Kviz kozben megszakadt a kapcsolat:/

• LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.148
      Udv,

Sajna a mai nap nem az en napom szerencse szempontjabol: S: S
      Eleg sokat veszittettem is PP-n, de emelett meg akartam csinalni vegre a kvizt, eddig ketszer futottam neki, de ezek az egyszinu kiralyok meg tobbi miatt, vegig porgettem, ugyis meglesz:) aztan persze elbuktam. Na most rakeszultem, minden kerdest jo alaposan atneztem, elolvastam cikkeket is es ez a rohadt net megszakad. Nem tudom, van-e ra mod, hogy az az eselyt visszakapjam, amit ma a rohadt net szolgaltatom miatt buktam el?: S
      Szivesen neki esnek a kviznek akar most rogton: /: /: /
      Udv,
      LorD

+lehet az is hiba volt az elozo kviz tolteseknel, hogy konnyeden szorfolgettem partystrategin, aztan nem ertettem, hogy nem jott ossze es utana olvastam el, hogy nem megengedett a szorfoles : S: S: S Fura volt :)
  • 7 válasz
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.21, Hozzászólások: 1.195
      látszik hogy valamilyen hiba volt. Adtam neked mégegy lehetőséget.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Köszönöm szépen, korrektek vagytok:) . Az útóbbi két napban legalább ennyi jó dolog történt...

A kvízt ezúttal sikeresen megoldottam.
      Mégegyszer köszi.
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Rá teszek mégegyett!:D
      Hogy lásd milyen fassza gyrekek vagyunk mi, elküldöm neked a pénzt ;)

(szerencséd van hogy nem csúsztál belle a személyidd ellenőrzésébe)
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      :) :)

Na igen, erre már szavakat nem találok:]

Remélem, ezzel a sorozattal végre felragyog a szerencse csillagom, mert amik tényleg az elmúlt napokban történtek azok minden határon túl mennek : S :( :(

Na de egy szónak is... :] egyre jobban tetszik a pokerstrategy, tényleg jófejek vagytok:] És már pár ismerősömnek is szóltam az oldal miatt:] Remélem, gyümölcsöző lesz a kapcsolatunk:]

Egyébként épp most csekkoltam a titanos balancemat, de meg nem erkezett meg:/ sebaj, nem turelmetlenkedem:)

Annyi, hogy holnap, de holnap nem is holnap utan biztosan elutazom es egy hetig nem tudok jatszani, szoval ha barmi titanos macera lenne :/ es kernek a szemelyimet, akkor gaz van:] de utana belevetem magam:) ha ugy akarja a sors is, bár már picit aggódom, hogy elszúrtam a kódot O_o csak nem... És persze, ha nem jön meg pénz, akkor cikkeket se tudok olvasni, meg videót se tudok letölteni addig : S: S: S

Na megegyszer koszi:] . cu.
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Sajnos amit most fogsz olvasni, az nem nagyon fog neked tetszeni.
      A Titan-nal több mint egy hetig is eltarthat az atutalas. Kerlek legyel türelemmel, es mire vissza jössz a vakaciodbol, addigra remelem megerkeznek a dollarok, es kipihenve kezdheted a poker-palyafutasodat ;)

Jo nyaralast :)
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Uh:D :D

Ez semmiseg:) :)

Azt hittem valami olyasmit fogok olvasni, hogy egyaltalan semmit nem fogok kapni soha, es az oldalt se merjem latogatni:) :D :D

mert sajna elkovettem egy olyan hibat, hogy mar van regem a PP-en, ugye ebben a teremben hivtak fel a figyelmemet a PS-re...
      Szoval most valami egeszen masra szamitottam:)

Nem is baj ez az egy het szunet, meg kell emesztenem azt a bukast, amit elkonyvelhettem az elmult ket napban, elotte szepen nyertem +80e HUF -ban voltam es aztan hirtelen lenullaztam az accountomat, de ez hosszu tortenet, es azon a napon csaladi ugyek is tortentek szoval ilyenkor elszall az ember agya:( :( :(

Koszi a gyors valaszt: ) En nem fogok sirni egy hetig minimum, amig vissza nem jovok:)
      Koszi mindent megegyszer:) Jo ejt!

En meg szerencses kezeket meg flopokat, turnoket, masiknak meg szinten jo lapokat, amivel mindent megadnak, de pont mondjuk egy kickerrel :D rosszabbat mint Tieid kivanok:D :D

u.i.: Ha most meghivnek ket embert, es mindnek van partypoker acc-ja, akkor
      igazabol nem hivhatom meg oket, hanem csak regisztralhatnak, szoval csak PP-en keresztul lehet meghivni az embereket Titan pokerren keresztul nem? Errol mintha olvastam volna valamit a tell friend oldalon

itt:
      * Olyanokat, akiknek már van aktív PartyPoker számlájuk, nem lehet toborozni.
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.05, Hozzászólások: 8.062
      az még abból az időből maradt ott, amikor még csak a PP volt a PS-en. titánon keresztül ugyanúgy megkaphatod utánuk a referál bónuszt.