[Neteller] Kérdések

• BigSlick78
      BigSlick78
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.19, Hozzászólások: 5.004
      Zárolták a neteller számlámat, elküldtem a jogsim fotóját, auto kötelező felelőség biztosítás számláját, mert nincs a nevemre szóló más számla, ezt írták vissza.
      Nem beszélek angolul le tudja valaki fordítani, hogy mi a baj?
      És mit tegyek? Mit küldjek nekik ami jó lesz?

Dear NETELLER Member,

Thank you for your document submission. Unfortunately, the documentation provided does not meet our strict protocol for identity verification. To learn more about how to easily submit your documents please watch our YouTube video.

If you would like assistance from a NETELLER representative with your document submission, please request a call.

To re-submit your documents email identity@neteller.com. Please follow these guidelines:

1) Recent utility bill:

A clear scanned colour copy or digital photograph of a recent (no more than 3 months old) utility bill displaying your name and address. Examples include:

· Electricity (power) bill

· Water bill

· Gas bill

· Telephone bill (mobile bills will not be accepted)

· Cable (TV)/Internet bills

To see a sample of an acceptable utility bill please click here.

If you cannot provide 1 of the above documents, we can also accept

· Credit card statement

· Bank statement

· Bank account confirmation letter on bank letterhead with bank stamp and signature

· Transaction confirmation notification letter

· Statement of account standing for any banking service issued by a major financial institution, including investment, mortgage and insurance

We are also able to accept any document mailed to you within the past 90 days by local or federal government, any government owned organization, or the judicial system, including tax documents, court papers of any kind, notification of receipt of government funds, etc.

We require you to send in the full page of your utility bill or other document, displaying all edges of the page. Your name, address, date on the bill and company name and logo must be visible; however, you may block out your personal billing information.

Should you have any questions or feel you have received this email in error, please contact us.

The NETELLER Payment Network.
  • 1447 válasz
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      A számládat azrért zárolták, mert nem mentél át az ellenőrzésen. Az ellenőrzést megismételheted, ha a dokumentumokat elküldöd a identity@neteller.com címre.

A következő dokumentumok kellenek: Személyigazolvány elő és hátlapja (takarás nélkül), lakcímigazoló elő és hátlapja (takarás nélkül). Lehetőleg scannelt kép kellene, az látható a legjobban. Fényképezve is jó, de a lényeg, hogy jól olvasható legyen.

A másik amit még el kell küldened, a te nevedre kiállított:
      - villanyszámla
      - vízszámla
      - gázszámla
      - telefonszámla
      - kábel tv vagy internet számla

Ha egyik sincsen akkor még elfogadnak:
      Bankszámla kivonatot vagy bankszámla nyításról kapott értesítőt, melyben visszaigazolják, hogy sikeresen megnyitottad a számládat.

Ezen dokumentumok egyikét bescannelve kellene elküldeni. Ez az utóbbi dokumentumok egyike azért kell, hogy lássák, az adatok amiket megadtál már más hivatalos szervezetnél is voltak használva, ahol ellenőriztek téged természetesen. És mivel ott tudtál számlát nyitni ezekkel az adatokkal így feltételezik, hogy minden rendben van veled.

Amint átmentél az ellenőrzésen visszakapod a neteller számládat. Majd fognak hívni (angol nyelvű hívás) és ott még egyszer igazolnod kell magad. Ekkor fogják felajánlani a net+ kártyát is, amit jó ha elfogadsz mert akkor ingyen kapod, ha később kéred, akkor 20$ az ára.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Ha fordításhoz kell segítség, tudom ajánlani a Google fordítót: http://translate.google.hu/
    • BigSlick78
      BigSlick78
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: MaxMad. Szia!

Ha fordításhoz kell segítség, tudom ajánlani a Google fordítót: http://translate.google.hu/
      köszi!
    • IKnowUrHand
      IKnowUrHand
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 3.137
      wago szépen összeszedte, hogy mi áll a levélben, úgy gondoltam, hogy abból már minden világos (és az is), de lefordítottam végig, hogy könnyebben el tudd dönteni, mitévő legyél. Az anyukád nevére jövő számlák nem lesznek jók, olyan kell, amin a te neved van, és az a cím, ami a személyiden is szerepel, és amit a Netelleren is megadtál.

