Meghívhatom-e?

• kszpd
      kszpd
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.26, Hozzászólások: 571
      Helló!

Egy fura kérdésem van.
      Egy ismerősöm szeretne tagja leni a PS-nek. Romániában lakik (pontosabban Erdélyben).
      Elfogadtok onnan is regisztrációt?Ha igen,akkor az angol,vagy a magyar nyelvű közösségbe kellene-e beregisztrálnia?
  • 18 válasz
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Original von kszpd Helló!

Egy fura kérdésem van.
      Egy ismerősöm szeretne tagja leni a PS-nek. Romániában lakik (pontosabban Erdélyben).
      Elfogadtok onnan is regisztrációt?Ha igen,akkor az angol,vagy a magyar nyelvű közösségbe kellene-e beregisztrálnia?
      Regisztrálhat nyugodtan. Elvileg a Kínai közésségnek is a tagja lehet bárki. Oda regisztrál, amelyik nyelv könnyebb neki. Annak, hogy melyik nyelvű oldalon regisztrál csak annyi a jelentősége, hogy a support azon a nyelven fog neki válaszokat írni. Szóval regisztráljon a magyarba ;)
    • Petila
      Petila
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.30, Hozzászólások: 114
      Na ha már felvetődött a téma, mi a helyzet a családtagokkal??ha meghívom teszem azt fel anyukámat aki ugyanarról a gépről tudna játszani az hogy működik???
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Original von Petila Na ha már felvetődött a téma, mi a helyzet a családtagokkal??ha meghívom teszem azt fel anyukámat aki ugyanarról a gépről tudna játszani az hogy működik???
      Ha előre egyezteted a supporttal, hogy ugyanarról a gépről/ip-ről lesz még egy reg, akkor elvileg nem lesz probléma.
    • rookie8906
      rookie8906
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.24, Hozzászólások: 3.561
      Original von MrBobiBoss
      Original von Petila Na ha már felvetődött a téma, mi a helyzet a családtagokkal??ha meghívom teszem azt fel anyukámat aki ugyanarról a gépről tudna játszani az hogy működik???
      Ha előre egyezteted a supporttal, hogy ugyanarról a gépről/ip-ről lesz még egy reg, akkor elvileg nem lesz probléma.

Na ne:D
      Most komolyan ilyen könnyen mehet a multi acc?:D
      Nem mintha én akarnék,de szerintem sokan bepróbálják a plusz 50$-ért...
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Original von rookie8906
      Original von MrBobiBoss

Nem. Telefonhívás lesz, minden személlyel külön beszélgetés ilyen esetben.
    • rookie8906
      rookie8906
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.24, Hozzászólások: 3.561
      Original von MrBobiBoss
      Original von rookie8906
      Original von MrBobiBoss

Nem. Telefonhívás lesz, minden személlyel külön beszélgetés ilyen esetben.

De ez még mindig nagyon könnyű lenne:D
      Te muter beszélj már egy kicsit valakivel telón és ennyi:D
      Akkor esetleg már kicsit nehezebb lenne,ha olyan kérdések lennének,hogy mennyi beülő kell egy szintre,meg mi az a 3bet,meg mi a floating és ne legyen 10perce egy válaszra amíg megkérdezi:D
      Ha ez így megy,akkor nem szóltam,de ha csak a személyes adatok mennek,akkor nagyon könnyű az átbaszás.
    • kszpd
      kszpd
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.26, Hozzászólások: 571
      Köszi,akkor meghívom az erdélyi csajszit :]
    • Petila
      Petila
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.30, Hozzászólások: 114
      Azért kérdeztem Rookie ...ha multizni akarok nem kérdezem, csinálom...
      de ez csak egy példa volt anyám juttott eszembe mert ő vele élek de lehetne apám unokatesóm vagy a náncsi nénikém is akár... az elméletre voltam kiváncsi!
      Köszi Boss
    • blackc
      blackc
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.08, Hozzászólások: 11
      Hali!
      most jutottam idáig hogy ezt a témát is felfedeztem, nagyon jó.
      nyaralás alatt anyukámnak igencsak megtetszett póker, és érdeklődött hogy mi kell hozzá gépre. mondtam neki az nem megy mer 1 IP stb, de így akkor lehetséges volna, ez tök tuti =) felvetem neki

és ha még tesóm is beérne a korba (értsd még nincs 18), mit szólna a support hogy 3an akarunk 1 helyről játszani? :) ))) na jó ez még odébbvan:) különbenis hamarosan reményeim szerint egyetemi netről is tudok majd pókerezni :P
      /különben nemegészen 30$ om van meg az 50 ből szal nemvagyok épp bebiztosítva khm :) alig játszok nehogy elveszitsem, de így nem is nyerek, na jo ez már off :) /
    • gedeeva
      gedeeva
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.25, Hozzászólások: 4.706
      Persze, lehet több személynek is regisztrálnia egy gépről, de előtte mindenképpen jelezd a supportnak, hogy egy IP-ről több regisztráció várható.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Original von gedeeva Persze, lehet több személynek is regisztrálnia egy gépről, de előtte mindenképpen jelezd a supportnak, hogy egy IP-ről több regisztráció várható.
      Így van, előre szólni kell a supportnak.
      Ezzel együtt biztonsági ellenőrzés is várható (személyes iratok bekérése) valamint valószínűleg telefonos ellenőrzés is lesz.
    • blackc
      blackc
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.08, Hozzászólások: 11
      Köszönöm a gyors válaszokat :)
    • bobaol
      bobaol
      Globális
      Regisztrált: 2007.11.14, Hozzászólások: 1.471
      Pontosan hogyan is kellene suporttal egyeztetni? A feleségem hirtelen úgy döntött, hogy ő is szeretne játszani...

Nyilván így az IP-nk azonos lesz, mégha nem is ugyanaz a szgép.
    • gedeeva
      gedeeva
      Bronz
      Jelzed Csabának, hogy a közeljövőben erről az IP címről lesz majd még egy regisztráció.

http://www.azenipcimem.hu
    • bobaol
      bobaol
      Globális
      Regisztrált: 2007.11.14, Hozzászólások: 1.471
      Igazából a regisztráció megtörtént. Azt gondoltam, csak onnantól lehet probléma, ha az 50 dolcsihoz érünk.

Lehet, az is gáz, de nemtom kire gondolsz, kinek kellene szólni

(Mondjuk chellósok vagyunk, vagyis az IP-nk még egy darabig biztos nem fog változni...)

Update.

Lehet, hogy rájöttem ki az a Csaba. Mikor régebben irogattam még ilyen segélykérő leveleket ő válaszolt. Igaz?
    • gedeeva
      gedeeva
      Bronz
      Igen, Csaba a support ;) DerFinne :)
    • szaki00
      szaki00
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.10, Hozzászólások: 5
      Lenne egy olyan kérdésem h a barátok utáni pénzt ha mgkaptam rögtön le leht szedni???
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Nem lehet azonnal levenni. Általában minden teremben egy pár leosztást le kell játszani mielőtt kiveszed.