nem érkezett meg az 50$

• 56 válasz
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Original von balic85 sziasztok!

mindent rendben kitöltve megcsináltam,viszont nem érkezett meg az 50$ : (
      a segítségeteket kérem.
      üdv
      Ellenőrizd a segítség menüpont alatt hogy kaptál-e üzenetet.
    • Istika01
      Istika01
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.02, Hozzászólások: 34
      Hello.En is kitöltöttem a kvizt,beregeltem ahogy kell a partypokeren és meg mindig nem jött semmi.Partypoker profilomban a bonuszoknal van olyan h 49 dollar var ram feltetel nelkül (ott a kod h PS150) de a megszerzéshez el kell érnem 300 pontot november 8ig.Most akkor nem értem h valóban atutalják vagy csak akkor ha elérsz ennyi meg ennyi pontot?Jah es pontokat ha jol értettem csak valodi készpénzes játékkal lehet elérni.Valaki segitsen mer igencsak félreértésben vagyok hogy akkor most mikor kapom meg es mik ezek a pontok?Egész végig az volt irva h feltétel nelkül megkapom. Valaki segitsen.köszönöm
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Félrelrted. Kattints a PS150-re, és megkapod a pénzt. Ahhoz kell 300 pont hogy egy idő után ne vegyék vissza.
    • kekvillam
      kekvillam
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.29, Hozzászólások: 3
      én sem tudom mi a probléma,már egy párszor elküldtem emailben a képet,de azt a választ kaptam hogy még mindig nem kaptatok emailt.
      tegnap is küldtem,meg lehetne nézni,hogy az megérkezett e?
      mert akkor nem tudom mi lehet a baj.
    • Istika01
      Istika01
      Bronz
      Rákattintottam a PS150re a partypoker.com oldalon a profilomban az egyenleg résznél és bejött egy oldal ahol ki kell választanom a befizetés modját (ez az a rész amire a pokerstrategy azt irta h ezt csak be kell zárni). Ezene kivül semmi.nem értem fullra h most mi van.Az ,,atmentél a kvizen,, alatt az utolso kettő fejezetnél piros X van.pedig a kviz megoldasa utan kiválasztottam a platformot,beregeltem,beirtam az adataim,felhaszn. nevet beirtam a pokerstrategy oldalon,mentettem.ennek ellenére a profil modositásában meg mindig az volt kiirva h meg nem valaszottam platformot.ujra kivalasztottam,beirtam az adataim.Valahol azt is olvastam h el kell kuldeni a szemelyi masolatat.igaz ez?Viszont ha igaz,miert nem kaptam még emailt ez ügyben?
      Már két napja regeltem és meg egy árva emailt nem kaptam,azon kivül h ervenyesitettem az email cimem.Egy csöppet sem olyan egyszerü ezt az 50 dolcsit megszerezni mint amilyennek feltüntetik.
    • Istika01
      Istika01
      Bronz
      Lehetseges h küldtetek nekem mailt csak nem kaptam meg?Mert amugy Gmailt hasznalok es meg kellet volna h kapjam.Mert már eltelt két nap a kviz megoldása ota és meg semmit nem kaptam,sem a személyim nem kérte senki.Mar mindent atnéztem,mindent kitöltöttem,beregeltem ugy ahogy kell,a leiras szerint.Kérem segitsetek.köszi
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Original von Istika01 Lehetseges h küldtetek nekem mailt csak nem kaptam meg?Mert amugy Gmailt hasznalok es meg kellet volna h kapjam.Mert már eltelt két nap a kviz megoldása ota és meg semmit nem kaptam,sem a személyim nem kérte senki.Mar mindent atnéztem,mindent kitöltöttem,beregeltem ugy ahogy kell,a leiras szerint.Kérem segitsetek.köszi
      A két napba a hétvége nem tartozik bele.
    • Istika01
      Istika01
      Bronz
      Azzal tisztában vagyok h nem tartozik bele.A kvizt mar hetfon ejjel fel 1 korul oldottam meg es meg akkor be is regeltem meg kitöltöttem mindent.Csa kazt szeretném tudni h nálam van e a hiba h meg nem kaptam semmit valaszt vagy emailt vagy ne legyek türelmetlen es előbb utobb kapok?Szlovákiábol el kell küldenem a személyim?
    • kekvillam
      kekvillam
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.29, Hozzászólások: 3
