hol a lóvé?

• vikka
      vikka
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.27, Hozzászólások: 10
      hello
      valaki légyszi segitsen hogy mit kéne most csinálnom mert nem kaptam meg az ötven dolcsit.

Hello
      unfortunately we were not able to transfer your 50$ since you have not completed your cashier registration yet.
      To do so please start PartyPoker, log in an go to "Cashier" -> "Deposit". After you filled in the form you can close the browser window.
      Furthermore please check if your email is validated and your PP account entered correctly in your profile on our page.

Best regards,
      Uli
  • 283 válasz
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.05, Hozzászólások: 8.062
      ez a probléma már vagy 20-szor szerepel a fórumban. nem értem, hogy miért nem lehet normálisan megcsinálni a regelést, amikor rendesen le van írva. ?(
      ez nem neked szól, csak úgy általánosságban.

indítsd el a partypoker klienset és jelentkezz be. fent a legördülő menüben katt a "cashier"-re, azon belül pedig a "deposit"-ra. töltsd ki az űrlapot, leokéz és ami bejön, azt bezárhatod. ezenkívül ellenőrizd, hogy a mélcímed meg lett-e erősítve (validate) és hogy a partypoker számlád nevét jól adtad-e meg a profilom menüben a pokerstrategy-n.
    • vikka
      vikka
      Bronz
      köszi azt megcsináltam de kaptam egy ilyet is.

unfortunately we can not transfer your 50$ to your account as it has not been created using our bonus code. For further information please refer to this article.

meg ezt is jegyben!

What are the advantages I get if I register my PartyPoker account using PokerStrategy’s bonus code?

You will profit from the following advantages:

A starting capital of $50 + $100 real money

Professional Live Coaching for free

PokerTracker and PokerAce for free

PokerStrategy lotteries and other special offers like free?roll tourneys

Using PokerStrategy’s bonus codes for your registration at PartyPoker.com is totally free. You don’t need to worry about any commitments. Any profit you make is yours. There is no hidden charge at all.

I already have a PartyPoker account, what do I need to do?

a) You only have a PartyPoker.net account

Create a new PartyPoker account with the bonus code ST150 by using a new email address. Click here if you want to find out how it works.

-------------------------------------------------------------------------------------------

b) You did not use your PartyPoker account to play with real money

Create a new PartyPoker account with the bonus code ST150 by using a new email address. Click here if you want to find out how it works.

-------------------------------------------------------------------------------------------

c) You can’t remember whether you registered you PartyPoker account using PokerStrategy’s bonus code, but did not play with real money.

d) You have already played with real money at PartyPoker, but your PartyPoker account has been inactive for 60 or more days. Play money games excluded

Close your old account and write an email to PartyPoker (support@partypoker.com) with the following content:

quote:
      Dear PartyPoker Support?Team,

For private reasons ? which I do not want to specify further ? I would like to close my inactive PartyPoker account “account name”.

Thank you very much,
      First Name Last Name

Create a new PartyPoker account with the bonus code ST150 by using a new email address. Click here to find out how it works.

If you are not able to deposit any money into your new account by using NeTeller, you will find the solution here. A "NeTeller Account already registered" problem exists with some new PartyPoker Accounts

e) You have already played with real money at PartyPoker and used your account on real money tables during the last 60 days.

Unfortunately, you are only allowed to create a new PartyPoker account if your old account has been inactive for 2 months.

Thus, if you would like to create a new PartyPoker account under PokerStrategy, you will have to wait for quite a while. Alternatively, you can just continue using your old account, but then you won't be able to take part in our live coaching programs.

If you wish to do so, you should withdraw your money from PartyPoker and ask for your account to be closed.

To do so, write an email with the following content to support@partypoker.com.

quote:
      Dear PartyPoker Support Team,

For private reasons ? which I do not want to specify further ? I would like to close my inactive PartyPoker account “account name”.

Thank you very much,
      Your Name

After you get the confirmation that your PartyPoker account has been closed, wait the required amount of time.

Then, send us a support ticket with the following content:

quote:
      Subject: PartyPoker Account Transfer
      First Name:
      Last Name:
      PartyPoker Login Name:
      PartyPoker Account closed(yes/no):
      Account inactive since:

Wait for our reply before you take any further action. We will contact PartyPoker and check whether they are okay with your new registration.

If everything works out, you can then create a new PartyPoker account using a new email address. Click here if you want to find out how it works.

