nem nagyon jutok1rol a 2re

• 19ildi63
      19ildi63
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.18, Hozzászólások: 4
      sziasztok
      sortstackelek pokerstarson
      vagyis inkabb probalok mert mikor egy nap lemakoljak 10szer az aa,kk,ak mat akkor az eleg kiabrandito egy dolog
      1perce peldaul
      nalam ak
      hivok amennyit kell
      flop
      akj
      allin megyek
      srac megadja
      turn_7
      river _9
      showdown
      a srac bejott
      8-10re
      mikor hivtam 0.70et
      probalom kijatszani a bonuszt a 100dolcsit de lehet nem jutok el odaig ha igy mennek a dolgok:)
      amugy pokerstartson mikor kapom meg a bonusz oszeget
      good luck
  • 4 válasz
    • gedeeva
      gedeeva
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.25, Hozzászólások: 4.706
      Sajnos ez a póker, bele kell törődni. De ha belegondolsz, ezek azok az emberek, akik ki fognak minket fizetni. Néha nekik is bejön, de hosszútávon igen csak nyereségesek leszünk ellenük.

Ha ez vigasztal, én lassan egy hónapja nem tudok nyerni. Én is SSS-t játszok, nagyon jó stratégia, de viszont ez se egy életbiztosítás. Ezt is pókernek hívják, és ahogy a pókerben van, (bár hosszútávon elhanyagolható), szerencse is komoly tényező lehet 1-2 partin. Nem tudom, hogy mióta pókerezel, de hogyha lesz mögötted pár tízezer hand tapasztalat, szerintem Te is rájössz majd erre :)

Egy szó mint száz, ezek a monster kezek fognak a legtöbbet hozni neked, még ha most úgy is tűnik, hogy nem lehet velük nyerni. Az ász pár is csak 80%-ban nyer ;)

PokerStars-ról itt olvashatsz információkat: link
    • freechains03
      freechains03
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.05, Hozzászólások: 2.693
      Csak anyit tudok neked mondani, hogy türelem, hosszútáv, stratégiák betartása.

Napló helyett

GL!
    • gergo221
      gergo221
      Kezdő
      Regisztrált: 2008.07.17, Hozzászólások: 3
      Pokerstarst töltöttem le de a bónuszkódot nemtudom beírni sehova anélkűl,hogy bekéne fizetnem.
      Valaki tud segíteni,hogy hova kell beírni?
      köszönöm
    • gedeeva
      gedeeva
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.25, Hozzászólások: 4.706
      Original von gergo221 Pokerstarst töltöttem le de a bónuszkódot nemtudom beírni sehova anélkűl,hogy bekéne fizetnem.
      Valaki tud segíteni,hogy hova kell beírni?
      köszönöm
      Válaszoltam a Korai érdeklődés topicban.