      Original von kekvillam én sem tudom mi a probléma,már egy párszor elküldtem emailben a képet,de azt a választ kaptam hogy még mindig nem kaptatok emailt.
      tegnap is küldtem,meg lehetne nézni,hogy az megérkezett e?
      mert akkor nem tudom mi lehet a baj.
      megint azt a választ kaptam,hogy erről az emailről nem érkezett semmi...
      ma megint lküldtem megint,ha most sem lesz jó,akkor igy jártam, sajnos...
    • Istika01
      Istika01
      Bronz
      de te legalább kaptál emailt.en azt sem.ugy erzem magam mintha hülye lennék pedig szerintem mindent jol csináltam és ugy ahogy le van irva.Vagy van vlmi feltétele az 50 dolcsinak a partypokeren?mert ott ott van h 1 uj bonusz var Önre,de hiaba kattintok a PS150re ahogy itt ez előbb javasoltak,semmi nem történik.a pokerstrategy-n is beirtam az adataim,partypokeren is...
    • Istika01
      Istika01
      Bronz
      Most nezem a partypoker progiban van a szamla resznel olyan nekem h 1uj bonusz var onre (kod:P S150) - igényelje most - rákattintok és bejön a befizetési mod táblázat (erre viszont azt irtak h csak ki kell x-elni mer a pokerstrategy fizet be helyettünk) talalkozott mar vki hasonloval?
    • Istika01
      Istika01
      Bronz
      ahhoz h megkapjam az 50 dolcsit,kell h legyen netes szamlam?( money bookers,pay pal stb.)illetve kell h vhol regisztraljam a visa-m?( nemreg rendeltem meg es meg nem jott meg az otp-től)tudom h sokat irok de van egy olyan erzesem h annak ellenére h mindet ugy csinaltam ahogy kell,nem fog megjönni a lové.
      apropo - mekkora tudas kell ahhoz h 50 dolcsibol csinaljak egy kicsit többet?partypoker-en melyik asztaloknal erdemes kezdeni?
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Nem kell semmi. Majd küldenek 1$-t a PS-től, és így majd aktiválhatod a 49-et. türelem, van aki csak egy hét múlva kapja meg.
    • Istika01
      Istika01
      Bronz
      Kivancsi leszek h kuldenek e mert eddig meg semmit nem kaptam,meg arra is kivancsi vagyok h h fognak leellenorizni ugyanis SK-bol vagyok es a tel szamom is szlovakiai meg ugyebar a szemelyim is.de eddig meg nem kertek szemelyit.akkor ne remenykedjek benne h par napon belul jon a love ugye?
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Original von Istika01 Kivancsi leszek h kuldenek e mert eddig meg semmit nem kaptam,meg arra is kivancsi vagyok h h fognak leellenorizni ugyanis SK-bol vagyok es a tel szamom is szlovakiai meg ugyebar a szemelyim is.de eddig meg nem kertek szemelyit.akkor ne remenykedjek benne h par napon belul jon a love ugye?
      Reménykedni lehet. De ha holnap sem lesz változás írj egy üzenetet a supportnak a segítség menüpont alatt.
    • Istika01
      Istika01
      Bronz
      Szeretnék vkit megkérni h nézzen utána a regisztrációmnak h minden rendben van e mert mar a 3. nap telik es meg csak emailt se kaptam és még mindig piros X-szel van megjelolve az h válasszak platformot mintha meg mindig nem választottam volna(pedig mar ketszer megtettem) Vhol olvastam h amig azok nincsenek (mind az 5 drb) kipipálva,addig nemis foglalkoznak a pénzzel.
      Aki tud ,kérem segitsen. köszönöm
    • Istika01
      Istika01
      Bronz
      Szeretnek még egyszer megkérni vkit h nézzen utána a regisztráciomnak.Már a negyedik nap telik és meg mindig semmi.Irtam a segitseg menüpont alatt mar 4 üzenetet,azokra sem kaptam valaszt.
    • Istika01
      Istika01
      Bronz
      Koszonom a penzt.megerkezett.remelem okosan fogok tudni gazdalkodni vele es nyereseget kovacsolok belole
      koszonom meg egyszer
    • Jancsibacsi
      Jancsibacsi
      Bronz
      Regisztrált: 2006.12.11, Hozzászólások: 90
      Hali

Kaptam egy Emailt, hogy kaphatok 50 dolcsit a Full Tiltre
      tegnap regeltem a pénz még nincs rajta.
      elviekben minden rendben (nem kvízes téma)

mikor lesz ott a lové?

Jancsi