Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Szuperke naplója // Újra itt Nl25

• Saviorhun
      Saviorhun
      Platina
      Regisztrált: 2007.03.03, Hozzászólások: 1.102
      Üdvözlök mindenkit a naplómban!

Sanyának hívnak, általában Saviorhun, Savior… néven vagyok megtalálható a termekben. Túl a 23. évemen főiskolán tanulok Budapesten (BMF-RKK) és Kazincbarcikán lakok a családommal. Ezt a naplót már nagyon régen terveztem megírni valahol, de eddig még nem volt kellő elszántságom hozzá. Pár hete lehettem aktív PS tag és ennél alkalmasabb helyet asszem nem is találhattam volna. Úgyhogy íme a naplóm nektek (és nekem is): :f_smile:
  • 683 válasz
    • agitator
      agitator
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.24, Hozzászólások: 2.386
      Üdv, és sok sikert! :)
    • Gunar8
      Gunar8
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.02, Hozzászólások: 1.144
      Üdv a közösségben:)

Sok sikert, bad beat mentességet stb stb:) ;)

Am alátámasztom én is, hogy a best place és pókeres közösség a PS:)
    • Schoffan
      Schoffan
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.26, Hozzászólások: 2.659
      Üdv !

Legyenek sikereid a napló irásában, de fontosabb, hogy a pokerben legyenek !!!! :D :D
    • Saviorhun
      Saviorhun
      Platina
      Kezdeném egy kis múlt idézéssel. (Ez a rész terveim szerint elég hosszú lesz, ezért akár ki is hagyhatjátok :D )
      Már az idejét sem tudom mikor kaptam meg az első interneten leosztott lapokat. Kb. 2005 tavasza és nyara táján lehetett. A google a Stars termét dobta ki elsőnek és ekkor barátkoztam meg a póker ezen formájával. Emlékszek még a saját nevemet sem mertem megadni a regisztráláskor, annyira nem voltam tisztában a lehetőségekkel, hogy majd egyszer pénzt is nyerek ezen szórakozásomból :) Play money SnG-kkel szórakoztam.

Ezután jött a freerollos időszak a Poker.com oldalán. Bár ha jól tudom jelenleg ezt a termet már nem ezen a címen lehet elérni. Ez kb. 2005 ősze körül történhetett. Kezdetben az 1000 fő indulóból 100 hely fizetett, ami ha jól emlékszek kemény 12c volt. Egy nap elég sokat indított a terem ezért nem kellett sokat várni az első kezdőtőkémhez. Kb. 1,5$-al beültem 1/2c es FL asztalhoz és nem volt megállás. Akkoriban egy magyar nyelvű onlinepokerrel foglalkozó odlalt ismertem és ott elég használható cikksorozat volt olvasható a Hold’em FL formájáról. Hamar belejöttem és a Bankrollomat az év vége felé 250-300$-ra hizlaltam. Decemberben még egy 100K-s tornán is részt vettem,ahol az első vakszintet nem éltem túl. Ám innen nem igazán lehetett kikérni a pénzt, legalább is én nem ismertem a módját. Ezért ezt a kevés pénzt elszórakoztam, 50$-os tornákon indultam, selejtezőkön nagyversenyekre stb. Úgyhogy a maradék 130$-mat egy haveromnak adtam 2 sörért kb. 2006 tavaszán :D (Utólag már megbántam) Kedves emlékek fűznek ehhez a teremhez és mindig szívesen gondolok vissza erre a 3-4 hónapra. (A későbbiekben vissza is tértem ide játszani de ez majd egy másik sztori)

