Kviz után 2 héttel

• Hergovicsne
      Hergovicsne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.05, Hozzászólások: 1
      Kedves Pokerstrategy Team!

Eddig 2szer írtam emailt önöknek, 1 szer váltottam ki jegyet. Augusztus 6án töltöttem ki a kvízt sikeresen azóta semmi. Örülnék ha valaki már reagálna, esetleg kapnék visszajelzést az emailekre amiket önöknek írtam.
  • 39 válasz
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.21, Hozzászólások: 1.195
      A jegyedre válaszoltam, itt van még egyszer a szövege:

17.08.2007 - 13:36:52 Csaba

„Hello Hergovicsne,

Kaptál tőlünk egy Emailt amiben téged kértünk egy identitás ellenőrzésre. Itt a szövege:

A nagy érdeklődés miatt a PokerStrategy az 50$ kvíznél alapos biztonsági ellenőrzést végez. Sajnos mindig vannak csalók , ezért szúrópróbaszerűen ellenőriznünk kell a bejelentkezett személyek identitását. Ezért megértést kérünk és együttműködést. Ugyanis pénzt ajándékozunk és visszaélések ellen védekeznünk kell.

Küldd el nekünk a személyid (elől, hátul), es a lakcim kártyád másolatát. Ha a nálunk megadott adatok eltérnek a személyitől, akkor küldd el azt a hivatalos dokumentumot is, amely az adatokat igazolja. Az adataidat természetesen bizalmasan kezeljük, csak arra szolgálnak, hogy a csalás kockázatát csökkentsük.

A személyid scannelheted v. digitális kamerával lefényképezheted. Feltétel, hogy a másolat olvasható legyen. Ha nincs scannered, megteheted ezt internet-caféban v. a postán és a képet küldheted emailen. Kivételes esetekben (ha sehogy nem jutsz scannerhez) faxolhatod is az adatokat. Figyelj itt arra, hogy a PS felhasználói neved is faxold (írd a papírra).

Tudatosítsd, hogy minél gyorsabban küldöd az adatokat, annál gyorsabban lehet a PartyPoker számláddal kapcsolatos kérdéseket tisztázni és annál gyorsabban jön a pénz. A scannelt személyit a validált email címedről a köv. címre küldd:

security@pokerstrategy.com

Fax Németországban: (0049)040-76972464

Természetesen feltöltheted a dokumentumot az internetre is és a linket elküldheted emailen. Ingyenes szolgáltató ilyen téren a http://www.imageshack.us/ cím, itt feltölthetsz képeket.

Köszönjük a megértésed és az együttműködést,

üdvözlettel

a PokerStrategy team

Üdvözlettel
      Csaba”

Választ vagy a képeket eddig nem kaptam tőled.
    • tomci
      tomci
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.18, Hozzászólások: 92
      Kedves Csaba!

Ilyen levél jött Nekem is, 24 órán belül küldtem is a kért dolgot. Ez volt kb. 2 hete, azóta semmi. Kérlek, nézz utána! Köszi!
    • auja
      auja
      Globális
      Regisztrált: 2007.03.13, Hozzászólások: 43
      Sziasztok! Nézzétek meg a Honlap majd a Profiltvál-ra kattintva, hogy mi van oda írva! Lehet, hogy ott van, hogy bekötötték és az átutalás folyamatban.
      Jómagam a Titánnál már 20-a óta várom és semmi, de ez nem a strattegy hibája, nem tudnak mit csinálni, hiába kérdezgetünk.:D D

A másik, hogy nézzétek meg a segítség / jegyeim alatt hátha van valami infó.

Sok sikert mindenkinek és szép napot! Na meg mára minden várakozónak 50 dollárt DE IZIBE!!!! TERMEK ÉBRESZTŐ!!!!!!!!

Sziasztok!
    • KingTomee
      KingTomee
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.16, Hozzászólások: 64
      Jha már ideje lenne utalni a pénzt mert az már nem türelem kérdése h 2 hete semmi nem történik :<
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Hello KingTomee

auja pontosan megfogalmazta azt amit írni szeretnék neked (kösz auja). Nálunk minden rendben, a pénzt is szeretnénk utalni, de még a Titán nem döntötte el hogy szabad-e vagy sem. Tehát részünkről minden okés !!!! Mi csak a Titánra várunk.