If you are not able to deposit any money to your new account through, NeTeller, you will find the solution here.
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      persze, hogy nem küldik az 50 dolcsit, mert nem adtad meg a bónuszkódot vagy rosszul adtad meg.

b) You did not use your PartyPoker account to play with real money

ez a rész vonatkozik rád.
      új PP acc nyitása ST150 bónuszkóddal egy másik mélcímmel.
      a többi: "click here".
    • vikka
      vikka
      Bronz
      köszi

ez azt jelenti hogy kezdhetem az egészet elöről? regisztrálás meg minden?
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      http://www.pokerstrategy.org.uk/hu/guide/

a PP-re való regisztrálástól.
      utána pedig a PS-en írsz egy jegyet, hogy melyik adatod változott és ők kijavítják a profilodban.
    • vikka
      vikka
      Bronz
      hi
      milyen jegyet kell irni? az account nevem is átirtam meg a mailt is és a régivel már be se tudok menni.

azt hiszem már nem értem az egészet mert soha nem kapok emailt,és már össze vissza irtam mindent. jó lessz ez valaha?
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      nem átírni kell, hanem újat csinálni, mert nem adtad meg a bónuszkódot regeléskor.
      minden le van írva a regelési útmutatóban. ott a link.
      mélcímnek meg valami normálisat használj. lehetőleg, amit a szolgáltatódtól kaptál, ha az nem megy, akkor ajánlom a gmail-os postafiókot.
      bal oldal: új jegy kiváltása
    • vikka
      vikka
      Bronz
      még tegnap regeltem ujat de a név is uj meg a mail cim is és semmi. csak anyi hogy a régi nevemmel már nem enged be. az most megint megprobáltam de semmi. nem tudja ezt valaki megcsinálni helyettem?

már egy hete bénázok és ki vagyok teljesen.
    • barnanag
      barnanag
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.30, Hozzászólások: 234
      Sziasztok!

Lehet hülyeséget kérdezek, de a toborzott barátok ha 5 Partypoinot szereznek legalább, akkor nekem jár a 10 dolcsi?

Vagy ez hogy működik, mert egyelőre csak az 500 raked handet írja ki, hogy nincs teljesítve.

Előre is köszönöm a választ.
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      igen, neked.
      majd, ha frissítik, akkor kiírja a pontokat is.
      minimum 50 dolcsi kell, hogy át tudják utalni neked.
    • barnanag
      barnanag
      Bronz
      Köszi Norbi.
      Már csak egy kérdésem van:
      Itt olvastam azt is, hogy a jelentkezőnek be kell írnia az én felhasználónevemet is a regisztrációnál?????
      Szóval nem elég, ha az én linkemről regisztrált be? És akkor hiába az én linkemről regisztráltak, én semmit sem kapok értük.

Ja meg van, aki az én linkemről regisztrált, de már régebben tagja a Partypokernek, de pokerstrategynak még nem. Ilyenkor mi történik. Természetesen azért nem várok pénzt.

De ez a dolog érdekelne nagyon, hogy akkor most jár-e a 10 dolcsi, ha csak az én linkemről regisztráltak itt................
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      ha a te linkedről regisztrált be, akkor autómatikusan a te nicked lesz az ajánlónál és át se lehet írni.

a régi PP accountja helyett csinálhat újat, külömben használni sem tudja a PS-t és persze pontot sem kapsz utána.
    • barnanag
      barnanag
      Bronz
      Köszi szépen Norbi.
      Mostmár tiszta minden.
      Most jut eszembe, mi multkor egy asztalnál ültünk.......
    • luiluilui
      luiluilui
      Bronz
      Regisztrált: 2006.12.28, Hozzászólások: 19
      valamiért nem frissül a dolog,már két hete.....
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      igen, emlékszem, mert egyébként nem szoktam használni a csetet, mivel 4 asztalnál játszok, csak itt a fórumban nem néztem a nicked. magasabb limiteken még összefuthatunk. :)
    • barnanag
      barnanag
      Bronz
      Én is 4 asztalon szoktam nyomulni 5/10 centen, csak megnézem az asztalt van-e magyar rajta......
    • undying
      undying
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.16, Hozzászólások: 26
      3 napig tartot az 50$ :) 80$ 0.50/1 KK allin :)
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      ilyet nem reklámoznék, enyhén marhaság volt. :(
    • barnanag
      barnanag
      Bronz
      Gratulálok Undyig.....erre büszke lehetsz.