Az igazi ”áttörés” 2006 januárja, helyszín: Sportingbet. A hónap elején 4. lettem egy 100$-os FR-on és 8$-t kaszáltam vele. Annyi mindent tudnék mesélni erről a FR-ról… az előzmények, maga a verseny és még sok minden más, ami ekkoriban történt velem. Jöhetett a FL és elindítottam a tőke hízlalását. (A teljes igazsághoz hozzá tartozik, hogy előző hónap vége felé már befutottam a fizetettek közé, de kb. 2-3$-t nyerhettem és ezt nem sikerült megtartani)
      Ekkoriban volt egy 100$-os bónusz a Sportingbeten, aminek a lényege az volt, hogy 100 raked handet kellett játszani minimum 1/2$-os limiten. Az addig összekapart kb. 100 dolláromat bevittem a magasabb asztalhoz és sikerült kijátszani a bónuszt. Január végére már 300$ fölött járhattam. Extázis. Ekkoriban 1USD olyan 220HUF vagy még többet ért. Mivel ettől a teremtől befizetés nélkül ki tudtam kérni az OTP-s JUNIOR számlámra a megkeresett pénzt, ezért Februárban kikértem az első forintokat, amit pókerből kerestem. Mivel megőriztem a számlakivonatokat ezért egészen pontosan meg tudom mondani az időpontot :)
      2006. február. 01. +31,000 HUF (Két és féle éve már…)
      A kézzel fogható sikereknek köszönhetően (szó szerint) nem volt megállás. A legtöbbet 0,10/0,25$-os FL-en játszottam. A terem sajátossága volt, hogy több féle pénznemben is lehetet játszani, akár €-ban is, vagy éppen angol fontban is, ezért többet is ki lehetett hozni az adott limitből. De a 7 card Stud és az Omaha asztalokon is megfordultam később. Megvettem első pókerkönyveimet és igyekeztem tanulni és bizonyítani itthon, mivel ekkor adtam be jelentkezésemet a mostani sulimba és gyakorlatilag munkanélkülinek számítottam. Minden hónapban tudtam leszedni magamnak olyan 50,000-et átlagban és elégedett voltam a játékommal.

Visszatérés a Poker.com-hoz. Ez elég kedves kis történet lesz és szeretném megosztani veletek. 2006 nyarán már az öregemet is bekebelezte a pókermánia. Először a régi Starsos account-tal játszogatott, majd rákattant a Poker.com-os FR-okra. Egy este elég későn átjött a szobámba és szólt, hogy egészen jól áll egy versenyen. Átloholtam és együtt szurkoltuk végig a versenyt (elég vicces lehetett így belegondolva, kb 2 óra körül lett vége) A lényeg, hogy apám nem tökölt és első sikere egy tornagyőzelem volt a 100$-os FR-on, 20$ nyeremény. (A győztes hand AA volt) A régi szép idők visszacsábítgattak az oldalra, meg rám fért egy kis változatosság is. Ráadásul egész jó kis tornákon lehetett indulni a megszerzett pontokból. Ez idáig is ekkor értem el a legnagyobb sikeremet egy MTT-n. 12. lettem és 75$ volt a jutalmam. (nem tűnik soknak, de tényleg nem volt még nagyobb nyereményem tornán) Közben a jól bevált FL hizlalta a 20$-t. Augusztus elejére 350-370$ körül volt az egyenlegem a teremnél. És ezt az összeget már nem akartam beáldozni pár üveg sörre. Egy fórumon embereket kerestem, akik már vettek ki pénzt a teremtől. Találtam is egy normálisnak tűnő srácot és felvettem a kapcsolatot vele. Iwiw, MSN, telefonszámcsere. Megdumáltuk, hogy átjátsszuk a pénzt hozzá és ő kiveszi nekem, persze megfelelő anyagi juttatásért cserébe. Bár előtte nem találkoztunk és semmilyen ismeretség nem kötött hozzá megbíztam benne és ő nem is lépett le a pénzemmel. Ez az összeg is jól jött, mivel akkor kerestem albérletet Bp.-en és egy sikeresen eltöltött nyár mindig megviseli az ember pénztárcáját. Összefoglalva: Apám megkereste, én megdolgoztam érte, az illető pedig kifizette. (Azóta az öreg megint befutott pár versenyen és van most is a számlán olyan 70$)

