Korai érdeklődés?

• 58 válasz
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      hello, nezd meg az email fiokod spam mappajaba, hogy nincs e ott az email. amig nem kaptad meg es csinaltad meg az abban leirtakat, addig nem jon a kezdotoke.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Üdv Parttalan! Igen, jól gondoltad amit a fejlécbe írtál, eléggé korai az érdeklődés. :) A kezdőtőke kifolyósítása általában 4-5 munkanapot vesz igénybe, tehát a hétvége nem számít bele. Így azt tudom neked mondani, hogy a jövő hét kedd az a reális dátum, amikor számíthatsz rá, hogy megérkezik az 50$. Addig is érdemes stratégiai cikkeket tanulmányozni, illetve kicsit beleolvasni a forumba. Kellemes böngészést! ;)
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Original von axleska hello, nezd meg az email fiokod spam mappajaba, hogy nincs e ott az email. amig nem kaptad meg es csinaltad meg az abban leirtakat, addig nem jon a kezdotoke.
      @axleska nem mindenki kap emailt. Az adatok ellenőrzése szúrópróba-szerűen történik. ;)
    • Parttalan
      Parttalan
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.25, Hozzászólások: 12
      Köszönöm a válaszokat, tehát várok türelemmel. :)

Sziasztok!
    • Parttalan
      Parttalan
      Bronz
      Kedves MaxMad!

Az előbb válaszoltam egy Patrice nevű kollegádnak, aki azt írta még 25-én, hogy nem tudtátok elküldeni a Full Tiltre a pénzt, mert valamit ott nem jól csináltam.... (hogy mit az nem derült ki) A név egyezik, az email cím jó meg is csináltam a validációs tortúrát és be tudok jelentkezni és van számlám (ha csak játék pézzel is) náluk. Játszottam többször is az oldalon, tehát nem értem mi lehet a probléma. ( a telefonszámom, tényleg rosszul adtam meg nekik, de ők nem szóltak, 0036 helyett csak 06-ot írtam) . Ahogyan Patrice, úgy a Te segítségedet is kérem mi lehet a gikszer...?

Üdvözlettel, Parttalan
    • geradossz94
      geradossz94
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.01, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!

A kvízt megcyináltam és regisztráltam a partipókerre és ugye ugy van h először 1 dollárt küldenek és nekem nem egy dollár van hanem 0.01 dollár akkor most mit csináljak??? 2 napja csináltam meg és regisztráltam az oldalra de se email se semmi.

A választ előre is köszönöm!!!
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Original von Parttalan Kedves MaxMad!

Az előbb válaszoltam egy Patrice nevű kollegádnak, aki azt írta még 25-én, hogy nem tudtátok elküldeni a Full Tiltre a pénzt, mert valamit ott nem jól csináltam.... (hogy mit az nem derült ki) A név egyezik, az email cím jó meg is csináltam a validációs tortúrát és be tudok jelentkezni és van számlám (ha csak játék pézzel is) náluk. Játszottam többször is az oldalon, tehát nem értem mi lehet a probléma. ( a telefonszámom, tényleg rosszul adtam meg nekik, de ők nem szóltak, 0036 helyett csak 06-ot írtam) . Ahogyan Patrice, úgy a Te segítségedet is kérem mi lehet a gikszer...?

Üdvözlettel, Parttalan
      Valószínüleg a telefonszámmal lesz a gond. Fontos, hogy minden adat egyezzen. Nagy valószínűség szerint más termet kell választanod. Írj a supportnak (segítség menü) és kérdd, hogy másik terembe küldjék a pénzt.
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Original von geradossz94 Sziasztok!

A kvízt megcyináltam és regisztráltam a partipókerre és ugye ugy van h először 1 dollárt küldenek és nekem nem egy dollár van hanem 0.01 dollár akkor most mit csináljak??? 2 napja csináltam meg és regisztráltam az oldalra de se email se semmi.

