Mégegyszer "Benike"

• DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.21, Hozzászólások: 1.195
      Mindenki aki ismeri Benike-t, és olvasta a kviz-el kapcsolatos problémáját, az tudja hogy miről van itt szó. Azoknak akiket érdekelne hogy ki volt a "Benike" azok itt olvashatnak róla:
      http://www.pokerstrategy.org.uk/wbb_hu/thread.php?threadid=472

Egy pár napja kaptam személyit egy bizonyos Cs. Rozália-tól akinek több mint egy számlája volt. Az adadtok ellenőrzése során megjelent a "Benike" név. Ekkor láttam hogy a Cs. Rozália és Benike egy lakcímen laknak. Erre én írtam a Cs. Rozálianak egy emailt, amiben vissza utasítottam a kérvényét az 50$-ra, és mivel a "Benike" ugyan azon a címen lakik, át adtam ezt az ügyet a jogi osztályunknak. Erre másnap kaptam ezt a levelet:

"Hello!

Nemértem mivel a telefonszám amit megadtam jónak kell lennie!
      -És elnézést mindenért!!! Télleg nem akartam semmi rosszat , mégegyszer elnézést
      kérem ne vigye jogi útra... bocsánat! megigérem nem csinálok mégegyszer ilyen hülyeséget.
      nekem egy ismerősöm mondta hogy próbáljam ki mert neki bevállt persze ő már 26 éves
      de tudom nem az ő hibája és nem is akarom rákenni...Tudom hülyeség volt és BOCSÁNAT
      mindenért és mindenkitől télleg nem akartam rosszat,
      nem vagyok rossz gyerek sem vagy valami ilyesmi ahogy ismerem magam...csak egy rossz döntés volt és olyan hülye vagyok hogy szeretek pókerezni csak enyi :( Rengeteget olvastam a szöveget tanultam és jegyzeteltem MERT szertem de BOCSÁNAT elnézést télleg nemhittem hogy ez ennyire komoly vagyhogy ilyen következményei lehetnek És mégegyszer kérem ne büntesenek meg ezért a hülyeségemért ... tudom h már a bocsánat nem ér semmit de legalább
      ne büntesenek meg ezért és megigíírem nem csinálok több ilyet :( :( :(

Kérem bocsánat !!! Remélem megértenek... bocsánat :( "

Természetesen nem fogom ennyibe hagyni ezt az ügyet. Sajnos az ilyen emberek miatt vagyunk rá kényszerítve az "ID-CHECK"-re. Sajnos azok is akik nem akarnak minket be csapni, csak pókerezni szeretnének, ezeknek a felhasználóinknak is nagy száma bele csúszik ebbe az ellenőrzésbe.
      Az ilyen hülyeségekbe is bele telnek több órák. Ennek helyébe más dolgokkal is tölthetném az időmet (pl. progik lefordítása, cikkek lefordítása, videok szinkronizálása stb. stb.).
      Már gondolkozunk és tervezgetünk más módszereket, amin keresztűl az adatok ellenőrzése több biztonságot nyujt a felhasználoknak és nekünk is.

Még egyszer szeretném azoknak a felhasználóknak ellnézését és megértését kérni, akik tényleg komolyan veszik a mi ajánlatunkat, és nem akarnak minket átvágni. Mint látjátok, rá vagyunk sajnos kényszerülve ezekre a lépésekre.

