Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl25 SH AT TPTK

• Syb0
      Syb0
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.28, Hozzászólások: 340
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $25.00
      SB(Hero):
      $30.50
      BB:
      $25.00
      MP2:
      $14.00
      MP3:
      $25.00
      CO:
      $15.50

Preflop: Hero is SB with T, A.
      CO posts deadblind, MP2 folds, MP3 raises to $1.00, CO calls $0.75, BU folds, Hero calls $0.90, BB folds.

Flop: ($3.35) 9, T, 6 (3 players)
      Hero checks, MP3 bets $2.25, CO folds, Hero calls $2.25.

Turn: ($7.85) 5 (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $4.75, Hero folds, MP3 gets uncalled bet back.

Final Pot: $7.85.

JJre tettem,nagyon weak a fold?most itt maximum split de arra nem játszhatokvagy alacsonyabb PPkel is játszaná ezt?de ha turnön adom river blankra is adnom kell
  • 11 válasz
    • kicsischumi
      kicsischumi
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.06, Hozzászólások: 572
      Szerintem ez így joh. Ha jó játékos, akkor nem sok mindent verünk. A turn neki nem túl jó 2.töltetre, szóval a blöff még jobban kizárható ráadásul 3way voltatok flopon.
    • HEON
      HEON
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.06, Hozzászólások: 1.739
      Pre ezt simán el lehet dobni és akkor nem keveredünk ilyen szituációkba. Ezzel a lappal oop nagyon nehéz játszani MP3 range ellen.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      sztem is oop hanyagold ezt a lapot, akkor nem kerülsz ilyen rossz szituba
      sztem jó a fold
    • Syb0
      Syb0
      Bronz
      hát annyira azért nem vészes szitu,oddsok miatt calloztam igaz h MP range ellen hátul voltam,és amikor cbetelt 3way flopon már sejtettem hogy ha nem javulok turnön fel kell hogy adjam
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.15, Hozzászólások: 1.623
      Ha flopon callozol, akkor turn blankre is kellene. Sőt lehet emelnék is, de a call az biztos. Attól még, hogy nem jó lap érkezik neki simán folytathatja a betet. ;) :D
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Pre fold, mert oop leszel egy 3 fős potban, sőt itt ritkán fog a BB is dobni, úgy meg még rosszabb lesz a helyzet postflop. Ha már így alakult, akkor a postflop jó volt így, mert ritkán fog itt rosszabb lappal emelni, vagy blöffölni.
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Hello!

Használj statokat! Már ezen a limiten érdemes megtanulni a használatát.

Nagyon erős read kell ahhoz, hogy valakit 1 konkrét lapra tegyél. Nem lehet nála gyengébb Tx, 9x, 77, 88? Dehogynem! Jobbaknál még KQ, KJ is lesz! :D
      Callozni kell, riveren már csak csekkelni fog és cb után viszed a 17.35$-t. ;) Sztem.
    • Syb0
      Syb0
      Bronz
      Original von victorius888 Hello!

Használj statokat! Már ezen a limiten érdemes megtanulni a használatát.

Nagyon erős read kell ahhoz, hogy valakit 1 konkrét lapra tegyél. Nem lehet nála gyengébb Tx, 9x, 77, 88? Dehogynem! Jobbaknál még KQ, KJ is lesz! :D
      Callozni kell, riveren már csak csekkelni fog és cb után viszed a 17.35$-t. ;) Sztem.
      úgy értettem hogy Tnél magasabb PP.1 jó játékos KQ,KJvel 3way flopon cbetelne?PT3at használok és 32hand alatt 12/7es arc volt bár így sokadig ránézésre lehet adnám a turnt,simán lehet nála akár AJ+ is és színre tett.legalábbis tapoasztalatom szerint ilyenkor mindenkit színre tesznek ha 2színű flopon csak calloznak.ezen a limiten legalábbis
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Oké. Nagyon határeset call turnon 12/7 ellen, mert valóban lehet nála JJ+ is.
      Viszont simán nyithat AJ+ lappal is 3 way is.
      Tegyük fel tőled tart, CO-t meg fishnek tartja. Te csekkelsz, ő jön. Ilyen helyzetben én is nyitok 3way semmivel is, mert te nem beteltél a fish meg valószínűleg dobni fog a cbetre. Tehát könnyen el lehet vinni a potot.
      CO foldol is, te meg callozol.
      Turnon simán lehet bet/foldolni is még mindig. FE és outok miatt. Mondjuk leírva sem győztem meg magamat 100%-ig, mert 12/7 lehet nem tüzel 2x 2 overrel.
      Maradjunk annyiban, hogy határeset. Ha callozol és riveren is betel, akkor már nem elég a TPTK az biztos. Viszont úgy meg már nagyon drága leosztás ez, így úgy gondolom mégsem volt hiba a turn fold.
    • Sebhelyes
      Sebhelyes
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.16, Hozzászólások: 1.351
      ATo tipikusan egy olyan kéz, ami multiway rosszul játszik, és könnyű vele hibázni. Még ha meg is van a részesedésed, akkor is figyelembe kell venni a játszhatóságot és a pozíciót. Ezért jobb ezt preflop dobni.
      Egy másik jó érv a dobás mellett, hogy az NL25 még nem arról szól, hogy határeset szituációkban kell a kicsit +EV-s játékot megtalálni. Inkább olyan helyzeteket kell keresni, ahol szanaszét vbetelheted magad a halak ellen. Igaz, hogy az első esetben több pénzt lehet keresni hosszútávon, de ehhez nagyobb játéktudás és kötél idegek kellenek, hogy elviseld a swingeket.
    • Syb0
      Syb0
      Bronz
      Sebhelyes neked ebben teljesen igazat adok viszont ez a leosztás így sikerült,azért is postoltam ide mert nem voltam biztos benne de örülök hogy ilyen sokan kifejtik a véleményüket...
      Másrészről nekem a b/f-al az a bajom hogy ha ránktolja akkor tulajdonképp blöfföltünk mert el kell dobnunk.ezzel az erővel lehetett volna már flopon is c/r-elni a cbetét és ha akkor is ránktolja akkor is csak blöfföltünk.