zárolva

• jocuke
      jocuke
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.16, Hozzászólások: 1
      Valaki tud segíteni? , Tanácsot adni?
      Rendessen kitöltöttem a kvizt, a szükséges dokumentumokról kért másolatokat is elküldtem. Elméletileg meg kellett volna érkeznie a bonusznak , de ehelyett ZÁROLTÁK a Számlámat.
      Hogy lehetséges ez??
  • 24 válasz
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Original von jocuke Valaki tud segíteni? , Tanácsot adni?
      Rendessen kitöltöttem a kvizt, a szükséges dokumentumokról kért másolatokat is elküldtem. Elméletileg meg kellett volna érkeznie a bonusznak , de ehelyett ZÁROLTÁK a Számlámat.
      Hogy lehetséges ez??
      Lehetséges, hogy a terem is szúrópróbaszerű ellenőrzést tart, és nekik is el kell hogy küldd az adataidat. Vedd fel a kapcsolatot az adott terem ügyfélszolgálatával, és kérdezd meg konkrétan mi a probléma.
    • scitec89
      scitec89
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.19, Hozzászólások: 4
      Na pontosan ez történt velem is. A kvízt kitöltöttem, zároltak. Amíg zárolva voltam kaptam egy e-mailt h megjött a kezdőtőkém. Írtam a mansionnek h miért van ez és kérték a személyimet. Elküldtem nekik, aztán még feltettek pár kérdést de égül megnyitották a számlám. Csak az a gond hogy mikor megnyitották nem volt rajta a kezdőtőkém...
      :( Vki tud segíteni ez ügyben?
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Original von scitec89 Na pontosan ez történt velem is. A kvízt kitöltöttem, zároltak. Amíg zárolva voltam kaptam egy e-mailt h megjött a kezdőtőkém. Írtam a mansionnek h miért van ez és kérték a személyimet. Elküldtem nekik, aztán még feltettek pár kérdést de égül megnyitották a számlám. Csak az a gond hogy mikor megnyitották nem volt rajta a kezdőtőkém...
      A pénzed a Mansion főszámlájára érkezett, ahonnan neked kell manuálisan átrakni a pókerszámlára. Nyisd meg a Mansiont, kattints a Cashierre, és a megfelelő nyilak segítségével rakd át a pénzt.

• scitec89
      scitec89
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.19, Hozzászólások: 4
      Már voltam a cashierben és sajnos a mansion accountomon sincs...
      :(
      Ennek utána tud nézni valaki?
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Sajnos mi nem látunk bele a Mansionos számládba. Gondolom egy frissítés megoldja a problémát és a nap folyamán rajta lesz. Ha mégsem írj egy üzenetet a supportnak ( pokerstrategy), jobb fent a segítség menübe tudod ezt megtenni.
    • galloimre
      galloimre
      Kezdő
      Regisztrált: 2008.05.13, Hozzászólások: 6
      Pontosan ez történt velem is.. Annak ellenére, hogy azonnal küldtem az irataimat, kb 10 napig zárolva volt a Mansion számlám, mire megnyitották, addigra volt pénz, nincs pénz... ?(
      Mit lehet tenni? tudja valaki??
    • galloimre
      galloimre
      Kezdő
      Nekem sincs a főszámlán se, frissités is megvolt. Tegnap éjjel irtam a pokerstrategy supportnak erről, de válasz még nincs
      Csak azt tudom elképzelni, hogy a zárolt Mansionos számla miatt a pokerstrategy sem tudta rátenni a pénzt a számlára, igy az vissza kellett menjen. Ennek kell nyoma lgyen valahol, nem....?
    • kisike
      kisike
      Bronz
      igen, kell de ahogy látom nálunk kiment. Várjátok meg a választ a supporttol ha írtatok. A választ 24-48 belül megkapjátok.
    • simonlaszlo
      simonlaszlo
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.19, Hozzászólások: 12
      hellóka!

ezt nem értem... kvízeltem, regiztem, emailt kaptam, el is indítottam a progit (titan poker)majd kiléptem.... Másnap mikor megnyitottam már kiírta h zárolták. Írtama supportnak hogy miért van ez, az meg azt monta helytelenül használtam a accountom ?( ?(

,, Laszlo, we would like to inform you that based on the reviews of your poker
      account and all related accounts; we found that you have misused the bonus.
      Therefore, your account will be permanently closed, and all your winnings and
      received bonuses are considered void, in accordance with the section 10.7 of
      the Terms and Conditions: http://titanpoker.com/termsofuse.html............ "

deh a bónuszom még csak meg se kaptam... hogy tudtam volna helytelenül felhasználni?

