hol az 50$????

• sylard8
      sylard8
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.21, Hozzászólások: 4
      Hello.

Beregeltem magam rendesen meg a kvízt is kitöltöttem, de vmi gond akadt és ezt a mailt kaptam, h nem tudják utalni a $-t mert nem validáltam a PP accountomat, de nekem ki sem irja a főoldalon h PP account vagy vmi ilyesmi.

pls help.

Dear sylard8,

unfortunately we could not transfer your 50$ because the PP account you specified does not exist.
      Please check if you really have a .com account (and not a .net account) and that you entered your account name correctly.

Best regards,
      pure
  • 38 válasz
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.05, Hozzászólások: 8.062
      magyarul elírtad a PP accod nevét.
      profil...
    • sylard8
      sylard8
      Bronz
      hello

hogy-hogy elírtam

ez van a pokerstrategyben:
      bejelentkezési név sylard8
      Screenname sylard8
    • sylard8
      sylard8
      Bronz
      hello.

most néztem h a kliens Sylard8 és sylard8 névvel is beenged a pass meg ha kis- vagy nagy betűvel irom akkor az gáz, mert csak kicsivel fogadja el.

S s lehet a baj???
    • Gabesz87
      Gabesz87
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.30, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy ha megcsináltam a kvízt, az 50$-t biztosan megkapom, ha elküldöm a személyim másolatát? Mert ettől idegenkedek picit! Mármint a személyim másolatának elküldésétől! Nem tenném nyugodt szívvel, ezért szeretnék 1-2 személyes tapasztalatot, megerősítést kérni!
      Előre is köszönöm
    • nagyko
      nagyko
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.30, Hozzászólások: 11
      Original von Gabesz87 Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy ha megcsináltam a kvízt, az 50$-t biztosan megkapom, ha elküldöm a személyim másolatát? Mert ettől idegenkedek picit! Mármint a személyim másolatának elküldésétől! Nem tenném nyugodt szívvel, ezért szeretnék 1-2 személyes tapasztalatot, megerősítést kérni!
      Előre is köszönöm
      Nem kell mitől tartanod, én elküldtem, megkaptam...
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      Original von sylard8 hello.

most néztem h a kliens Sylard8 és sylard8 névvel is beenged a pass meg ha kis- vagy nagy betűvel irom akkor az gáz, mert csak kicsivel fogadja el.

S s lehet a baj???
      a mélből, amit írtak, nem hinném, hogy mást elcseszhettél ezen kívül, mert .com-ra mutat a link.
      ezt majd hunne megmondja neked, ő az illetékes.
      én az s-ekre tippelnék.
    • Hunne68
      Hunne68
      Bronz
      Regisztrált: 2005.03.13, Hozzászólások: 491
      Kis- és nagybetű lehet baj, arra mindig figyelmeztetnek, hogy figyelni kell rá.
    • Deadhorse
      Deadhorse
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.02, Hozzászólások: 6
      Tegnap csináltam meg a kvízt, ma kaptam ezt a mailt.
      "Hello
      unfortunately we were not able to transfer your 50$ since you have not completed your cashier registration yet.
      To do so please start PartyPoker, log in an go to "Cashier" -> "Deposit". After you filled in the form you can close the browser window.
      Furthermore please check if your email is validated and your PP account entered correctly in your profile on our page.

