Adatmódosítási lehetőség letiltva

• weekender
      weekender
      Kezdő
      Regisztrált: 2007.07.01, Hozzászólások: 4
      Sziasztok ;)

A problémám a következő:

Durván 2 hónappal ezelőtt reggeltem itt, a PokerStrategy-n, elolvastam mindent, kitöltöttem az 50 dolláros kvízt és sikerrel jártam. Türelmesen vártam 2-3 napot, de nem jött meg a $ a PartyPoker-es számlámra. Helyette itt kaptam egy privit, hogy nem is fogom megkapni a pénzt, mivel nem adtam meg a T150-es bónuszkódot a PartyPoker-en. Nem is tudtam volna megadni, hiszen több mint 1 éve van ott reg-em...
      Utánajártam a dolgoknak, olvastam h reggelni kell új névvel & mél címmel a PartyPoker-en, meg is tettem, a bónuszkódot is megadtam, viszont itt a PokerStrategy-n már nem engedélyezte az adataim módosítását :(
      Így most van egy 1 éves PartyPoker account-om, egy friss account-om a bónuszkóddal, meg 50 dolcsim a levegőben :)

Van itt, a PokerStrategy-n lehetőség az adatok utólagos módosítására?
      A help-et előre is köszi! :)

Változtatás:
      Puff, "Válasz"-t akartam, nem új "Téma"-t indítani ennek külön, bocsi! Törölhetitek, majd bedobom a "Hol a lóvé?" témába ezt a post-ot, szori...
  • 52 válasz
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.21, Hozzászólások: 1.195
      Itt az a kérdés, hogy játszottál te ezzel a régi számláddal igazi pénzel?
    • weekender
      weekender
      Kezdő
      Nem, nem játszottam "real money"-t még :)
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Küld el nekem az új PP számlád nevét egy jegybe, és én holnap ki javítom neked.
    • weekender
      weekender
      Kezdő
      "egy jegybe" Hm, ez most nem teljesen világos :/

Na mindegy, a régi ****** volt, az új PP account-om (ahol regeléskor megadtam a T150-es bónuszkódot is és amire meg akartam változtatni a PokerStrategy-s regem is) pedig ******.

Ha erre kijavítanád, azt megköszönném ;) Ja és ha már belenyúlsz, akkor légyszi írd át a telefonszámom uccsó számjegyét 1-ről 2-re, hogy fel tudjanak hívni! ;)

Előre is köszi mindent! :spade:
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Át írtam a számlád nevét. A következő átutalásokkal elküldöm neked a pénzt. A telefon számodat is ki javítottam.
    • weekender
      weekender
      Kezdő
      Rendben, köszönöm szépen a javításokat! ;)
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Szívesen, remélem megkapod hamar a dolcsikat, és tudsz vele játszani :)
    • Constan
      Constan
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.06, Hozzászólások: 18
      Kis segítség kéne nekem is adatmódosítás ügyben. Most vettem észre, hogy elírtam a telefonszámomat és a vezetéknevem sem teljes (ez nemtom miért van). Illetve balga módon angolul adtam meg a lakhelyemet. Nem szeretném, ha később ez a ki- vagy befizetésnél probléma lenne. Van rá lehetőség, hogy javítsam? Illetve arra van-e mód, hogy a partypokeren lévő adatait átírjam, mert ott meg ékezeteket nem fogad el (de ez persze csak regisztráció után derült ki számomra), így hiányos a nevem?!
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      @Constan
      akkor kérlek küld el a személyid és a lakcímkártyádat hogy ki tudjam javítani az adatokat. Erre a címre küld security@pokerstrategy.com, és írd le egy pár szóba hogy miről van szó.
    • Constan
      Constan
      Bronz
      Az adatokat pár napja elküldtem, de még nincs változás. Feleslegesen aggódom?
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      @Constan
      Eddig nem jött semmi. Kérlek arról a címről küld, amit te regisztráltál nállunk.
    • Constan
      Constan
      Bronz
      Megtörtént. Most arról a címről küldtem néhány napja, de még mindig semmi...
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      @Constan
      Minden ok. A pénzt már elküldtük neked, meg érkezett?
    • Neomorf
      Neomorf
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.26, Hozzászólások: 125
      sziasztok!