Következett 2006 ősze. Először kerültem távol otthontól, az első komoly barátnőmtől távol töltött hétköznapok, és a pár négyzetméteres szobában eltöltött időben egyetlen vigasz a számítógép és a póker volt. Baromira meguntam már az egyhangú FL-et és valami újjal próbálkoztam. Ez volt az 5 fős NL10$ a Sportingbeten. Gyakorlatilag magamnak alkottam az indulási skálámat és a stratégiámat. Mivel a fővárosi élet igencsak költséges volt ezért mindössze 100$-t hagytam pókerezésre és ebből gazdálkodtam. Mindenhéten pénteken levettem az aheti megtermelt profitot. Ekkoriban már próbálkoztam egy naplókezdeményezéssel a MYSPACE-en, de egy hét után leszedtem. Visszanézve sikeresnek mondható volt az első NL próbálkozásom, főleg semmilyen stratégiai ismerettel.
      Közben egy másik fórumról kezdőtőkét kaptam a Partyra.(későbbiekben még jelentősége lesz) Itt még a hagyományosnak mondható FL-el játszogattam és 100$ bónuszt ezzel szereztem meg. Ekkor került sor a Moneybookers-es számlám elkészítésére és ezzel rengeteg teremhez nyílt meg az út előttem.

2007 eleje. Ekkoriban egy könyv volt nagy hatással rám és a játékomra: Ed Miller – Bevezetés a Hold’em Pókerbe. A könyvet egy barátomtól kértem kölcsön, aki karácsonyra kapta. Ami igazán megfogott benne az a kis letétes stratégia volt, amit ugye nem kell bemutatni egy PS tagnak sem. Átvezettem a gyakorlatba a leírtakat. És eleinte nagyokat kaszáltam vele. Megvoltam győződve, hogy ez az ideális stratégia ennél biztosabb dolog nem is lehet. Ám ez hozta az eddigi legnagyobb pofára esésemet is. Egy szép nap majdnem minden pénzemet elbuktam a Sportingbeten ami pedig megmaradt azt kikértem a moneybookers-es számlámra és leléptem a teremtől és a játékosaitól, akiknek annyi mindent köszönhetek. (Azóta sem játszottam ott)

2007. március. Az egyik ismerősöm ajánlotta a PokerStrategy-t és én regisztráltam az oldalra. Azonban kudarc ért elsőre. Sajnos nem lehettem aktív tag, mivel ekkor még csak a Partyra lehetett kérni a kezdő 50$-t és nekem ott már volt számlám.
      Úgyhogy ez időben a Partyn játszogattam és az I4 Poker termében. Gyakorlatilag az I4 volt az első, ahova befizettem. Kaptam is érte egy pólót és egy pakli kártyát. (bár szerintem elég undorító a terem) Partyn FL az I4-en pedig NL hozta a dollárokat.
      Elhatároztam, hogy valahova teszek be pénzt First Deposit bónuszért. Össze is jött a szükséges 500$ (bár ekkor már egy éve játszottam még sosem volt egyszerre ennyi pénzem sehol, igaz már többszörösét kivettem) A választott terem pedig a BetFred volt alias ”kopasz bácsis terem”. Főleg 10$-os, olykor 20$-os kisletétes játékkal szedtem ki a bónuszt meglepően gyorsan. (kb. egy hónap) Itt indultam eddigi legkomolyabb versenyemen, ami egy 500K MTT volt. A versenyre egy satelite-ről jutottam be, ahova pontokból váltottam be az indulást. Az első 10 jutott be a versenyre, átlagosan 5-600 volt az indulók száma egy satelite-n. A 3. vagy 4. próbára össze is jött. Baromira készültem a versenyre, elolvastam a megjelent Harrington könyvet, és elemeztem minden felsorolt példát a könyvben. (magyar fordításban szerintem ezek a legjobbak, amik megjelentek idáig, ajánlom mindenkinek!) Két szünetet éltem túl a versenyen, ha minden igaz még megvan valahol a tournament history. Jól játszottam szerintem, a kiesésemet az asztalnál ülő CL-nek köszönhetem, aki Preflop belevitte all-inbe a BB-n szorongatott AA-mat 44-el. Flössel ütött ki talán. (annyira jól ment a verseny, hogy gyakorlatilag majdnem elbőgtem magamat a kiesésemkor)