Mindenkinek jó lapokat kívánok
      Csaba
  • 21 válasz
    • Khukin
      Khukin
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.26, Hozzászólások: 783
      Benike, akiről kiderült, h 15 éves most be akart regelni mégegyszer az anyja nevén vagy mivan?!
      Asszem akkor lőttek a Benike fan clubnak! :D
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Igen, :D
      Erről a Benikéről van szó. Nem értem hogy lehet valaki ilyen hülye.
      Igazad van, nem lesz Benike fan club :D
    • darkmelon
      darkmelon
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.07, Hozzászólások: 1.016
      Picsába akkor a zászlókat meg a kitűzőket dobhatom a kukába X( X( X( X( .
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      :D :D :D - ez jó volt darkmelon !!
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      :D :D :D
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      és légyszi ne próbálkozzatok ilyenekkel, mert nem ér ennyit az 50$. Előbb vagy utóbb mindenkit elkapunk és akkor nagy a sírás.
    • morzsi56
      morzsi56
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.29, Hozzászólások: 18
      Mégis mit fog kapni ezért 'Benike'?
    • mazsi6000
      mazsi6000
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.10, Hozzászólások: 781
      Benike ha egyből az anyja nevén regisztrál, ma vígan játszhatna. Belegondolva tényleg szar lehet, ott ülsz 15 évesen, és még 3 évet kell várnod, hogy a termek szóba álljanak veled.

Viszont ilyet akkor sem kell csinálni, mert tényleg a többiekkel kibaszás. Ha nem kéne ellenőrizgetni a usereket, mennyi időtök szabadulna fel?
      Csak azért kérdezem, mert lehet ez is vállalható lenne néhány tagnak, (mármint hogy ebbe besegít) ha nem kell miatta németbe költözni...
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      @ mazsi6000
      A személyik ellenőrzése nagyon sok időnkbe telik. Ha ez nem lenne akkor sok minden mást is tudnék csinálni. Ha nálunk szeretnél dolgozni, akkor Hamburgba kell hogy költözz. A német nyelvet is kell hogy beszéljed.

@morzsi56
      A „Benike” ügyét át vették az ügyvédjeink. Kapni fog egy nem nagyon szép levelet tőlünk. Mivel ő mások nevében próbálta megszerezni a pénzt, és ezért más személyeknek az iratait elküldte nekünk, ez egy bűncselekmények tartozik. Ezt neki valamilyen haverja ajánlotta, nem gond ha egy kicsit be szar, és talán szülei is jól lebaszák. Ezzel remélem hogy ő nem fog ilyen tippeket a barátainak adni. Ezt amúgy azért vittem idáig, mert miután bezártam a „Benike” nevű számláját egy pár nappal később kérdezett a Cs. Rozália nem szép hangon hogy miért nem kapja már meg a pénzt és miért nem hívtam eddig fel.
    • auja
      auja
      Globális
      Regisztrált: 2007.03.13, Hozzászólások: 43
      Sziasztok!

Elösz is és komolyan gondolva!

Valóban nem helyes amit benike csinált és teljesen jogos a jogi útra való terelés, de mentségére legyen mondva, hogy a kifizetés előtt felfedte életkorát!
      Tehát nem jutott hozzá a felajánlott 50 dollárhoz. Nem velejéig romlott ember, megbánta amit tett! Mindenkitől bocsánatot kért!

Ezek után szeretném ha itt a fórumon elhangzott "az ilyen szemét emberek miatt" jelző használója egy kicsit magába szállna. nem vagyok ugyan ügyvéd, de ez szerintem a nagynyilvánosság ... fogalmába belefér. A bünözők nevét a különböző helyeken csak KS-ínek rják itt pedig ki lett írva a teljes neve a szülőnek. Ez nem helyes szerintem.

Ezt a hangot és még egyszer leírom"az ilyen szemét emberek miatt" senki sem engedheti meg. Gondolkodjunk egy kicsit 15 éves, fiatalkorú, még mindenkinek az a feladata, hogy segítse ha megtéved és nem az hogy lejárassa, nyilvánosan meghurcolja őt ill a szülei nevét.

Az erős jelzőért szerintem itt a fórumon bocsánatot kellene kérni a szerzőnek!

Maradok Tisztelettel mindenki irányába auja 3 gyerek apja
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Helló auja, őrülök neki, hogy itt is találkozunk, nem csak a jegy rendszerben ;) .

