Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl25 Sh

• tarkak
      tarkak
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.26, Hozzászólások: 45
      Üdv
      Érdekes problémám lenne, mostanában előjött párszor ez a tipusu kérdés és gyakran nem tudom jól megoldani. Talán tud nekem segiteni vki, főleg inkább gondolati része érdekelne a hasonló helyzeteknek. Előre is köszi!!
      (nem nagyon értek a handconverterhez uh manuálisan pötyögöm be)Előttem 25$, ellenfélnél 29$

6ember, on BB - AhJs,
      UTG+1 call 25c, fold mindenki más, én 1.1$ig, ő call.
      flop: 7d 8d 3s

itt igazából nyomtam egy (value méretű) cbetet amivel rr-re kényszeritem a power lapokat, esetleges slowplayelt AA-QQ-t, setet, 2pairt, A8, K8at. és dobatom a trasht.

bet 1.85$, ő call. Itt leszűkitettem a range-ét nagyjából f.drawra, OESD-re, weak 8x-re, A7 K7, 67-re, esetlegesen 87-re top setre- szóval lényegében olyan lapokra amit 90%ban ki lehet nyomni, ha olyan a board. A pot 6$, igazából eddig érzem azt h ez jó. A folytatásra érdekelne h mi lenne a célszerű játékstratégia a folytatásra!!! Enemy 46/0 vp/pfr AF:1, én kb 38/18 AF: 7.

(Turn 6h, csekkeltem ő is. Kiegészülhetett az oesd, 67 (esetlegesen a 66)és ha emelek arra fog gondolni f.draw-val, monsterrel h lestackelhet riveren. Szóval valószinű h gyenge még mindig, de a draw-t 1általán nem biztos h ki tudom ütni egy 3/4pot bettel. River 6c itt emeltem, gondolván arra h kiűzöm az esetleges weak 8ast, 7x-et ami jó eséllyel a range fő alkotója a f.draw esetleges befejldött OESD-ket leszámitva.)
  • 4 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Egy kicsit eltévedt a leosztás, áthelyeztem a SH részbe.
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.15, Hozzászólások: 1.623
      Hello!

46/0 ellen értékért játszanék és nem csinálnék 3 utcás betet ilyen boardon, mert ha talál valamit úgysem fogja elengedni.
      Nézzük meg a foldtocbet értéket és ha 0-50 között van, akkor már a cbetet is elhagynám.
      AJ-vel olyan potba tegyünk sok casht :f_smile: ellen, ahol legalább Axx, Jxx vagy QTA a board! ;)
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Eredeti hozzászólás victorius888 felhasználótól: Hello!

46/0 ellen értékért játszanék és nem csinálnék 3 utcás betet ilyen boardon, mert ha talál valamit úgysem fogja elengedni.
      Nézzük meg a foldtocbet értéket és ha 0-50 között van, akkor már a cbetet is elhagynám.
      AJ-vel olyan potba tegyünk sok casht :f_smile: ellen, ahol legalább Axx, Jxx vagy QTA a board! ;)
      +1
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Original von vanyas
      Eredeti hozzászólás victorius888 felhasználótól: Hello!

+1
      +2, ha sokat ad meg floppon, akkor már a cbetet is el lehet hagyni. Flop call után c/f mehet turn-től találat nélkül.