól, ami nagy sansszal dobna egy betre. Még a c/r allin-en is elgondolkodnék. Ha mákod van és A:heart: K van nála azzal adhatja is. :D
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Original von victorius888 Szettel emelne a turnon, ezért c/c river. Így értéket nyersz Ax 2 pártól, ami nagy sansszal dobna egy betre. Még a c/r allin-en is elgondolkodnék. Ha mákod van és A:heart: K van nála azzal adhatja is. :D
      AQ is lehe nála, flushhel itt nem emelne valószínű... csak full
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Megnéztem még 1x.
      Nagyobb cbet, nagyobb turn bet ez alap.
      Riveren ha AQ-t sejtünk ne beteljünk, mert minek. AK, AJ nem tudom callozna e. Viszont nagy sansszal hívna sztem.
    • Szonnya
      Szonnya
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.22, Hozzászólások: 219
      Én itt check/call-ra gondolnék, de turnön nem akartam nagyobbat nyitni, mert AKval adna max, aminek még van szín esélye. Természetesen a 2 pár és seteken kívül^^ Itt AQ volt nála és adtam a 3/4 potos nyitását, bár annyira éreztem, h AQ lesz....
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Hello Szonnya!

Ha valamit nagyon érzel, akkor annak megfelelően cselekedj! ;)
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      nem jó a c/c.... rosszabb sose fog emelni akkor inkább c/f ah check

bet 1/2 pot river
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Oké, hogy nem emel rosszabb, de sztem megadni sem fog. AK, AJ, AT itt még értékért betelhet a riveren, mert egy flusht a legtöbben nem csekkelnek el egy ilyen riveren sem. Ha meg jön a raise akkor ugye dobnunk kell, holott elég erős SD handünk van. Persze lehet check behindol a vert kéz, de akkor is elég jó kasszát viszünk.
      Értem én a bet/foldot is, de sajnos ilyenkor tartok a blöff raisetől vagy pushtól. Nem kellene?
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Eredeti hozzászólás victorius888 felhasználótól: Oké, hogy nem emel rosszabb, de sztem megadni sem fog. AK, AJ, AT itt még értékért betelhet a riveren, mert egy flusht a legtöbben nem csekkelnek el egy ilyen riveren sem. Ha meg jön a raise akkor ugye dobnunk kell, holott elég erős SD handünk van. Persze lehet check behindol a vert kéz, de akkor is elég jó kasszát viszünk.
      Értem én a bet/foldot is, de sajnos ilyenkor tartok a blöff raisetől vagy pushtól. Nem kellene?
      nem.

Ha Ax szerinted thin vbetelne akkor úgyanúgy meg is ad nem? De inkább checkelni fognak... mert sok értelme nem lenne a betüknek... viszont ha emelsz egy fél potot megadnak...

továbbá te mondod meg mennyi legyen az emelés... inkább vbetlek fél potot és adjon meg gyengébb kéz, minthogy mögém checkeljen AJ-val v emeljen 3/4 - 4/4 potot jobbal...

ez egy blockbet + vbet kombó...
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Okés. Tényleg jobbnak tűnik a bet/fold az alapján amit írtál.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Eredeti hozzászólás bmilk felhasználótól:
      Eredeti hozzászólás victorius888 felhasználótól: Oké, hogy nem emel rosszabb, de sztem megadni sem fog. AK, AJ, AT itt még értékért betelhet a riveren, mert egy flusht a legtöbben nem csekkelnek el egy ilyen riveren sem. Ha meg jön a raise akkor ugye dobnunk kell, holott elég erős SD handünk van. Persze lehet check behindol a vert kéz, de akkor is elég jó kasszát viszünk.
      nem.

Ha Ax szerinted thin vbetelne akkor úgyanúgy meg is ad nem? De inkább checkelni fognak... mert sok értelme nem lenne a betüknek... viszont ha emelsz egy fél potot megadnak...

továbbá te mondod meg mennyi legyen az emelés... inkább vbetlek fél potot és adjon meg gyengébb kéz, minthogy mögém checkeljen AJ-val v emeljen 3/4 - 4/4 potot jobbal...

ez egy blockbet + vbet kombó...
      sztem is! +1
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Ez sima thin vbet/fold. bmilk elég jól leírta az okokat, így még nyerünk value-t esetleg Ax-től, viszont elég kellemetlen lett volna egy méretes betet callozni.