Az említett mondattal kapcsolatban tökéletesen igazad van, ezt kijavítottam.
      A névvel kapcsolatban anyit tudok neked mondani, hogy a családi nevet nem írtam ki teljesen. Ez itt nálunk Germániában, így nem ütközik semmilyen törvénybe vagy hasonló dolgokba. Ha netalán ez Magyarországon gondot okoz, akkor természetesen ki fogom utólag javítani.
      Amúgy a Benike más személynek a hivatalos papírjait küldte át nekünk az interneten keresztül, és én nem hiszem el neki hogy az illetékes személy erről tudott valamit. Ezen a módon többször próbálta meg kapni az 50 dolcsit, ami csalásnak számít, akkor is ha nem sikerült neki meg kapni a pénzt. A válaszból amit írt nekem, azt vettem ki, hogy nem az anyukája akarta a pénzt, hanem ő.
      A másik dolog pedig az, hogy ha például sikerül neki megszerezni a pénzt, ha netalán más nevében is, és kiderül hogy ő csak 15 éves. Akkor eltudod biztos képzelni hogy mekkora gondunk lenne ebből. Mivel itt pókerről van szó, néhány országba az ilyen „szerencse” játékok fiatal korosuknak tiltva van (pl. itt Germániában). Ha ez kiderülne, akkor mi bezárhatnánk kapuinkat. Ez egy nagy rizikó a mi számunkra. Mi után én bezártam Benike számláját és egy levelet is írtam neki, azután egy pár nappal kaptam az anyukája nevében a levet a kérdéssel, hogy hol a pénze. Ebből nekem az látszik, hogy az első szép szóból nem értett.
      Nagyon sajnálom az ilyen lépéseket, mert mi tényleg nem vagyunk rossz emberek. Sajnos az egész PokerStrategy közösség veszélybe kerül, ha valaki ilyen módszerekkel az 50$ meg akarja szerezni. Pláne, ha nem 18 éves.
    • auja
      auja
      Globális
      Regisztrált: 2007.03.13, Hozzászólások: 43
      Köszönöm válaszod! Benikének meg azt kívánom, hogy nőljön fel erőben egészségben és természetesen tisztességben. Majd ha betöltötte a 18.-életévét öregbítse a PS hírnevét!, és legyen belőle Benike a híres és sikeres pokerjátékos! Addig pedig játszon játékpénzzel . Lenne egy javaslatom, de csak négy szemközt v. négy füll között neked Csaba. Ha érdekel Skype-n elmondanám.

Ha nem érdekel akkor részemről lezárt a benike téma.

De hol a lóvém:D :D :D
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      "Türelem Tornaterem" ;)

küldtem neked jegyet
    • Kubesz89
      Kubesz89
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.23, Hozzászólások: 169
      Na mi ujság van a Benikével???

:)
    • Khukin
      Khukin
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.26, Hozzászólások: 783
      guantánamo-ban van és éppen most kérdezgetik a heverjáról aki azt ajánlotta neki h csaljon :D
    • HFfan
      HFfan
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.10, Hozzászólások: 1.804
      Ahhhhh Khukin!
      Ezt én most ovlastam csak. Szétröhögtem az agyamat!!!!!!! :D :D :D :D :D :D
      Köszi :D
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Ez a Benike kész pro!
      Elolvastam az egészet, és megakadtam egy részen:
      "nekem csak 1 dolcsit addj és felviszem én 50-re"

Tehát
      1$ csinál 50$
      10& csinál 500$
      100$ csinál 5000$

Jah és ezt úgy csinálja, hogy éppenhogy érti a szabályokat!

Komolyan én adok neki 1$!
    • atcsy
      atcsy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.02, Hozzászólások: 1.073
      én adok neki inkáb 5$t

mert 1$al nem tud beszállni sehova XDXD
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      atcsy igazad van. Én adnák neki 10-et, és ha elérte az 500 dolcsit, akkor megkapom a felét.
    • 1
    • 2