Kedves Neteller Tag,

Köszönjük, hogy benyújtotta a dokumentumait. Sajnos a szolgáltatott dokumentumok nem felelnek meg a mi szigorú személyazonosság-igazolási protokollunknak. Hogy többet megtudhasson arról, hogy hogyan tudja könnyen benyújtani a dokumentumait kérem nézze meg a YouTube-on lévő videónkat.

Ha szeretné igénybe venni egy Netelleres munkatárs segítségét a dokumentumai benyújtásához, kérjen hívást tőlünk.

Dokumentumai újraküldéséhez küldjön egy e-mail-t az identity@neteller.com címre. Kérem kövesse az alábbi irányelveket:

1) Friss közüzemi számla:

Tiszta szkennelt színes másolat vagy digitális fotó egy friss (3 hónapnál nem régebbi) közüzemi számláról amin az ön neve és címe áll. Például:

- Villanyszámla
      - Vízszámla
      - Gázszámla
      - Telefonszámla (a mobil számlája nem elfogadott)
      - Kábel TV/Internet számla

Elfogadott közüzemi számla mintájának megtekintéséhez kérem kattintson ide.

Ha a fenti dokumentumok közül egyiket sem tudja benyújtani, a következőket fogadjuk még el:

- Hitelkártya kivonat
      - Bankszámla kivonat
      - Bankszámla visszaigazoló levél banki fejléccel a bank pecsétjével és aláírással
      - Tranzakció visszaigazolásáról szóló értesítő levél
      - Számlakivonat bármilyen banki szolgáltatásról, ami egy nagyobb pénzügyi szervezet által lett kibocsátva, ideértve befektetés, jelzálog, biztosítás

Elfogadunk bármilyen olyan dokumentumot is, amit 90 napon belül az önkormányzat, vagy az állami közigazgatás, bármilyen állami tulajdonú szervezet vagy az igazságszolgáltatás küldött önnek, ideértve adópapírok, bármilyen bírósági irat, értesítés állami alap elismervényéről, stb.

A közüzemi számla vagy más dokument teljes oldalát kérjük elküldeni, mutatva lap széleit. A neve, címe, a dátum, a cégném a számlán látható legyen, de a személyes számlaadatait kitakarhatja.

Ha bármilyen kérdése van vagy úgy érzi, hogy tévedésből kapta ezt a levelet, kérem lépjen kapcsolatba velünk.

A Neteller Fizetési Hálózat.
    • BigSlick78
      BigSlick78
      Bronz
      köszi a segítséget.
      Közben már elküldtem a lakcím kártyám, valamint bankszámla kivonatot a bank által hitelesítve. Remélem az már jó lesz nekik.
    • IKnowUrHand
      IKnowUrHand
      Bronz
      Kérlek majd jelezz vissza, hogy mi volt, csak hogy tudjam, hogy a végére rendbe kerültél-e.
    • BigSlick78
      BigSlick78
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: IKnowUrHand. Kérlek majd jelezz vissza, hogy mi volt, csak hogy tudjam, hogy a végére rendbe kerültél-e.
      Itt járok most:
      Dear NETELLER Member,

We have reviewed and verified your documents. To proceed with upgrading your NETELLER account, we also require a phone call to verify your identity and safeguard your personal information.

Please request a call and a NETELLER agent will call you within an hour to complete a telephone verification.

Should you have any questions or feel you have received this email in error, please contact us.

The NETELLER Payment Network.

Ha jól értem elfogadták a doksikat, felhívnak és akkor utánna jó lesz.
      Tolmácsot akarok kérni, úgy tudom, hogy lehet.
      Ez ugye, így jól van leírva?

I do not speak English, so an Hungarian interpreter, please call me.
    • IKnowUrHand
      IKnowUrHand
      Bronz
      Mondjuk mintának:

Please call me today at xy:yx (GMT) in connection with the verification process. I need a Hungarian interpreter, because I don't speak English.