Érdekes. A Party lobbyjában a bal alsó sarokban van egy sárga dollárjel. Katt rá, majd felül a "Bónuszok" fülre. Ha az aktív bónuszoknál ott van a "PS150" feliratú bónusz, kattints rá. Ha nem aktiválódik az 50$-od, akkor vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálatunkkal (segítség menü), és mondd el a problémádat.
    • geradossz94
      geradossz94
      Bronz
      Már megoldódott a probléma megérkezett az 1 dollár pontosabban 1.02 de nem tom miért... mind 1 a 49 dollár a feltételes öszzegnél van azzal mikor tudok majd jáccani???
    • geradossz94
      geradossz94
      Bronz
      Van egy olyan problémám h a partipókerről eltűnt a pénzem mit lehet ilyenkor tenni???? pedig már volt 60 Dollárom

• Lizardy
      Lizardy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.04, Hozzászólások: 2.325
      1. Elbuktad
      2. Haverod odaült a géphez és eljátszotta
      3. Ez volt a jelszavad: 12345 és feltörték
    • gedeeva
      gedeeva
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.25, Hozzászólások: 4.706
      Original von Lizardy 1. Elbuktad
      2. Haverod odaült a géphez és eljátszotta
      3. Ez volt a jelszavad: 12345 és feltörték
      Lehet benne valami :) Én jelszavam is viszonylag egyszerű, de most hogy ezt így felhoztad, szerintem változtatok :)
    • Parttalan
      Parttalan
      Bronz
      Kedves MrBobiBoss!

Azt hiszem megvan miért nem sikerült elküldenetek a pézt a számlámra
      úgy nézem "csak" annyi volt a hiba, hogy rosszul írtam be a first és last name-t.
      Egy fél napig nézegettem mire leesett, hogy nem itthon vagyok és ez nektek
      az utalásnál nem fog passzolni. Elnézést kérek a csapattól, most javítottam
      a hibát (a telefon számot is). Talán még el tudjátok küldeni a Full Tiltre....

Írtam a segítségben levelet a supportnak, talán válaszolnak, hogy mit is lehet tenni......

Üdvözlettel, Parttalan
    • Parttalan
      Parttalan
      Bronz
      Tisztelt ...bárki hozzáértő!

Sajnos hiába írtam két levelet is a segítség címszó alatt, 2-án és 3-án nem válaszolt senki....
      Ide a fórumba is leírtam a problémám, de válasz nem érkezett....
      Ha már nem tudjátok utalni a pénzt az is egy válasz és az ember nem nézegeti minden nap, hogy kapott-e levelet....
      Igazán kár, hogy így alakult, tudom én néztem el a dolgokat, mégis gondoltam
      talán néhány sor tőletek belefér és mindjárt más érzéssel távozik az ember.

Üdvözlettel, Parttalan
    • BujtiLaci
      BujtiLaci
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.13, Hozzászólások: 1.226
      "és be tudok jelentkezni és van számlám (ha csak játék pézzel is) náluk. Játszottam többször is az oldalon"

ha már játszottál rajta , akkor ezek szerint volt ott régebben is accountod. Új felhasználónak kell lened a teremben hogy megkaphasd a bónuszd.
    • Parttalan
      Parttalan
      Bronz
      Játszottam rajta és van számlám amit innét csináltam miután kész és jó lett a kvíz.... tehát előtte nem volt számlám a Full Tilten.
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Original von Parttalan Játszottam rajta és van számlám amit innét csináltam miután kész és jó lett a kvíz.... tehát előtte nem volt számlám a Full Tilten.
      A support valószínüleg hétvége miatt nem ír. Remélhetőleg holnap választ kapsz
    • oszi1111
      oszi1111
      Globális
      Regisztrált: 2008.07.06, Hozzászólások: 15
      Azt szeretném kérdezni hogy a pénzt mikor kapom meg??? Már két napja regisztráltam a partipókerrre és se email se semmmi megfogom egyáltalán kapni???

• MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Original von oszi1111 Azt szeretném kérdezni hogy a pénzt mikor kapom meg??? Már két napja regisztráltam a partipókerrre és se email se semmmi X( megfogom egyáltalán kapni???
      A kvíz kitöltése után írja, hogy 48 órán belül kapsz választ. A hétvége nem tartozik bele a várakozási időbe. Felesleges felkapni a vizet :)