számla deaktiválás

• Gaddemon
      Gaddemon
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.15, Hozzászólások: 6
      Van egy problémám. A tesómnak (Tiborovics néven fut itt) ajánlottam az oldalt, ő regisztrált is innen, helyesen kitöltötte a kvízt, de nem jött meg az 50$. Utána be akart lépni ide az oldalára, de nem tud, mert deaktiváltátok a számláját (mellesleg a szabályokban szerepel, hogy deaktiválás esetén emailben értesítenek, de ez sem történt meg). Utána írt a pokerstrategy supportnak, ahol közölték, hogy a regisztrációja "gyanús". Ezután ő elküldte az igazolványát beszkennelve, de azóta sem kapott választ, pedig folyamatosan írogatja a leveleket. Ennek már másfél hete. Meddig kell még várnia az 50$-ra, mikor minden iratát elküldte, hogy igazolja magát??
  • 11 válasz
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Sajnos a számláját nem fogják megnyitni és ennek megvannak az okai és sajnos akkor sem ha elküldte vagy elküdli vagy igazolja magát. Hogy miért nem nyitják meg azt a support fogja nektek megmondani de hidd el nekem megvan ennek az oka. Csak úgy nem zárnak egy számlát.

Írj egy üzenetet a supportnak a segítség menün keresztül vagy katt ide: Üzenet
    • Gaddemon
      Gaddemon
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.15, Hozzászólások: 6
      Köszi, írtunk, másfél hét után ma végre feleltek is, hogy nem ment át a security check-en, hiába küldte el minden igazolványát. Csaló banda, ezután senkinek nem fogom ajánlani az oldalt. Majd kérünk onnan, ahol megadják a bónuszt, amit ígérnek. Nem hiába van benne a szabályokban, hogy bárkinek szó nélkül lezárhatják az account-ját... Csalás.
    • Blademaster2
      Blademaster2
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.21, Hozzászólások: 173
      Örülnék a helyedben, hogy legalább Te megkaptad a pénzt ^^
    • gedeeva
      gedeeva
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.25, Hozzászólások: 4.706
      Original von Gaddemon Köszi, írtunk, másfél hét után ma végre feleltek is, hogy nem ment át a security check-en, hiába küldte el minden igazolványát. Csaló banda, ezután senkinek nem fogom ajánlani az oldalt. Majd kérünk onnan, ahol megadják a bónuszt, amit ígérnek. Nem hiába van benne a szabályokban, hogy bárkinek szó nélkül lezárhatják az account-ját... Csalás.
      Az hogy Ő-t deaktiválták, annak biztos megvan az oka. Nem kell egyből a Pokerstartegy-t vádolni, hogy csalnak. Ők mindent megtesznek értünk, hogy sikeresek legyünk a póker világában, SŐT! Lehet utána kéne nézni nem-e gépeltetek el valamit, vagy esetleg nem-e történt 2x a regisztráció, mert az már elég ok lehet erre.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Original von Gaddemon Köszi, írtunk, másfél hét után ma végre feleltek is, hogy nem ment át a security check-en, hiába küldte el minden igazolványát. Csaló banda, ezután senkinek nem fogom ajánlani az oldalt. Majd kérünk onnan, ahol megadják a bónuszt, amit ígérnek. Nem hiába van benne a szabályokban, hogy bárkinek szó nélkül lezárhatják az account-ját... Csalás.
      Original von kisike Sajnos a számláját nem fogják megnyitni és ennek megvannak az okai és sajnos akkor sem ha elküldte vagy elküdli vagy igazolja magát. ..... hidd el nekem megvan ennek az oka. Csak úgy nem zárnak egy számlát.
      Üzenet
      de ti jobban tudjátok....
    • tib2
      tib2
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.14, Hozzászólások: 1.494
      Gaddemon, azért az gyanús, hogy ezek a csalók téged meg másik pár tízezer embert nem vertek át, hanem adtak mindenkinek 50 dollárt.
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Szúrópróbaszerűen kiválasztunk 10000-ből 1 embert, akibe belekötünk, és bár járna neki a bónusz, nem adjuk oda és csalunk. Nem tudtátok?
    • gedeeva
      gedeeva
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.25, Hozzászólások: 4.706
      Original von MrBobiBoss Szúrópróbaszerűen kiválasztunk 10000-ből 1 embert, akibe belekötünk, és bár járna neki a bónusz, nem adjuk oda és csalunk. Nem tudtátok?
      Így már mindent értek :D
    • rookie8906
      rookie8906
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.24, Hozzászólások: 3.561
      Original von MrBobiBoss Szúrópróbaszerűen kiválasztunk 10000-ből 1 embert, akibe belekötünk, és bár járna neki a bónusz, nem adjuk oda és csalunk. Nem tudtátok?

Sejtettem,hogy valahogy így csináljátok csak eddig nem mertem mondani:D
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Original von rookie8906

Sejtettem,hogy valahogy így csináljátok csak eddig nem mertem mondani:D
      Nekünk is kell egy kis öröm. Néha csalunk. Just for fun.
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.21, Hozzászólások: 1.195
      @rookie8906
      vigyázz arra hogy itt mit mondassz, mert különben bezárom a számládat :D