Pllatform választás

• auja
      auja
      Globális
      Regisztrált: 2007.03.13, Hozzászólások: 43
      Tudom, hogy nem kellett volna uj témaként írnom, de nem tudtam sehová beilleszteni.

A Platform választásnál csak a Party-t és a Titán-t lehet választani?

Sajnos a Party-nál már januárba megkaptam az 50 dollár bónuszt, a Titánra pedig reggeltem már és van rajta pénzem is igaz befizetés nemtörtént.

A kvíz sikerült! Van valami lehetőségem a bónuszkiváltásra?

Mégesgyszer bocsi és várom a választ!

ui: Töröljétek nyugodtan a válaszadás után ha ugy gondoljátok! :-D
  • 4 válasz
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.21, Hozzászólások: 1.195
      Erre az account-odra nem küldtünk neked pénzt. Eddig két számládat találtam meg. Mennyi van összesen???
    • auja
      auja
      Globális
      Rosszul írtam! Téves! Az 50 dollárt nem tőlletek kaptam! Amikor beregisztráltam, csak ugy megjelent az összeg és elkezdtem játszani. Gőzöm nem volt még semmiről, ugy játszottam, hogy majd feltöltöm! Előtte az Okt....on játszottam és ott úgymüködött. :-D Az account-al kapcsolatba csak annyit, hogy a családba mindenki játszik! Fiam neve ua.

Lehet ebből még valami? Köszi a választ.
      KÍvánok munkátokhoz sok sikert jóegészséget, és a magam ill. a hozzám hasonlók nevében elnézést kérek az időtök rablásáért!!! :-D
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.21, Hozzászólások: 1.195
      Akkor valószínűleg egy felhasználónk véletlen a te PP számlád nevét adta meg, és neked utaltuk át az ő pénzét. Mivel játszottál már igazi pénzel a PP-en (mindegy hogy honnan kaptad a pénzt), oda neked nem fogunk pénzt utalni. Ha a Titan-on eddig nem játszottál igazi pénzel, akkor oda kaphatnád az 50$-rt.
    • auja
      auja
      Globális
      Szia !Köszi a választ, de nem véletlen dologról van szó, hanem abba az időbe adott a Party szerintem 50 doll.a regisztráláskor. De mindegy, tudomásul vettem.

A titánon már nyertem pénzt freerolon és játszottam is vele. Ez akkorkizáró ok?

Köszi a választ!