,, However, we can reconsider this decision if you will send us a valid reason why the sanctions should not be taken against you and supporting documentation
      (a clear copy of your passport/ID card). "

most mi okot írjak nekik hogy újra fontolóra vegyék?... azt se tudom mit csináltam :D pff...

Most akkor mit csináljak? ?(
    • galloimre
      galloimre
      Kezdő
      Nos 48 óra eltelt, és választ nem kaptam a supporttól. A webes felületről irtam, gondolom akkor is a megadott mailboxomba kellett volna választ kapnom, vagy nem ? Mindenesetre ismét 48 óra telt e.
      Megjegyzem 05 13-án, tehát lassan 4 hete játszom ezt a "várjmég48órát..." - játékot, kezd elegem lenni.
      Szóval hol is van az a bizonyos 50 USD..?
    • galloimre
      galloimre
      Kezdő
      Original von MrBobiBoss
      Original von scitec89 Na pontosan ez történt velem is. A kvízt kitöltöttem, zároltak. Amíg zárolva voltam kaptam egy e-mailt h megjött a kezdőtőkém. Írtam a mansionnek h miért van ez és kérték a személyimet. Elküldtem nekik, aztán még feltettek pár kérdést de égül megnyitották a számlám. Csak az a gond hogy mikor megnyitották nem volt rajta a kezdőtőkém...
      A pénzed a Mansion főszámlájára érkezett, ahonnan neked kell manuálisan átrakni a pókerszámlára. Nyisd meg a Mansiont, kattints a Cashierre, és a megfelelő nyilak segítségével rakd át a pénzt.

• kisike
      kisike
      Bronz
      Original von simonlaszlo hellóka!

ezt nem értem... kvízeltem, regiztem, emailt kaptam, el is indítottam a progit (titan poker)majd kiléptem.... Másnap mikor megnyitottam már kiírta h zárolták. Írtama supportnak hogy miért van ez, az meg azt monta helytelenül használtam a accountom ?( ?(

,, Laszlo, we would like to inform you that based on the reviews of your poker
      account and all related accounts; we found that you have misused the bonus.
      Therefore, your account will be permanently closed, and all your winnings and
      received bonuses are considered void, in accordance with the section 10.7 of
      the Terms and Conditions: http://titanpoker.com/termsofuse.html............ "

deh a bónuszom még csak meg se kaptam... hogy tudtam volna helytelenül felhasználni?

,, However, we can reconsider this decision if you will send us a valid reason why the sanctions should not be taken against you and supporting documentation
      (a clear copy of your passport/ID card). "

most mi okot írjak nekik hogy újra fontolóra vegyék?... azt se tudom mit csináltam :D pff...

Most akkor mit csináljak? ?(
      Igazolni kell magad a Titan-nál, személyi vagy útlevél másolatot kérik. Ha ezt elküldted és minden rendben, megnyitják a számlád.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Original von galloimre Nos 48 óra eltelt, és választ nem kaptam a supporttól. A webes felületről irtam, gondolom akkor is a megadott mailboxomba kellett volna választ kapnom, vagy nem ? Mindenesetre ismét 48 óra telt e.
      Megjegyzem 05 13-án, tehát lassan 4 hete játszom ezt a "várjmég48órát..." - játékot, kezd elegem lenni.
      Az ilyent szeretem a legjobban. Ez elég gáz és főleg az, hogy már a tegnap reggel 8:36-kor válaszolt neked a support. 27-én írtál 29-én megkaptad a választ..........no comment ( jobb fent Segítség menü)