Kösz
    • tomci
      tomci
      Bronz
      Original von kisike Hello KingTomee

" Nálunk minden rendben, a pénzt is szeretnénk utalni, de még a Titán nem döntötte el hogy szabad-e vagy sem. Tehát részünkről minden okés !!!! Mi csak a Titánra várunk.

Kösz
      Nekem sem jött semmi, mint ahogy fentebb írtam. Igaz Én a Partyra regeltem. Ott mi a helyzet? 1 hónapja nem jött semmi, pedig visszaküldtem a személyimásolatot is.
      Legalább annyi jöhetne, hogy köszi, megkaptuk, folyamatban van az ügyed...
      Thx.
      Valaki help! :-D
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Hello tomci,

elnézést, hogy késtünk de csak akkor nem kapjátok meg a lóvét időbe ha valami gubanc van a számlátokkal. Légyszi ird le nekünk, hogy mikor tudunk téged tel. felhívni , hogy tisztázni tudjuk veled a személyes adataidat.
    • crazydevil
      crazydevil
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.25, Hozzászólások: 9
      Én vasárnap d.u. csináltam meg a kvízt sikeresen, azóta persze jött a levél is, hogy küldjem el a személyim és a lakcím kártyám másolatát, ezeket elküldtem, remélem a héten megjön a pénz :)
    • kisike
      kisike
      Bronz
      crazydevil: Irt DerFinne neked a másik topikban
    • crazydevil
      crazydevil
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.25, Hozzászólások: 9
      látom-látom, köszi szépen :)
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      :D :D :D
    • tomci
      tomci
      Bronz
      Original von kisike Hello tomci,

elnézést, hogy késtünk de csak akkor nem kapjátok meg a lóvét időbe ha valami gubanc van a számlátokkal. Légyszi ird le nekünk, hogy mikor tudunk téged tel. felhívni , hogy tisztázni tudjuk veled a személyes adataidat.
      kisike!

Köszi a gyors választ.
      Magyar idő szerint ált. reggel 8-tól 23, esetleg éjfélig tudtok hívni.
      Várom a hívást!

kicsit off: itt a fórumban nem lehet privát üzit (pü) küldeni? Az ilyen személyes dolgok szerintem csak feleslegesen növelik a tartalmat, úgy érzem.

T
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Hello tomci,

Lehet privát üzit is írni. A SEGÍTSÉG menübe találod ezt a funkciót, jegyrendszernek hívják. Ha írsz egy jegyet( Új jegy készítése) természetesen hamarább megy a dolog, mivel ezt a support kapja meg és pénz vagy személyes problémákkal csak ők foglalkoznak. Ha a fórumba írsz, és olyan dologról van szó amiben én nem tudok segíteni, természetesen tovább adom ezt a supportnak, DerFinne kollégámnak és ő majd válaszol nektek.

Szerintem ha már ide írsz ezzel a problémával akkor oldjuk ezt itt a fórumba meg. Persze ha személyes adatokról van szó ezt csak személyesen ( telefonon vagy jegyben) intézzük.

Ui. Hamarosan jelentkezik DerFinne kolléga nálad ( tel. )

:) :) :)
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Igen de nem ma ;) . Holnap felhívlak, és gyorsan megdumáljuk a gondokat.
    • tomci
      tomci
      Bronz
      Original von DerFinne megdumáljuk a gondokat.
      Hajajj...gondokat??? :-D
      Holnap várom a hívásodat! Thx...!
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      @tomci
      Köszi szépen az együtt működést, a dolcsikat küldöm neked azonnal, ha működik ismét az átutalás.
    • tomci
      tomci
      Bronz
      Original von DerFinne @tomci
      Köszi szépen az együtt működést, a dolcsikat küldöm neked azonnal, ha működik ismét az átutalás.
      Sziasztok!

Lehet esetleg tudni már, hogy mikor fog működni az átutalás? Sajna még mindig nem jött semmi :-(

Köszi a bíztató választ!

Tom
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Tegnap sajnos megint probléma volt az átutalásokkal. Remélem hogy ezt a gondod ma végleg meg oldja a PP. Ellnézését kérem mindenkinek, aki a PP-en a pénzre vár.
    • tomci
      tomci
      Bronz
      Original von DerFinne Tegnap sajnos megint probléma volt az átutalásokkal. Remélem hogy ezt a gondod ma végleg meg oldja a PP. Ellnézését kérem mindenkinek, aki a PP-en a pénzre vár.
      Köszi!
      Reméljük hamarosan megoldódik a probléma. Holnap kiderül
    • 1
    • 2