segitség

• 29 válasz
    • HFfan
      HFfan
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.10, Hozzászólások: 1.804
      "Szükségem van a felhasználó nevedre, mert nem tudtam beazonosítani a CDPoker számládat"

De miért ide írtad? A CDpoker az Ipoker Network tagja, ez meg a Party fórum ;)
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Ahhoz, hogy a jövőbe ilyen gondok ne legyenek, nyítottam egy új részt ahol mindenki (csak PS tag), pókerrel (csak) kapcsolatos olyan angol vagy német szöveget tehet be amit nem ért. Ha valakinek van kedve, vagy segítene szeretne póker játékos kollégáin, természetesen lefordithatja ezeket a szövegeket. Itt viszont akkor lesz válasz a szövegekre vagyis le forditva magyarra ha vkinek ( vagy nekünk) ideje van erre. Tehát nem kell 48 elteltével jegyet írni és kérdezni, hogy hol van a fordítás. :D :D :D

Légyszi ne tegyetek be egész oldalakat ebbe a részbe, elég 1 vagy max. 2 mondat.

Köszönjük az ötletet " auja"-nak.
    • auja
      auja
      Globális
      Regisztrált: 2007.03.13, Hozzászólások: 43
      Sziasztok! Eszembe nem jutott volna, hogy valaki nem csak a Party és Titános levelek miatt kér segítséget itt.!!

Kellett ez nekem? Most biztos nagyon kedveltek!:D Lehet megint a rossz levelek miatt feleslegesen dolgozni.
      De Kisike, mostmár legalább tudom, miért nem kapom a lóvét:D

Sok sikert a munkátokhoz és üdvözlet az uj munkatársatoknak -waki jól emlékszem?- Ja és legyen sok türelme hozzánk:D
      "Türelem Torna Terem"!! vágom vágom abból már van is 3, de pénzem nincs a fentartásukra, mert az még nem érkezett:D :D Címzett ismert! :D

HAJRÁ HAJRÁ FTC!! vagy miket írok már STRATEGY

üdv.auja

Ui: A lóvémról már gondoskodtatok csak megszokásból Írom és iratom be mindenhová:D
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.21, Hozzászólások: 1.195
      @auja
      Hát akkor én megszokásból szeretnék neked válaszolni:

„Kérlek legyél türelemmel”

:D :D :D
    • Larton
      Larton
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.16, Hozzászólások: 199
      Fordítsatok le könyveket! :D :D :D
      Tudom jó vicc,de azért jó lenne!
    • kisike
      kisike
      Bronz
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.21, Hozzászólások: 1.195
    • auja
      auja
      Globális
      Ez egy átverés volt! Van egy Angol nyelvü könyvemés lefordítóttam, de mégcsak kisem nyilt! Hiába forditgatom nem értem!:)
    • aux86
      aux86
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.12, Hozzászólások: 10
      Csá! Na ekkor ez most teljesen idevaló téma!!! Ezt kellene lefordítani! Nem csak a mondatot, hanem amiről szól azt is! Vagy csak nállam nem jelenik meg Magyarul?

Hali!
    • aux86
      aux86
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.12, Hozzászólások: 10
      :) Azta a lényeg lemaradt:) Na eztkellene fordítani a többi jó:)
      Short stack strategy - typical rookie mistakes
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Ez hamarosan le lesz fordítva
    • auja
      auja
      Globális
      KISIKEEEEEEEEEE HEEEEELP!
    • auja
      auja
      Globális
      AZ aranyos Titán zárolta a számlámat, mert egy háztartásból ketten reggeltünk. A fene a jó dolgukat hát van egy 21 éves fiam és kb 1 éve van mindkettőnknek regje, de eddig nem volt bajuk. Arra szeretnélek megkérni, -mert nekem sem az online support, nem tudott segíteni, sem pedig az emailra nem válaszoltak már 10 napja, hogy valahogy oldják fel az enyémet és zárolják a fiamét, mivel nekem a Gülbaba free-n indulnom kellene. A finak tőlletek megkapta az 50$ én meg nem és még zároltak is. Az én 50 $ nem érdekes ide de nyissák már meg a számlámat! Ha tudsz segíts!! Köszönöm! Mondjuk MSN-en könnyebb lenne igaz?
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Hali auja,

Elvileg egy háztartás - két számla miatt nem zárják be a számládat. Először inkább ellenőrzik a személyiteket. Nem-e csak úgy véletlenül próbáltál készíteni egy új számlát? Csak kérdem, mert ez az oka a legtöbb számla zárásának. Sajnos mi nem tudunk neked ebben segíteni ( bárhogy is szeretném ezt), de ezt te csak személyesen tudod intézni. Ha nem válaszoltak 10 nap után, küldj még egy emailt, ha holnap sem jött válasz, akkor mégegyszer. Nem tudom, hogy miért de biztos van valami oka ennek (számla zárása)

Ui. Nincs nekik magyar support
    • auja
      auja
      Globális
      Mint fentírtam a fiú megkapta tőlletek a dollárt a Titánra kérve. Jómagam is oda kértem, de nekem a sikeres kvíz után, bezárták a számlát. Lehet hogy az az oka, hogy megakarják akadályozni, hogy egy asztalnál játszunk? De lagalább akkor ha már nem engedélyezik a pénz küldáést, akkor ne zárnák be.

Személyesen intézni! Könnyen mondod de csak magyarul, és Arabul beszélek anyanyalvi szinten. Arra gondoltam, hogy összehozunk egy levelet veled és ezután ÉN :) intézem! Ha nem hát nem! Nem is vagyok a barátod mostmár!:) :)
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Mi lesz ebből? zsarolás? :D :D :D
      Tedd be ide azt a szöveget amit irni akarsz nekük és én, mi vagy kedves póker játékos társak biztos hogy segíteni fognak a lefordításba ( ezért hoztuk létre ezt a topikot) ;)
    • auja
      auja
      Globális
      Köszönöm a lehetőséget! Kicsit később írom ide be,mert amit most hirtelen írnék nekik azt Benike nem olvashatja,!:) Kellene egy 18-as karika :)

De még egyszer köszi! Na jó legyünk:) :)
    • auja
      auja
      Globális
      This account has been temporarily locked for security reasons,
      Please contact Customer Support@titánpoker.com for further assistencia

Ezt írják ők. Jól gondolom zárolták a számlát?
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Igen, de csak egyelőre. ( nem végleges). Kérnek hogy lépj kapcsolatba velük, hogy tudjátok tisztázni az ügyet. Lehet, hogy azért nem kapták meg a te emailedet mert te titan helyett titán-t írtál ( ékezet ), gondolom ez miatt, de nem biztos. Tehát : support@titanpoker.com
    • 1
    • 2