Mansion tét kérdés

• hcpeter
      hcpeter
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.23, Hozzászólások: 22
      Sziasztok!

Tudom, hogy jobb lenne a Mansionos forumba, de ott valahogy nem láttam új téma nyitása gombot, lehet hogy a státuszom miatt.

Kérdésem tehát: milyen téten játsszak a Mansionon kezdőként? Lehet hogy béna vagyok, de nincs 0.1-0.2, csak 0.05-.01, ezen meg nagyon nem jönnek se a pontok, se a pénz. Egyébként nem tudom Ti hogy vagytok a Mansion-al, de valahogy engem nagyon utálhat. Általában a KKT szerint nagyon ritkán tudok beszállni, egyáltalán nem ritka, hogy 3-szor én vagyok a nagy vak, mire játszhatok egyet, amit el is vesztek, mert a turn-on, vagy a river-en jön egy olyan lap ami pont az ellenfélnek kellett... Többször is átolvastam a stratégiát, betartok mindent, PartyPokeren tudok nyerni, Mansionon folyamatosan vesztek.
      Nem siránkozás akar lenni, érdekel hogy másnak is vannak ilyen tapasztalatai?

(Ha nem tudnám, hogy nem csalnak ezek a termek, már azt gondolnám hogy mégis...) :)

Huhh, a végén még lemaradt a legfontosabb: hand konverter van hozzá? Vagy esetleg TexasGrab'em -hez hasonló progi?
      Köszi!
  • 2 válasz
    • gedeeva
      gedeeva
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.25, Hozzászólások: 4.706
      Szia

50$-ból NL10 csak, vagy 1$-os versenyek! Mansion nagyon jó az SSS-hez, maximum több asztal kell, hogy ne unatkozz.

Masninonon a legkisebb limit a 0.05 0.1$, tény hogy lassan jönnek a pontok, de a bónuszt könnyedén kilehet rajta játszani (Nekem 1 hónap kellett hozzá).

Handkonverter: http://www.leggopoker.com/index.php?page=hh

Én ezt használom ;)
    • hcpeter
      hcpeter
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.23, Hozzászólások: 22
      Köszi a választ!

Nekem nem megy a hand history converter, már ezzel szenvedek, egyszerűen nem találok a neten semmit ami felismerné a Mansion formátumot.

Köszi a tippet, szerintem bonus kijátszásáig én is 0.05-0.1 fogok játszani, kivéve ha összejön annyi pénz, hogy feljebb lépjek, bár amilyen lapjárás mostanában eltalál... :)