Best regards,
      Uli"
      Az adatokat kitöltöttem a PP-n a Depositnál, a mail is validálva lett, itt a profilomba is beirkáltam az adataimat, de ugyebár itt az ékezetes betüket is használtam, míg a PP-n ugyebár csak ékezet nélkül irtam. Ez lehet baj?
      Jah meg itt a profilon belül a PartyPóker számlánál van a bejelentkezési név és a screenname.
      Most melyikhez mit kell irni? Én így irtam: Bejelentkezési név: PS név
      Screenname: PP név. valaki kibogozhatná mik a problémák. Előre is kösz!
    • Hunne68
      Hunne68
      Bronz
      Regisztrált: 2005.03.13, Hozzászólások: 491
      minden okénak tűnik. Az ékezetek persze lehetnek problémák, mert azoknak más a kódjuk. Tök egyformán kell írni mindenütt a neveket.
    • Deadhorse
      Deadhorse
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.02, Hozzászólások: 6
      És ha kijavítottam az adatokat küldeni kell nekik valamit, vagy maguktl küldik a pénzt? Ha küldeni kell, akkor mit és hova?
    • newengland
      newengland
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.07, Hozzászólások: 2
      Original von alicenorbie magyarul elírtad a PP accod nevét.
      profil...
      Na légyszi segítsetek.Cashiernél depositot akarok csinálni de semmit nem fogad el pedig az adataim helyesek azt irja ki h transaction declined.Akkor igy nem fogja küldeni ugye?Pedig az amounthoz 50dollcsit írok és a bonuscodehoz pedig ST150 et nem értem.Így kell ugye?
    • newengland
      newengland
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.07, Hozzászólások: 2
      Ja és persze a kvízem sikerült meg minden rendben van szerintem ezenkívül.
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      nem, nem így kell, de le van írva a regelési útmutatóban.
      a bónuszkódot már rég meg kellett volna adnod.

http://www.pokerstrategy.org.uk/hu/guide/
    • Tibi39
      Tibi39
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.09, Hozzászólások: 1
      cső nekem letelt a 48 óra és még pénz sehol.
      Kitöltöttem mindent rendesen, eddig hibaüzenet sem volt. Mit tegyek?
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      írj nekik jegyet.
      PS főoldal, bal oldali menü: új jegy kiváltása
    • iffilyn
      iffilyn
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.11, Hozzászólások: 9
      Sziasztok!

Én sem kaptam meg az 50$-t. A Party Accountomat rendesen kitöltöttem, validáltam az email címemet, megvan a kvíz is, de nem kaptam pénzt. Ha rákattintok a PartyPokernél a depositra, kihozza, hogy milyen módon szeretném utalni a pénzt, tehát gondolom nem itt lesz a gond. Valaki tudna segíteni?

Most néztem meg, amikor megvézem az accountomat, ott ugye van real, meg play money. Ha a real money-ra kattintok, azt írja ki, hogy az accountom csak play money. Akkor lehet h mégsem regisztráltam, de akkor hol lehet, mert ha a cashier-nél a depositra megyek, nem jön ki semmilyen kérdőív, egyből a feltöltést kell kiválasztanom, h hogyan.

És ha az accountomnál a cash out-ra megyek, ezt írja ki:
      Sorry, but you are currently registered for a 'Play Money' account and therefore cannot use this feature. If you'd like to upgrade to a 'Real Money' account, all you have to do is make a deposit now using one of our many deposit options.

Tehát végülis úgy regisztrálom magam, ha pénz megy a számlámra? Akkor meg az 50$ mehetne, nem?
    • luiluilui
      luiluilui
      Bronz
      Regisztrált: 2006.12.28, Hozzászólások: 19
      Szia!
      igen!
      akkortól él a real money accountod ha ráteszik az 50$-t, vagy depozol rá magadtól.
    • iffilyn
      iffilyn
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.11, Hozzászólások: 9
      Original von luiluilui Szia!
      igen!
      akkortól él a real money accountod ha ráteszik az 50$-t, vagy depozol rá magadtól.
      És akkor én miért nem kapom meg a pénzt? Pedig az emailem hitelesítve van, tagnap megcsináltam a kvízt, a pokerstrategy-nél is ott van a partyaccountos felhasználó név meg minden....
    • luiluilui
      luiluilui
      Bronz
      Regisztrált: 2006.12.28, Hozzászólások: 19
      48 órán belül...
    • 1
    • 2