Kérem hívjanak vissza ma a xy:xy-kor a hitelesítéssel kapcsolatban. Szükségem van egy magyar tolmácsra, mert nem beszélek angolul.

xy:xy helyébe tetszőleges GMT szerinti időpont írhatsz:)
    • BigSlick78
      BigSlick78
      Bronz
      köszi szépen már megoldódott.
      Vicces mert tolmács nélkül havtak, soha nem tanultam angolul, de már annyi ragadt rám, hogy +értettem amit kérdez, pedig még a vonal is nagyon recsegett.
      De minden rendbe lett. kész vagyok vele.
      Köszi a segítséget!
    • IKnowUrHand
      IKnowUrHand
      Bronz
      Akkor ez egyben egy Villám Angol Nyelvlecke is volt:D Örülök, hogy végül sikerült.
    • DeJavu86
      DeJavu86
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 620
      Sziasztok!
      Lenne egy olyan kérdésem, hogy egy Neteller -röl lehet több számlára befizetni ugyanabba a terembe(party)? Régebben 1 éve kb. egyik barátomnak fizettem be az enyémmel mert neki nemvolt semmilyen számlája és mostanába énis jáccok party-n. Egy kis idöre(1nap talán) zárolták is neki mondván, hogy más nevén van a Neteller ahonnan befizetett de felhivták telefonon és megbeszélték, hogy mi miatt és utána leis vették a lezárást a számlájárol(cashout nemvolt mondjuk), de nem szeretném, hogy problémám legyen ebből.
    • IKnowUrHand
      IKnowUrHand
      Bronz
      Érdekes eset, nem a legszerencsésebb megoldás volt anno, de most már mindegy. Én azt mondanám, hogy nem lesz semmi gond, de ha biztosra akarsz menni, még egy-két dolgot még megtehetsz:
      - ha nem feltétlen muszáj egy összegben befizetni, kipróbálod egy minimum befizetéssel, mit reagálnak
      - de a legegyszerűbb, hogy írsz egy levelet a Party Poker ügyfélszolgálatának, amiben elmeséled a sztorit, kihangsúlyozva, hogy nem tudtátok, hogy ilyet nem ildomos, de most már tudjátok, és soha többet, stb.
    • DeJavu86
      DeJavu86
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 620
      Hát igen mostmár tudom, de végülis neki nemlett belőle baja miután telefonon elmondta, hogy mivolt. Én arra gondoltam, hogy MB -vel fizetek be, csak ott nincs pénzem és nemtudom, hogytudnák áttenni Neteller -ről, de starson csak 10körül vagyok tehát aztkell felvinni 25re elöször mert annyi a minimum depo partyn. Vagy legegyszerűbbnek az tűnik ha keresek valakit akinek transferelek party-n(adok valamennyit érte) és ő pedig MB-n transferel nekem.
    • viliii
      viliii
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.12, Hozzászólások: 419
      Hi!

Másnak működik a neteller most?

szerk.: visszatért, eddig még nem tapasztaltam netellernél ilyet...
    • Anka2
      Anka2
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.28, Hozzászólások: 36
      Üdv!

Jól értelmezem ,hogy ha szeretnék nettelerről bank transferrel pénzt levenni, akkor regelnem kell egy bankszámlát, majd amit küldenek rá kis pénzt, azt az összeget pontosan be kell írnom és így már regisztrálva lesz?

Esetleg ha elnéztem valahol valamit javítsatok már ki légyszi!

Na valaki please!
    • IKnowUrHand
      IKnowUrHand
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: viliiivisszatért, eddig még nem tapasztaltam netellernél ilyet...
      Eddig én sem, remélem ezután sem fogok:)
    • IKnowUrHand
      IKnowUrHand
      Bronz
      Szia Anka2!

Jól értelmezted, a Neteller számlád pénznemében fogják végezni az ellenőrző utalást, tehát abban is kell majd megadnod, hogy mennyit küldtek (ha dollár a Neteller számlád pénzneme, akkor dollárban, ha euró, akkor abban, stb.)

Üdv:

IKnowUrHand
    • Anka2
      Anka2
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.28, Hozzászólások: 36
      Szia tudomakezed!

És akkor honnan is fogom tudni, hogy mennyi dollárt utaltak, ha a számlámon már csak a forint tranzakciót látom?
      Köszi előre is.
    • IKnowUrHand
      IKnowUrHand
      Bronz
      Szia Anka2!

Úgy, hogy érdeklődsz a bankodnál, hogy mennyi volt az eredeti utalás az eredeti pénznemben, ha sehogy sem tudják megmondani, felveszed a kapcsolatot a Neteller-rel, vázolod a problémádat, és megadod nekik forintban (esetleg valami kivonatot is mellékelve, de nem feltétlenül lényeges), és akkor el fogják fogadni a forintos összeget is.

Egész jó magyarítást adtál a nickemre;)

Üdv: IKnowUrHand