2007 nyár. A kopasz bácsinál gyorsan kiszedtem a bónuszt bár nem voltam megelégedve a nyereménnyel, szinte profitot alig termeltem csak a bónuszt. Ezért elhatároztam, hogy a következő teremnél felhagyok a kis letétes játékkal és full beülővel próbálom meg a NL-et teli asztalnál. A havertől bebocsájtást kértem közétek és leírtam a kezdőkéztáblázatot és elolvastam a szükséges cikkeket. (ezüst szinten volt ha jól emlékszek)
      A kiszemelt terem az Interwetten volt. Itt az előző tendencia megfordult. A játék jól ment, azonban a bónuszhoz a pontok nem akartak gyűlni. Ha jól emlékszek itt is 500, de lehet 600$ volt a FD, persze 100%os bónusszal. Ráadásul július végére eléggé megrogytam anyagilag és szerettem volna kivenni pénzt a teremtől.(hiába a fesztiválokat nem lehet kihagyni, főleg nem hegyalját Tokaj városában) Már bőven 1000$ felett volt az egyenlegem, NL 25öt játszogattam és a pontoknak még mindig alig volt meg a fele, vagy még annyi sem. Ám 5-6 levélváltás után sikerült kiderítenem, hogy nem kérhetek ki pénzt különben törlik a bónuszt, mert itt a korábban megszokott módszerrel ellentétben nem 10$-os összegekben, hanem egyben utalják a számlára. Augusztusban gőzerővel játszottam, ekkor egyenlegem 1500 körül járt a játék pedig átcsapott NL50-be. 4 asztalnál többre nem tudtam koncentrálni, ezért lassan jöttek a pontok továbbra is. Menni kellett albérletet keresni újból a fővárosba és pénzem nem igazán volt elég. De itthon kisegítettek és gyakorlatilag 300,000 HUF volt karnyújtásnyira tőlem no meg jó pár pont híján, ezért nem pánikoltam. (2005 augusztusa óta, amikor is kicsaptak az egyetemről, merthogy ilyen is történt, ez volt az első alkalom, hogy pénzt kellett kérnem a szülőktől, amit én kicsit kudarcként éltem meg, mivel próbáltam saját kezembe venni a sorsom és bizonyítani, hogy 2 év egyetemen töltött idő- és pénzpocsékolás ellenére talpra tudok állni és van hitem véghez vinni dolgokat)

2007 ősz. Szeptemberben beköltöztem az új albérletembe, ahol nem volt inernet!!! (lebeszéltük, hogy lesz, de még nem kötötték be ekkorra) Úgyhogy muszáj voltam egy hét fekvőgipszet kérni a városi sebészeten, hogy ki tudjam játszani a maradék pontjaimat :D (még pesten szenvedtem el foci közben egy kisebb ínszalaghúzódást)
      Megkaptam a pénzt kb. 400$-t bent hagytam és a pókert elfelejtettem egy időre. Havi 40,000-es ösztöndíj mellett és az a 250,000 HUF, amit megszereztem nem késztetett újra játszani. Elkezdtem WoW-ozni (World of Warcraft), és be kell látnom elpazarolt hónapok jöttek. A barátnőm már korábban játszott a játékkal és virtuálisan töltöttük együtt a hétköznap délutánjainkat, a pókert pedig el is felejtettem. (Mostanáig nem tudom megmagyarázni miért nem játszottam, teljesen kicsinált ez a játék, most május elején hagytam csak abba, remélem véglegesen)

2008 tavasz. A wow mellett beiktattam a napi programba a pókert is. A hírleveleknek köszönhetően eszembe jutott a maradék 400$ és elkezdtem játszogatni és kiszedni egy kisebb bónuszt.