nekem is van egy régi pp-s regem, de én is azt adtam meg a kvíz után. az lenne a kérdésem, hogy meg lehet-e kérni őket, hogy töröljék, mert ugyanazt a felhasználónevet használom mindenhol (legalábbis szeretném). még én sem játszottam igazi pénzben. amúgy a titan pokeres regemmel is van egy kis gond. még régen regeltem a chilipokeren a szokásos nickemmel. aztán felléptem a titanra, és próbáltam a szokásos nevemmel regelni,amit nem engedett, mert hogy van már ilyen név. később utánaolvasgattam, és láttam hogy ezek ugyanabba a "csoportba tartoznak" vagy mi, és a saját regem miatt nem tudtam használni a nevem. lehetséges, hogy töröljék, az újat, vagy nem. és nem szabálytalan, hogy két névvel vagyok. a chilipokeren egyébként már nyertem hatalmas 0.25$-t freerollon, de miattam ugorhat az is. az lenne a legtisztább, ha mindent törölnének, és újra csinálhatnék mindent. sajnos kezdőként felbuzdulva mindet elqrtam, nem olvastam, csak regeltem, "jáccunkmájáccunkmá" jelszóval. ezek már helyrehozhatatlan dolgok, vagy létezik megoldás. bocs a hosszú terjedelem miatt, de talán másnak is hasznos infok ezek. vagy csak én vagy ekkora f****, aki elcseszte már a 0. lépést?

thanx
    • Neomorf
      Neomorf
      Bronz
      na felvettem a kapcsolatot a titannal, hogy töröljék a profilom. válaszoltak... írták hogy én tag vagyok nálatok és a psvip-el lehívtam a bonus-t,ami 50$ kezdőtőkét ad, ha megcsinálom a kvízt. most tényleg folyamatban van az utalás???
      részlet:
      "Upon checking your real money account, your advertiser/affiliate is “PokerStrategy (psvip)” (this is the site where you downloaded the software). This is also the advertiser/ affiliate you have in your fun money account.

Akos, you still be eligible for the promotions offered by PokerStrategy like 200% First Deposit Bonus up to $600 and $50 Bonus (it will be awarded to you once you pass the quiz)."

most jön a pénz vagy nem? hát én már kész vagyok az biztos...grrr

kérlek segítsetek
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Neomorf:- én már tényleg nem értelek, PartyPoker vagy Titán, mindenhová bónusz kódokat írogatsz stb., a végén nem lehetséges semmi.

Türelem, türelem, türelem !!!

Mi most azt sem tudjuk, hogy hová, mit, mikor stb. El kell döntened, hogy mit akarsz. Én irtam már neked, hogy legyél egy kicsit türelmes. Ha nem birsz egy pár napot várni sajnos nem tudunk neked segíteni.

Ui. Miért adod meg a titánnál a PSVIP kódot? Ezt csak akkor kell használni ha pénzt akarsz befízetni, olvasd mégegyszer a cikket: http://www.pokerstrategy.com/hu/bonus/detail/24/

TÜRELEM, TÜRELEM, TÜRELEM
    • Neomorf
      Neomorf
      Bronz
      na akkor azt hiszem nem világos minden. megpróbálom összefoglalni.
      régebben csináltam egy pp-s accountot, amikor még rólatok nem is hallottam. tehát nem tudom megadni a bonus codotokat. utána beregisztráltam a titanhoz, és a psvip kódot adtam meg (később rájöttem, hogy hibásan ugye...). de mint előbb írtam, a titan azt írta, hogy psvip-pel is kapok 50$-t? ezt a részt tényleg nem értem.

a másik: akkor most csináljak új pp-s accountot (az előzővel még nem játszottam valódi pénzben)?? szabályos ez? vagy láttam egy másik helyet ahol lehetne megadni bonus code-ot, a befizetésnél. de ugye ahhoz meg 25$ kell.

most ígérem várni fogok, csak nem tudom, hogy mire számítsak. kicsit a titan levele is összezavart, hogy jön az 50 dolcsi. ha ez így van, akkor nem érdekel a pp, ellenék a titanon is.

de most úgy érzem egyik se fog összejönni, ezért voltam egy kicsit elkeseredve.

bocs a keveredésért, ÉN csesztem el tudom. bocs
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      nem gond, megprobálunk segíteni. Supportos kollégám, DerFinne remélem tisztázni tudja az ügyet.
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      @Neomorf
      Ne csinálj új számlát a PP-en. Erre a Titan számládra nem fogsz tőlünk pénzt kapni, mert a PSVIP kódra nem kapsz pénzt. Mindegy hogy mit mond a Titan. Mielőtt legközelebb be akarsz jelentkezni valahova, javasolnám neked, hogy olvasd végig hogy mit hogy csinálj.
      Az egyetlen lehetőséged az 50$-t megkapni az, hogy vársz addig amíg más oldalakra is tudunk 50$t átutalni. Természetesen ha azokon az oldalakon is vannak számláid, akkor ott se fog ez működni.