Az eredeti problémádra visszatérve, annyit én is tudok mondani neked, hogy tőlünk az 50$ már régen kiment. Hogy mit csinált vele a Mansion nem tudom, de neked ők biztos megmondják, habár ha tőlünk kiment akkor kötelesek jóvá írni a számládra. Sajnos muszáj lesz felvenned a Mansion-nal is a kapcsolatot. Használd a chat-t jóval hamarább megy.
    • rookie8906
      rookie8906
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.24, Hozzászólások: 3.561
      Original von kisike
      Original von galloimre Nos 48 óra eltelt, és választ nem kaptam a supporttól. A webes felületről irtam, gondolom akkor is a megadott mailboxomba kellett volna választ kapnom, vagy nem ? Mindenesetre ismét 48 óra telt e.
      Az ilyent szeretem a legjobban. Ez elég gáz és főleg az, hogy már a tegnap reggel 8:36-kor válaszolt neked a support. 27-én írtál 29-én megkaptad a választ..........no comment ( jobb fent Segítség menü)

Az eredeti problémádra visszatérve, annyit én is tudok mondani neked, hogy tőlünk az 50$ már régen kiment. Hogy mit csinált vele a Mansion nem tudom, de neked ők biztos megmondják, habár ha tőlünk kiment akkor kötelesek jóvá írni a számládra. Sajnos muszáj lesz felvenned a Mansion-nal is a kapcsolatot. Használd a chat-t jóval hamarább megy.

Kisike,te kis naív:D
      Valami a mansionon "hamarabb" megy?:)
      Már lassan fenyegetőzni kell a supporttal,hogy valami történjen,de még úgy sem lesz semmi:D
      galloimre,ne izgulj én már egy hónapja játszom ezt a 48órás műsort,de nem nagyon akarják küldeni:D
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Original von rookie8906 Már lassan fenyegetőzni kell a supporttal,hogy valami történjen,de még úgy sem lesz semmi:D
      galloimre,ne izgulj én már egy hónapja játszom ezt a 48órás műsort,de nem nagyon akarják küldeni:D
      Kifejtenéd bővebben, hogy miről van szó ? Köszi.
    • galloimre
      galloimre
      Kezdő

Bocs, én azt gondoltam, ahogy irtam is, hogy a szokott mailboxomba kapok majd választ, nem a webes felületen. Most olvastam a választ, köszönöm. Természetesen már ezerszer megnéztem a Cashiert. Account balance USD 0.00. Erről nemigen tudok áttolni a Póker számlára semmit...
    • galloimre
      galloimre
      Kezdő
      Esetleg tudnátok erről - márminthogy arról, hogy tőletek kiment az 50 USD egy igazolást irni, amit a Mansionnak elküldhetek? (Tudom, hogy anno küldtetek egyet, de fel sem tételeztem, hogy később szükségem lesz rá, és már nincs meg...)
      Köszönöm a segítséget. Tényleg nem elégedetlenkedni akarok, de ha már egyszer van az a pénz, akkor ne a Mansion használja már fel a saját elképzelése szerint.
      Köszönöm még egyszer
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! szerintem elég ha írsz nekik, és megírod, hogy a PS-nél azt az infot adták, hogy kifizették az 50$-od,
      ennek ellenére mégsincs a számládon. Nemhiszem, hogy odáig fajulna a dolog, hogy ezt neked bármi módon igazolni kellene. ;)
    • rookie8906
      rookie8906
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.24, Hozzászólások: 3.561
      Original von MaxMad
      Original von rookie8906 Már lassan fenyegetőzni kell a supporttal,hogy valami történjen,de még úgy sem lesz semmi:D
      Kifejtenéd bővebben, hogy miről van szó ? Köszi.

Persze hogy kifejtem:D
      De ha kell egy szóval is elmondom:MANSION:D
      Van nálatok ez az 50$+100$os műsor,asszem a mansionon 2200MCP pont után kaptam volna meg a plusz 100$t,írtam nekik kb 2-3hete,akkor azt mondták,hogy látják és 48óra és majd jóváírják:D
      Azóta beszéltem kb velük 3x,mindig ez volt a válasz:)
      De ez már annyira nem is zaklat,az inkább,hogy már van 4500MCP pontom és még egy levelet sem küldtek,hogy hány VIP pontom van,pedig ezt is minden egyes alkalommal mondtam nekik,erre meg mindig az volt a válasz,hogy majd pénteken küldik:D
      Üdv
    • 1
    • 2