2008 május. Májusban kaptam egy emailt a PS-től, miszerint gyűjtsek össze 10 barátot és kapok bónuszt érte. Már el is felejtkeztem, hogy tag vagyok itt. Bejelentkeztem, de csak a régi lap jött: ”Átmentél a kvízen, várj míg megkapod a kezdőtőkét” (vagy valami hasonló) Megnéztem a profilomat és felfedeztem egy rakás termet, ahova PS-es bónuszokat lehet betenni. Utánajártam az ismerősnél és olvasgattam a fórumot. Majd egy üzit küldtem, hogy megkaphatom-e a tőkét a Tintanra. A választ másnap megkaptam, hogy igen, semmi akadálya. Úgyhogy ezúttal szeretném megköszönni Csabának a segítséget, aki még aznap ki is utalta nekem az 50$-t. Viszont az 50$-t kicsit keveslem, ezért elterveztem, hogy kibővítem kissé, aztán itt előttetek fogom gyűjtögetni a pénzecskémet.
      (Nem okoztam csalódást, tényleg baromi sok lett ez a rész, de van is mire visszaemlékezni. Annyira örülök, hogy sikerült leírnom ezeket most és nem merülnek majd a feledés homályába. Kezdetben sok képet mentettem el, eleinte még a fullokat, aztán pókereket, nagy bankokat és a royal flusheimet, amit eddig 5ször kaptam meg. Így minden egyes képet átnézve eszembe jut vmi szép emlék. És remélem a jövőm még szebb lesz itt, mint amilyen eddig a múltam volt a pókerrel)
    • Saviorhun
      Saviorhun
      Platina
      Köszi az első köszöntéseket! :)
      Kicsit sokáig tartott megformázni a második hozzászólásomat, ezért lassabban tudtam reagálni :D
    • Schoffan
      Schoffan
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.26, Hozzászólások: 2.659
      Jézusmária !
      Ez nem napló,hanem regény ! :D :D :D
    • speeki890722
      speeki890722
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.07, Hozzászólások: 2.912
      Hajrá GL!
    • agitator
      agitator
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.24, Hozzászólások: 2.386
      Elolvastam, tanulságos sztori :)
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Üdv a naplóírók körében!!
      A regényedet elolvasva szerintem a játékkal nem lesz gondod :D
    • Gunar8
      Gunar8
      Bronz
      Hát gondolkoztam h elolvassam-e:P De aztán végülis gondoltam miért is ne:) Valóban tanulságos:) Csak így tovább:)
      Jah am a wow az jó:) Én is wowozok, bár keveset, mert hát ugye a poker, de ezeket csak akkor ha vmi ok miatt nem tudok a barátnőmmel lenni:)
    • Saviorhun
      Saviorhun
      Platina
      2008. június 18.
      Az elnyúlt múltidézés után jöjjön a jelen és essen több szó magáról a játékról is. Tegnap felraktam 500$-t a Titanra, de még nem nyúltam hozzá. Egyenlőre még vár rám némi bonusz és azt akarom kijátszani. Ráadásul éjfél után kezdtem el windowst telepíteni. (2 órára már minden program fent volt és stabil állapotba került a gépem :) Többek között az elefánt is felkerült )
      A mai nap viszont a rekordok, vagy szélsőségek napja volt, nem tudom melyik a helyesebb. A nap nagy részében egyedül voltam itthon és olyankor jobban szeretek játszani. Másrészről minél gyorsabban el akarom kezdeni az 550$-mat és a PS pontjaimat gyarapítani. 3 hosszabb szérián vagyok túl. Tényleg kitettem magamért, még sosem játszottam ennyi leosztást egy nap. Az eredmény:
      4418 leosztás; +146$
      Pedig nagyon döcögősen indult a dolog 1000 hand után még -50$-nál álltam. Ráadásul nagyon gyengén játszottam. Annyira vicces megadásaim voltak a riveren, hogy a fejemet fogtam. De utána rendbe raktam mindent odabent és folytattam a játékot. A végére pedig ez a +146$ rekord eddig. Igaz 3 napja is sikerült 100$ fölé jutnom, de ez nagyon ritka jelenség. (eddig :D ) 6-7 asztalon játszottam, NL20 természetesen, amit majd a Titanon akarok játszani bemelegítésként. Aztán NL50 valahol máshol egy jó kis FD bonusszal megfűszerezve.
      Júniust véve eddig szintén nagyon sokat játszottam. Ez tudható annak, hogy már nagyon jönnék a PS-hez pontokat gyűjteni. Eddigi mérleg:
      28408 leosztás; +522$; 9,19BB/100
      Elmondható, hogy mostanában aktív vagyok. De ősztől kevesebb időm lesz játszani és a vizsgaidőszakot is a hónap elején fejeztem be, ezért most semmi nem akadályoz meg abban, hogy játsszak. Ennyit mára. Köszi az üdvözléseket! Majd igyekszek szétnézni én is, de még kicsit el voltam foglalva :)
    • Daffodil
      Daffodil
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.02, Hozzászólások: 15
      Szép, Sok sikert!
    • Saviorhun
      Saviorhun
      Platina
      2008. június 19.
      Tegnapi kimerítő játék után még előtúrtam a régi Poker.com-os termet és szétnéztem már kicsit mi a helyzet. 75$ volt a számlán, amire számítottam is kb. De amire a legkíváncsibb voltam azok a FR-ok. Szerencsére semmi nem változott azóta. Napi 1000$-os FR 1000 pontért, heti 10,000$ FR 2500 pontért és havi 50,000$ FR 5000 pontért. Nagyon kevés tornát játszok általában, ezért ezekért a versenyekért megéri játszani heti pár órát itt is. Mellesleg nagyon könnyű összeszedni a pontokat. (a 2500 meg is van a 10,000$-hoz :) )
      Összehasonlításképpen a Titan most havi 30,000$-osat rendez, amihez brutálisan sokat kéne játszani, és a hely szűke miatt úgyis lemaradnék. Apropó Titan, kaptam egy kupont a 2,5 milliós verseny selejtezőjére. Július 2-án lesz megrendezve, ahonnan 5 ember jut be a versenyre. (próba szerencse)
      Szóval a mai napon nosztalgiáztam a 75$ból és leültem játszogatni. NL25… Miért is ne? :D Amit tudni kell a com-ról, hogy nagyon kevesen játszanak cg-t, de a színvonal az botrányos. Jelenleg kb. 20 NL asztal van teli és rövid összesen, 2500 online emberke, de szerintem több mint a fele FR-ozni jár ide vagy netán play money-t gyűjtögetnek. Szóval játszogattam és megszereztem a 2500 pontot a vasárnapi versenyre és az egyenlegemet durván megháromszoroztam, éppen 221$. Pedig jó ha 1000 leosztást játszottam. Van 100% depó bonusz 200$-ig, megfontolandó ez is. Point Store, ahol lehet kapni kulacsot, ruhákat, egyéb szarságokat… de van pl. zsetonkészlet is, igaz az elég zsíros áron. A szoftver elég csicsás, de sok használható funkciója is van, ha van kedvetek nézzétek meg. (remélem ez még nem minősül reklámozásnak, nem vagyok az ügynöke a teremnek :P )
      Ma már lehet nem is játszok többet, kicsit kifáradtam tegnap.
    • Saviorhun
      Saviorhun
      Platina
      2008. június 20.
      Tegnapi napon csak este ültem le játszani, a meccsnek a második félidejében. Még délelőtt befizettem a com-ra 200$-t és megkaptam a 100% FD bónuszt, plusz egyéb kuponokat versenyekre. Így már jóval nagyobb biztonságban tudtam játszani NL25-öt. Összeszedtem kb. 2100 pontot és olyan 80$ pluszt. 23 órakor indult egy verseny, 1750$ garantált 1 rebuy, kb. 120 induló. Beneveztem, így legalább nem olyan unalmas a cg. Az első 20 hely fizetett. Ratyi lapokat kaptam és nem sikerült megszednem magamat a korai szakaszban. Bár a vakszint 12 percenként emelkedett, azonban jóval nagyobb ugrás volt két szint között. (250/500-nál már 25 ante és hasonlók) Belőttem magamnak az utolsó helyet és a mezőny húzott szépen magával. Mikor 30an maradtunk elkezdődött egy elég idegesítő szakasz a tornán, a 3 asztal egyszerre haladt, minden leosztás után várni kellett a többire. A lényeg bekerültem a 20-ba, pont 20. lettem így kaptam 17,5$-t. A BR itt kereken 506$ most. Ma este folytatás.
    • Saviorhun
      Saviorhun
      Platina
      2008. június 23.

Utóbbi napokban nem történtek nagy események a számlákon, köszönhetően annak, hogy keveset vagy egyáltalán nem is játszottam rajtuk. Viszont most már csak 2 aktív bankrollom van a Titan és a Poker.com. Úgyhogy kezdődhet a PS pont gyűjtögetés lassan.

Poker.com: 482$ (maradék pont a bonuszból: 44796)
      Titan: 550$
    • Saviorhun
      Saviorhun
      Platina
      2008. június 25.

Megvolt az első rövidke Titanos session, NL20 SH 6 asztal. Eredmény:
      Hands:449
      VP$IP:14,0 %
      Preflop Raise: 11,6 %
      AF: 4,0
      WtSDwsF: 27,1 %
      W$@SD: 63,2 %
      W$wsF: 38,6 %
      BB/100: 45,2
      Amount $: $40,62

A nyert pénzhez az elefánt 7$-al többet adott… Így nemtom mennyire hihető a többi stat.

Poker.com: 482$ (maradék pont a bonuszból: 44796)
      Titan: 583$
    • Gunar8
      Gunar8
      Bronz
      Gratulálok az eredményeidhez:) Csak így tovább:) GL:)
    • Saviorhun
      Saviorhun
      Platina
      2008. június 29.

Köszi Gunar! Bár az eredményeimen még lenne mit javítani…
      Tegnap este lejátszottam a júniusi 50K FR-t. 2045 induló 160. hely, 25$. Ennyi jutott, a 3. szünet után nem sokkal távoztam, egy hibát leszámítva meg vagyok elégedve. Legközelebb hátha jobb lesz! A vége felé már nyitottam egy cg asztalt is, de nem játszottam sokat mert utána nem tudtam a versenyre koncentrálni. Mára terveztem egy hosszabb session-t a Titanra, meglátjuk mi lesz belőle.

Poker.com: 506$ (maradék pont a bonuszból: 44730)
      Titan: 583$
    • Saviorhun
      Saviorhun
      Platina
      2008. június 30.

Nem sikerült összehozni a hosszabb session-t a mai napon. Ennek sajnos hangulati okai vannak, ráadásul egy „bad bad beat”-tel (ahogy az ellenfél nyilatkozott a river után) indítottam és ez rányomta a bélyegét az utána lévő leosztásokra is. Íme a gyöngyszem:

0/0,2 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.52 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is CO with A:diamond: , A:heart:
      2 folds, Hero raises to $0,80, BU raises to $2,60, 2 folds, Hero raises to $8,00, BU raises to $30,79 (All-In), Hero raises to $20,52 (All-In).

Flop: ($51,51) 6:club: , 3:heart: , K:heart:
      Turn: ($51,51) 7:heart:
      River: ($51,51) K:club:

Final Pot: $51,51

Results follow (highlight to see):
      BU shows three of a kind, kings (As Kd)
      Hero shows two pairs, aces and kings (Ad Ah)

BU wins with three of a kind, kings (As Kd)

Persze ilyeneken már nem akadok ki, nem húzom fel magamat vagy hasonlók. Amikre dühös vagyok azok a saját hibáim általában. Ezután pedig volt még 2 hibásan megjátszott kezem is szerintem, egyiket berakom a fórumra majd. Összesítve a nap:
      Hands:442
      VP$IP:15,8 %
      Preflop Raise: 14,3 %
      AF: 7,3
      WtSDwsF: 27,9 %
      W$@SD: 36,8 %
      W$wsF: 42,6 %
      BB/100: -45,5
      Amount $: $-40,22

Poker.com: 506$ (maradék pont a bonuszból: 44730)
      Titan: 535$
      (már megint szarul számolta az elefánt :evil: )